افتر افکت, پلاگین های افترافکت, دانلود 3 دقیقه 288

دانلود اسکریپت افترافکت Automation Toolkit Free v2.0.2 برای افترافکت

چکیدهدر این ساعت اسکریپت Automation Toolkit Free v2.0.2 برای نرم افزار ادوبی افترافکت معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید کلیدهایی را بسازید و با استفاده از این کلیدها فعالیت های مختلفی را بر روی لایه های موجود در پروژه تان انجام دهید. معرفی و دانلود اسکریپت Automation Toolkit Free v2.0.2 برای افترافکت […]

در این ساعت اسکریپت Automation Toolkit Free v2.0.2 برای نرم افزار ادوبی افترافکت معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید کلیدهایی را بسازید و با استفاده از این کلیدها فعالیت های مختلفی را بر روی لایه های موجود در پروژه تان انجام دهید.

معرفی و دانلود اسکریپت Automation Toolkit Free v2.0.2 برای افترافکت

اسکریپت Automation Toolkit Free v2.0.2 برای نرم افزار قدرتمند ادوبی افترافکت منتشر شده و به شما در افزایش دقت و سرعت افترافکت در حین کار با پروژه ها کمک می کند. این اسکریپت قدرتمند که رایگان هم است به شما اجازه می دهد تا با مشخص کردن یک دکمه یک سری فعالیت را در افترافکت انجام دهید که بسیار مفید و کاربردی است. اگر با پروژه هایی کار می کنید که زمان زیادی را باید صرف انجام آن ها کنید یا به صورت تیمی کار می کنید، این اسکریپت بسیار برای شما مناسب است. ویرایش هایی که نیاز دارید را برای شما در یک کلید خلاصه می کند و شما با فشار دادن آن می توانید به نتیجه دلخواه تان برسید. این اسکریپت کمک می کند تا ویرایش هایی که نیاز دارید را به صورت اتومات انجام دهید و خودتان به کارهای مهم تر و موضوعات اصلی پروژه بپردازید. از این افزونه در پروژه هایی که برای موشن گرافیک هستند هم استفاده می شود که در این پروژه ها کاربرد بیشتری هم دارد و کار شما را آسان تر و سریع تر می کند. پیشنهاد می کنیم همین حالا این اسکریپت را بر روی افترافکت تان نصب کنید تا از امکانات خوب آن بهره مند شوید.


آموزش نصب اسکریپت Automation Toolkit Free

ویندوز: جهت نصب این اسکریپت، فایل automationtoolkitfree را از فایل دانلودی سایت با استفاده از برنامه zxp installer نصب کنید که برای یادگیری این نرم افزار میتوانید به پست آموزش دانلود و نصب نرم افزار ZXP Installer سر بزنید.

همینطور برای یادگیری کامل تر و جامع تر جهت نصب این اسکریپت و دیگر پلاگین های افترافکت میتوانید به پست آموزش نصب پلاگین، اکستنشن، اسکریپت و پریست در نرم‌ افزار افترافکت سر بزنید.نمونه فیلم معرفی اسکریپت افترافکت Automation Toolkit Free از سایت سازنده

بزودی آموزش اختصاصی فارسی این اسکریپت توسط بیت گرف منتشر میشود


تست شده بر روی افترافکت 2019 ، افترافکت 2020 ، افترافکت 2021 ، افترافکت 2022 و افترافکت 2023 موجود در سایت بیت گرف

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
صدا ها و افکتهای صوتی...

صدا ها و افکتهای صوتی...

احسان ملائی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×