آموزش بلندر, آموزش ها 2 دقیقه 592

آموزش ساخت جمعیت با بلندر

چکیدهدر این فیلم آموزشی با نحوه ساخت جمعیت با بلندر آشنا می شوید که بسیار کاربردی است. از این تکنیک برای لشکر سازی در فیلم های سینمایی اکشن استفاده می شود.

در آموزش ساخت جمعیت با بلندر به نحوه لشکر سازی و ایجاد انبوهی از افراد در پروژه ها می پردازیم. از این تکنیک در فیلم های سینمایی اکشن استفاده می شود. در ادامه همراه ما باشید.

نحوه لشکر سازی در بلندر

در این آموزش با نحوه ساخت جمعیت با بلندر آشنا می شوید. اگر قصد دارید لشکر سازی را به صورت حرفه ای در پروژه های تان انجام دهید این آموزش مناسب شماست. ما در این آموزش به صورت ساده و در مدت زمان کوتاهی به شما یاد می دهیم چگونه تعداد زیادی از افراد را در یک صحنه وارد کنید که بینظیر است. از این تکنیک می توانید برای ایجاد جمعیت های متحرک و پر سر و صدا برای تظاهرات، راهپیمایی ها و سایر رویدادهای عمومی استفاده کنید که کاربردی است. شما می توانید از این آموزش در جهت ایجاد صف های واقع گرایانه از مردم در مکان هایی مانند بانک ها، فروشگاه های مواد غذایی، فرودگاه ها و جاذبه های توریستی استفاده کنید. شما با یادگیری این تکنیک می توانید از آن برای ایجاد جمعیت های پرشور در استادیوم ها برای بازی های فوتبال، بیسبال، بسکتبال و سایر رویدادهای ورزشی استفاده کنید. از این روش می توانید برای ایجاد جمعیت در اتوبوس ها، قطارها، مترو و سایر وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی استفاده کنید که بینظیر است. سعی کردیم در این آموزش به صورت بسیار ساده و کاربردی نحوه کار را آموزش دهیم تا شما بتوانید به راحتی مدل های سه بعدی از افراد و لشکرها را در پروژه های تان ایجاد کنید. از این روش برای کارهای VFX و جلوه های ویژه استفاده می شود که بینظیر است. اگر کار کامپوزیت را انجام می دهید پیشنهاد می کنیم حتما این تکنیک را یاد بگیرید چون بسیار کاربردی است. شما همچنین از این آموزش می توانید برای ساخت جمعیت در روستاها، شهرها و سایر مناطق روستایی استفاده کنید. در این فیلم آموزشی همراه ما باشید تا با نحوه کار آشنا شوید.


مشاهده آنلاین فیلم آموزش ساخت جمعیت با بلندر

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×