آموزش افتر افکت, آموزش فتوشاپ, آموزش ها 2 دقیقه 1030

ساخت قبل و بعد طرح به صورت خلاقانه در فتوشاپ و افترافکت

چکیدهدر این فیلم آموزشی با نحوه ساخت قبل و بعد برای طرح ها در فتوشاپ و افترافکت آشنا می شوید. با این روش های خلاقانه می توانید ویدیوهای جذابی تولید کنید.

در این فیلم آموزشی به ساخت قبل و بعد طرح به صورت خلاقانه در فتوشاپ و افترافکت می پردازیم. اگر شما هم دوست دارید کارفرما و مشتریان تان جذب کارهایی که طراحی کردید شوند در ادامه با ما همراه باشید. در انتهای فیلم آموزشی 2 روش خلاقانه دیگر هم یاد میگیرید.

ساخت ویدیو قبل و بعد طرح در فتوشاپ و افترافکت

ساخت قبل و بعد طرح به صورت خلاقانه در فتوشاپ و افترافکت یک کار جذاب و حرفه ای برای نشان دادن طرح ها به مشتریان است. با استفاده از این روش کمک خواهید کرد تا کارفرما متوجه جزئیات دقیق طرح شما شود و توجه بیشتری به طرح شما داشته باشد. البته به جای این کار می توانید فقط یک ویدیو قبل و بعد ساده در فتوشاپ یا افترافکت بسازید و به مخاطبان تان نشان دهید. اما با این کار مخاطب و مشتری شما شاید از کار شما خوشش بیاید اما نمی تواند متوجه جزئیات دقیق طرح شما شود. بنابراین امروزه استفاده کردن از یک کلیپ قبل و بعد ساده دیگر جذاب نیست و بهتر است مطابق روشی که در این فیلم آموزشی یاد دادیم پیش بروید. ما در این آموزش یاد دادیم که چگونه هم به کمک افترافکت کارهای لازم را جهت نمایش Before و After کارهای تان انجام دهید. هم بتوانید با استفاده از نرم افزار قدرتمند فتوشاپ و همراه با نرم افزارهای ضبط از صفحه نمایش مانند کمتازیا ویدیوهای جذابی تولید کنید. در این آموزش نکاتی را از نرم افزار افترافکت و فتوشاپ یاد خواهید گرفت که اگر دانش خاصی از این نرم افزارها نداشته باشید هم می تواند برای شما مفید و کاربردی باشد. ما نحوه کار با اسکریپت Motion Tools هم در این ویدیو آموزشی به شما یاد دادیم تا بتوانید از این افزونه قدرتمند در کارهای تان استفاده کنید. بعد از اینکه تمام کارهای لازم را مطابق آموزش انجام دادید، یاد می گیرید که چگونه از این کار خروجی بگیرید که فوق العاده است.

در این فیلم آموزشی با ما همراه باشید تا با تکنیک های جدید ساخت ویدیو Before و After برای طرح ها در نرم افزارهای افترافکت و فتوشاپ آشنا شوید.


مشاهده آنلاین فیلم آموزش ساخت قبل و بعد طرح

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×