افتر افکت, پلاگین های افترافکت, دانلود 3 دقیقه 517

دانلود پلاگین BAO Layer Sculptor v1.1.9 برای افترافکت (Win/Mac)

چکیدهدر این ساعت از بیت گرف پلاگین BAO Layer Sculptor v1.1.9 را برای نرم افزار افترافکت معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید ماسک های متنوع و متعددی را برای کنترل و ادیت بهتر لایه ها ایجاد کنید که با استفاده از آن می توانید لایه ها را به آسانی Warp کنید. معرفی […]

در این ساعت از بیت گرف پلاگین BAO Layer Sculptor v1.1.9 را برای نرم افزار افترافکت معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید ماسک های متنوع و متعددی را برای کنترل و ادیت بهتر لایه ها ایجاد کنید که با استفاده از آن می توانید لایه ها را به آسانی Warp کنید.

معرفی و دانلود پلاگین BAO Layer Sculptor v1.1.9 برای افترافکت

پلاگین BAO Layer Sculptor v1.1.9 برای ادوبی افترافکت منتشر شده و یکی از بهترین پلاگین های افترافکت محسوب می شود. از این پلاگین برای اعمال Distortion به لایه ها استفاده می شود که در پروژه های مختلف کاربردهای خوبی دارد. همچنین شما می توانید برای اعمال Warp به لایه های مختلف از این پلاگین قدرتمند استفاده کنید. امکان ساخت ماسک های متعدد و فوق العاده کاربردی را به شما می دهد تا کارهایی که نیاز دارید را بر روی لایه های مدنظرتان انجام دهید. با کمک قابلیت استفاده از مسک های مختلف در این پلاگین، می توانید برای افرادی که در ویدیو هستند، حالت خط لبخند یا گریه ایجاد کنید که خیلی جالب و فوق العاده است. در واقع این پلاگین قدرتمند، در نرم افزار ادوبی افترافکت شما را بی نیاز از خیلی اسکریپت ها و پلاگین های دیگری می کند که هم می توانند سنگین باشند و هم فضای زیادی از سیستم شما را اشغال کنند. به آسانی می توانید با استفاده از قابلیت های کاربردی و حرفه ای که دارد ویدیوهایتان را ویرایش کنید و باعث جلب توجه مخاطب شوید. در تولید ویدیوهایی با موضوع سرگرمی هم بسیار پر کاربرد است و می توانید به خوبی از آن استفاده کنید. توصیه می کنیم شما هم این پلاگین کاربردی را دانلود و نصب کنید تا بتوانید از امکانات مفید آن بهره مند شوید.


آموزش نصب پلاگین BAO Layer Sculptor

ویندوز: جهت نصب این پلاگین، وارد پوشه BAO Layer Sculptor Win شوید و فایل BAO_Layer_Sculptor.aex را به مسیر زیر کپی کنید:

C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects\Support Files\Plug-ins

سپس برای فعال سازی پلاگین، وارد فایل SN.txt شوید و سریال موجود در آن را در بخش Register پلاگین در نرم افزار افترافکت وارد کنید.

مک: جهت نصب این پلاگین، وارد پوشه BAO Layer Sculptor Mac شوید و فایل BAO Layer Sculptor v1_1_9 for Mac را به مسیر زیر کپی کنید:

Application/Adobe After Effects/Plug-ins

همینطور برای یادگیری کامل تر و جامع تر جهت نصب این پلاگین و دیگر پلاگین های افترافکت میتوانید به پست آموزش نصب پلاگین، اکستنشن، اسکریپت و پریست در نرم‌ افزار افترافکت سر بزنید.نمونه فیلم معرفی پلاگین BAO Layer Sculptor v1.1.9 از سایت سازنده

بزودی آموزش اختصاصی فارسی این پلاگین توسط بیت گرف منتشر میشود


تست شده بر روی افترافکت 2019 ، افترافکت 2020 ، افترافکت 2021 و افترافکت 2022 موجود در سایت بیت گرف

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
صدا ها و افکتهای صوتی...

صدا ها و افکتهای صوتی...

احسان ملائی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×