دانلود, نرم افزار 9 دقیقه 29170

دانلود نرم افزار ادوبی کریتیو کلاد | Adobe Creative Cloud

چکیدهنرم افزار ادوبی کریتیو کلاد Adobe Creative Cloud یک نرم افزار ضروری و بسیار کاربردی می باشد و افرادی که در حال کار با حداقل یکی از نرم افزارهای کمپانی ادوبی هستند، باید آخرین ورژن آن را بر روی سیستم نصب داشته باشند. همراه ما باشید تا با این نرم افزار بیشتر آشنا شوید و […]

نرم افزار ادوبی کریتیو کلاد Adobe Creative Cloud یک نرم افزار ضروری و بسیار کاربردی می باشد و افرادی که در حال کار با حداقل یکی از نرم افزارهای کمپانی ادوبی هستند، باید آخرین ورژن آن را بر روی سیستم نصب داشته باشند. همراه ما باشید تا با این نرم افزار بیشتر آشنا شوید و در انتها آخرین ورژن آن را از بیت گرف دانلود و نصب کنید.

معرفی نرم افزار ادوبی کریتیو کلاد Adobe Creative Cloud

نرم افزار ادوبی کریتیو کلاد Adobe Creative Cloud در واقع نرم افزار مادرِ شرکت ادوبی محسوب می شود و یک فضای ابری است که این شرکت بزرگ و محبوب تمام نرم افزارها و محصولات خود را از طریق همین برنامه در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار می دهد و به صورت جهانی عرضه می کند تا عملیات ساخت اکانت، خرید، دانلود و نصب نرم افزارها را به راحتی در محیط ادوبی کریتیو کلاد انجام دهند. اگر از کاربران قدیمی محصولات این کمپانی محبوب یعنی کمپانی Adobe باشید، خاطرتان است که قبلا نرم افزارهای این شرکت مثل ادوبی فتوشاپ، ادوبی افترافکت، ادوبی پریمیر و … با نام CS عرضه می شدند. اما حالا با وجود برنامه کریتیو کلود، این نرم افزارها با نام CC عرضه می شوند و دسترسی ها و امکانات خیلی بهتری را نسبت به قبل می توانید از محصولات این شرکت دریافت کنید. البته در نظر داشته باشید که برای اینکه بتوانید از خدمات و امکانات این نرم افزار به صورت کامل بهره مند شوید و استفاده کنید، باید نرم افزارهای این شرکت را خریداری کنید و در واقع لایسنس آن را تهیه کنید.

چرا باید ادوبی کریتیو کلاد Adobe Creative Cloud را نصب کنیم؟

همانطور که اشاره کردیم، برای استفاده کامل از امکانات و ویژگی های کریتیو کلاد، باید نرم افزارهای این شرکت را خریداری کرد اما افرادی که در کشور ایران ساکن هستند و به علت یک سری محدودیت ها نمی توانند به راحتی نرم افزارهای این شرکت را خریداری کنند، چه دلیلی دارد که این نرم افزار را بر روی سیستم نصب کنند؟

از آنجایی که به علت محدودیت هایی که در استفاده کردن و خریداری لایسنس اصلی نرم افزارهای این شرکت در ایران وجود دارد، این نرم افزار استفاده خاصی برای کاربران ساکن در ایران ندارد مگر اینکه لایسنس آن را خریداری کرده و از تمام محصولات این شرکت مثل ادوبی فتوشاپ، ادوبی افترافکت و … به صورت خریداری شده استفاده کنند. با این وجود، کاربران ساکن در کشور ایران که معمولا نرم افزارهای این شرکت را به صورت خریداری نشده و کرک شده استفاده می کنند، حتما باید آخرین ورژن این برنامه را بر روی سیستم شان نصب داشته باشند تا در نصب نرم افزارهای این کمپانی با مشکلات و خطاهای حین نصب مواجه نشوند. در واقع علت اول و اصلی نصب این برنامه برای اجازه استفاده از نرم افزارهای ادوبی بدون دردسر و مشکل می باشد.

بنابراین برای اینکه با مشکلات مختلفی مانند عدم نصب محصولات شرکت ادوبی، پرش به بیرون حین کار با بعضی از نرم افزارهای ادوبی، عدم فعالسازی فیلترهای جدید Neural Filters در نسخه های 2021 به بعد فتوشاپ و … مواجه نشوید، باید همین حالا آخرین ورژن این نرم افزار را از بیت گرف دانلود و نصب کنید و با یک ایمیل در این برنامه ثبت نام کنید و به آن Login کنید یا وارد شوید. سپس بعد از اینکه با موفقیت وارد شدید، می توانید ضربدر بالای صفحه را بزنید و برنامه را ببندید. حالا می توانید بدون هیچ مشکلی با نرم افزارهای ادوبی که آن ها را خریداری نکردید استفاده کنید (دقت داشته باشید، استفاده از کریتیو کلاد به این معنی نیست که برای استفاده از نرم افزارهای این شرکت مثل فتوشاپ، ایلاستریتور، پریمیر، افترافکت و … نیاز به باز بودن ادوبی کریتیو کلاد باشد و یا نیاز به اینترنت و تغییر دهنده ای پی باشد، بلکه شما بدون نیاز به اینترنت و تغییر دهنده ای پی به صورت آفلاین می توانید از نرم افزارهای این شرکت استفاده کنید. اینترنت و تغییر دهنده ip فقط برای نصب و Login به کریتیو کلاد نیاز است و بعد از اینکه این کارها انجام شد، می توانید آن ها را قطع کنید).

افرادی که تمایل به خرید نرم افزارهای شرکت ادوبی دارند هم می توانند روش های خرید لایسنس نرم افزارهای ادوبی را در گوگل جست و جو کنند، روش هایی برای تهیه لایسنس ها و خریداری این نرم افزارها از داخل کشور ایران هم فراهم می باشد که می توانند استفاده کنند.

Adobe Creative Cloud
محیط نرم افزار Adobe Creative Cloud

امکانات و ویژگی های ادوبی کریتیو کلاد Adobe Creative Cloud

کاربرانی که نرم افزارهای این کمپانی را خریداری می کنند می توانند هر زمان که آپدیتی برای نرم افزارهای شان منتشر شد به راحتی و در کمترین زمان ممکن آن ها را آپدیت کنند که فوق العاده کاربردی است. در واقع دیگر نیاز نیست برای آپدیت یک نرم افزار مثل فتوشاپ از نسخه 2022 به نسخه 2023، نسخه قبل حذف شود و نسخه جدید دانلود و نصب شود چون این کارها برای کاربرانی است که نرم افزار را کرک شده استفاده می کنند و بابت استفاده کردن از آن پولی پرداخت نکرده اند و چنین دردسرهایی دارند. دقت داشته باشید افرادی که نرم افزارها را به صورت کرک شده استفاده می کنند نباید از طریق نرم افزار ادوبی کریتیو کلود Adobe Creative Cloud اقدام به آپدیت نرم افزارها کنند، چرا که کرک نرم افزارشان باطل می شود. یکی دیگر از امکانات بسیار خوب برای کاربران رسمی کمپانی این است که می توانند به راحتی مشکلات شان را با تیم ادوبی در میان بگذارند و پشتیبانی مستقیم ادوبی را دریافت کنند. شما با استفاده از کریتیو کلاد و اکانتی که خریداری می کنید، می توانید به فونت ها و فایل هایی که خریداری کردید و بر روی حساب کریتیو کلادتان ذخیره دارید در کامپیوتر دیگری و بر روی فتوشاپ دیگری در مکان دیگری به راحتی در کمتر از چند ثانیه دسترسی پیدا کنید. این نرم افزار امکانات دیگری هم دارد که می توانید با کمی کار کردن با آن به آن پی ببرید.

نگاهی مختصر به امکانات ادوبی کریتیو کلاد

 • امکان نصب و آپدیت نرم افزارها
 • امکان به اشتراک گذاشتن پروژه ها
 • انتقال فونت ها و فایل های پروژه از سیستمی به سیستم دیگر
 • ارتباط با کارشناسان ادوبی جهت رفع مشکل
 • مدیریت بهتر نرم افزارهای نصب شده Adobe
 • دیدن کارها و طراح های طراحان مختلف و به اشتراک قرار دادن نظرات
 • حل مشکل نصب محصولات ادوبی
 • حل مشکل پرش به بیرون محصولات ادوبی
 • و …

مشاهده آنلاین فیلم معرفی نرم افزار ادوبی کریتیو کلاد | Adobe Creative Cloud

نکته بسیار مهم: لطفا قبل از اقدام به دانلود فایل از سایت، فایروال ویندوز و آنتی ویروس سیستم را خاموش کنید.

شیوه استفاده از نرم افزار کریتیو کلاد: ابتدا نرم افزار را از سایت دانلود کنید سپس به اینترنت و تغییر دهنده ip وصل شوید و اگر حساب کاربری از قبل نساختید، در آن یک حساب کاربری با ایمیل تان ایجاد کنید سپس به نرم افزار وارد شوید یا Login کنید. حالا می توانید از این نرم افزار استفاده کنید.

نکته بسیار مهم در مورد اینستالر هوشمند: دقت داشته باشید این فایل که برای دانلود شما همراهان بیت گرفی قرار گرفته است، یک اینستالر می باشد، به این معنی که یک فایل هوشمند است و شما هر زمان که این فایل را اجرا کنید، به شرط اینکه به اینترنت و تغییر دهنده ip متصل باشید، این فایل در اینترنت جست و جو می کند و آخرین ورژن نرم افزار کریتیو کلاد را برای شما ابتدا دانلود و سپس نصب می کند. پس لطفا بعد از دانلود فایل از سایت، به اینترنت و تغییر دهنده ip متصل شوید تا این نرم افزار installer، دانلودش را آغاز کند.

نکته بسیار مهم در مورد فایل نصبی آفلاین: دقت داشته باشید این فایل برای نصب نیاز به اینترنت و تغییر دهنده ip ندارد و شما می توانید آن را مانند سایر نرم افزارهای ادوبی در حالت آفلاین نصب کنید. فقط توجه داشته باشید این فقط برای نصب کریتیو کلاد می باشد و برای استفاده از آن همچنان نیاز به اینترنت و تغییر دهنده ip خواهید داشت.

دانلود نرم افزار Adobe Creative Cloud - اینستالر هوشمند 2 مگابایت نسخه ویندوز
دانـلود کپی رمز
دانلود نرم افزار Adobe Creative Cloud - فایل نصبی آفلاین 296 مگابایت نسخه ویندوز 10 ورژن 1903 به بعد
دانـلود کپی رمز
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
12 دیدگاه به گفتگوی ما بپیوندید و نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید ...
کاربر بیت گرف 1402/11/26

سلام وقت بخیر من نرم افزار نسخه آفلاین رو نصب کردم و در حالت آفلاین میخوام نصب کنم ارور 42 میده آنتی ویروس وفایروال غیر فعال هست و اینترنت آفلاین

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/11/26

  سلام وقت بخیر
  لطفا از اینستالر هوشمند استفاده کنید.
  اینترنت و تغییر دهنده ip هم روشن باشد.

کاربر بیت گرف 1402/09/17

سلام
من وقتی میخوام برنامه رو نصب کنم ارور میده نتورک ندارم درصورتی که اینترنت هست

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/09/17

  سلام وقت بخیر
  منظور از اینکه اینترنت ندارید یعنی در واقع تغییر دهنده ای پی ندارید.
  لطفا تغییر دهنده ای پی استفاده کنید تا مشکل حل شود.

کاربر بیت گرف 1402/09/08

همه کار کردم بازم ارور میده

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1403/01/29

  سلام وقت بخیر
  چه خطایی دریافت کردید؟

کاربر بیت گرف 1402/09/08

همه کار کردم بازم ارور 206 میاد

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1403/01/29

  سلام وقت بخیر
  باید تغییر دهنده ip داشته باشید و فایروال سیستم را خاموش کنید.

کاربر بیت گرف 1402/05/10

سلام وقت بخیر من وقتی میخواد نرم افزار رو نصب کنم هی حالت لودینگ میاره بعدش ارور میده
eror cod:206

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/05/14

  سلام وقت بخیر
  لطفا فایروال و آنتی ویروس را خاموش کنید، تغییر دهنده ای پی هم وصل کنید.

کاربر بیت گرف 1402/03/28

سلام وقت شما بخیر
من موقع نصب این نرم افزار وقتی فایل ستاپ رو باز میکنم صفحه ستاپ سفید میشه و دیگه کاری انجام نمیشه شما میدونید دلیلش چی هست؟

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/03/29

  سلام وقت بخیر
  لطفا تغییر دهنده IP استفاده کنید.

مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×