آموزش داوینچی ریزالو, آموزش ها, دانلود, نرم افزار 13 دقیقه 11358

دانلود نرم افزار داوینچی ریزالو 18 (DaVinci Resolve Studio 18.6.2.0002)

چکیدهDaVinci Resolve Studio 18 قدرتمندترین نرم افزار اصلاح رنگ و نور سینمایی منتشر شد و شما هم اکنون می توانید نسخه تست شده، سالم، بدون پرش و کرش کردن را از سایت بیت گرف دانلود کنید. نرم افزار داوینچی ریزالو 18 یکی از برترین و قوی ترین نرم افزارها در زمینه تدوین و اصلاح رنگ […]

DaVinci Resolve Studio 18 قدرتمندترین نرم افزار اصلاح رنگ و نور سینمایی منتشر شد و شما هم اکنون می توانید نسخه تست شده، سالم، بدون پرش و کرش کردن را از سایت بیت گرف دانلود کنید.

نرم افزار داوینچی ریزالو 18 یکی از برترین و قوی ترین نرم افزارها در زمینه تدوین و اصلاح رنگ و نور فیلم هاست که با استفاده از آن می توانید ویدیوهایتان را به صورت حرفه ای و زیبا ویرایش کنید. فیلم سازان و تدوینگران حرفه ای از این نرم افزار برای کالر کارکشن و کالر گریدینگ (Color Corection vs Color Grading) فیلم ها استفاده می کنند.


معرفی و بررسی امکانات جدید DaVinci Resolve Studio 18

با دانلود داوینچی ریزالو 18 و نصب این نرم افزار محبوب و قدرتمند، انبوهی از امکانات کاربردی و ضروری در اختیار شما قرار می گیرد که بدون محدودیت و بدون مرز میتوانید به تدوین و اصلاح رنگ و نور فیلم ها و ویدیوهایی که دارید بپردازید. یکی از بهترین قابلیت های نرم افزار داوینچی ریزالو، سرعت عملکرد بالا (البته به شرط داشتن سیستم مناسب) است که باعث می شود از تدوین فیلم ها لذت ببرید. محیط DaVinci Resolve بسیار کاربر پسند بوده و شما به راحتی می توانید به تمام امکانات این نرم افزار دسترسی داشته باشید که توجه شرکت Blackmagic Design به این موضوع و اهمیت دادن به کاربران این نرم افزار قابل تحسین است. این نرم افزار از اکثر فرمت ها و فایل های ویدیویی ضبط شده توسط دوربین های مختلف مانند موبایل، دوربین های مطرح و حرفه ای دنیا، دوربین های فیلم برداری معمولی و … پشتیبانی می کند که از قابلیت های بسیار خوب داوینچی محسوب می شود. یکی از بخش های جذاب این نرم افزار، کانکت شدن آن با سخت افزاری موجود در بازار است که شرکت سازنده برای آن فراهم کرده که شما می توانید به جای اینکه از امکانات داخلی نرم افزار مثل منوها برای تنظیم رنگ و نور استفاده کنید، از یک وسیله سخت افزاری حرفه ای برای انجام این کار بهره بگیرید که فوق العاده است و دقت کار شما را تا حد زیادی بالا می برد. با ما همراه باشید تا در ادامه تعدادی از ویژگی های هیجان انگیز و فوق العاده کاربردی داوینچی ریزالو 18 را با هم بررسی کنیم.

بخش Cloud Collaboration در نرم افزار DaVinci Resolve Studio 18

1 – قابلیت Blackmagic Cloud جهت همکاری در پروژه ها

این قابلیت در داوینچی ریزالو 18 به شما و هم تیمی هایتان کمک می کند به صورت همزمان روی یک پروژه کار کنید بدون اینکه در یک مکان حضور داشته باشید؛ برای مثال شما در فرانسه هستید و اعضای تیم شما در کشور آلمان زندگی می کنند، با استفاده از این قابلیت می توانید بدون محدودیت همگی روی پروژه مدنظر کار کنید که این بر اساس یک سرویس ابری توسط شرکت سازنده انجام می شود و واقعا عالی است.


2 – قابلیت Blackmagic Proxy Generator برای افزایش سرعت

از این قابلیت در داوینچی میتوانید استفاده های بسیار خوبی کنید که باعث افزایش سرعت کار شما می شود، خصوصا اگر سیستم قدرتمندی ندارید، میتوانید از قابلیت پروکسی به صورت خودکار در پروژه هایتان استفاده کنید.


3 – قابلیت Simplified Proxy Workflow برای ساده کردن گردش کار پروکسی

این ویژگی اضافه شده به DaVinci Resolve Studio 18 به شما برای جابجا شدن بین پروکسی و فایل اصلی دوربین کمک میکند که با استفاده از یک گزینه برای شما این کار را انجام میدهد.


4 – قابلیت Intelligent Media Management برای مدیریت هوشمند رسانه ها

یکی از ویژگی های بسیار خوب و کاربردی داوینچی 18 است که برای مدیریت هوشمند رسانه ها به کار می رود و به شما اجازه می دهد به راحتی به یک اتصال جدید و مجدد را به رسانه هایتان داشته باشید.


5 – قابلیت Shared Project Libraries برای کار کردن همزمان روی پروژه ها

این قابلیت هم مشابه ویژگی شماره 1 این لیست است و به شما امکان به اشتراک گذاشتن پروژه ای که بر روی آن در حال کار هستید را می دهد که همکاران شما می توانند بخش هایی از این پروژه ها ادیت کنند و شما آن را به صورت زنده تماشا کنید.


6 – قابلیت Remote Monitoring Streaming برای به اشتراک گذاری مانیتور از راه دور

این ویژگی به شما کمک می کند تمام کارهایی که در سیستم تان انجام می دهید را با فرد دیگری در یک کشور دیگر به اشتراک بگذارید و دوست تان هنگام ویرایش و اصلاح رنگ مانیتورش را برای شما به اشتراک بگذارد تا به صورت زنده نحوه کار کردن او را ببینید که بسیار عالی است.

امکانات Cloud Collaboration داوینچی 18
امکانات Cloud Collaboration در DaVinci Resolve Studio 18


امکانات جدید اضافه شده به پیج Color

1 – قابلیت Intuitive Object Mask برای انتخاب اشیاء در DaVinci Resolve Studio 18

این ویژگی در DaVinci Resolve Studio 18 به شما کمک می کند اشیاء مختلف مانند: وسایل نقلیه، افراد، حیوانات و … را ردیابی و به راحتی انتخاب کرده و رنگ آن ها را تغییر دهید.


2 – قابلیت Automatic Depth Map یا نقشه عمق خودکار در DaVinci Resolve Studio 18

با استفاده از این ویژگی میتوانید به سوژه های موجود در صحنه عمق دهید و یک حالت تار شدگی برای آن ها اعمال کنید، همچنین میتوانید یک صحنه مات با عمق سه بعدی از یک فیلم ایجاد کنید.


3 – قابلیت Track Moving Warped Surfaces برای ترکینگ سطوح تاب خورده متحرک

به کمک آن می توانید بر روی لباس یا هر اشیاء دیگری لوگو، اسم، عکس و … هر چیزی را بچسبانید در حالی که کاملا به صورت طبیعی و حرفه ای حالت شکلی که بر روی آن قرار گرفته را به خود میگیرد که عالی است.


4 – آپدیت Updated Resolve FX Beauty برای ویرایش و روتوش چهره

با استفاده از این اپدیت میتوانید چهره سوژه مدنظرتان را صاف کنید و جوش و لک ها را تا حد بسیار خوبی بردارید و به یک بافت یک دست برسید. برای روتوش جزئی چهره بسیار مناسب است و قابلیت های بسیار خوبی دارد.

امکانات جدید اضافه شده به پیج Color داوینچی ریزالو 18
امکانات جدید اضافه شده به پیج Color داوینچی ریزالو 18


امکانات جدید اضافه شده به پیج Edit در DaVinci Resolve Studio 18

1 – بهبود Enhanced Subtitles برای اضافه کردن زیرنویس در DaVinci Resolve Studio 18

در این بهبود و آپدیت میتوانید زیرنویس های گسترده تری را اضافه کنید و مانور بیشتری در بخش کپشن نویسی در داوینچی داشته باشید. میتوانید از چند زیرنویس به صورت همزمان استفاده کنید و قابلیت هایی از این دست که بسیار کاربردی هستند.


2 – قابلیت Reverse Shape, Iris and Wipe Transitions

از این قابلیت برای برعکس کردن ترانزیشن ها میتوانید استفاده کنید که بسیار کمک کننده و شما با معکوس کردن ترانزیشن هایی که در پروژه دارید، میتوانید در جاهای مختلف از آن ها استفاده کنید.


3 – قابلیت View 25 Simultaneous Multicam Angles

قابلیت مشاهده 25 زاویه مختلف دوربین به صورت همزمان یکی از شاهکارهای این نرم افزار است که با دانلود داوینچی 18 میتوانید به آن دسترسی داشته باشید. از این به بعد بدون هیچ محدودیتی ویدیوهایی که با چندین دوربین ضبط کردید را وارد DaVinci Resolve 18 کنید و به ویرایش آن ها بپردازید.


4 – قابلیت YouTube and QuickTime Chapter Markers

با این ویژگی میتوانید ویدیوهایی که قصد آپلود کردن آن ها در یوتیوب را دارید، بخش بندی یا فصل بندی کنید تا کاربران تعامل بهتری با ویدیوهای شما داشته باشند به صورت دسته بندی شده موضوعات مطرح شده در ویدیوهای شما را تماشا کنند.

قابلیت های جدید اضافه شده به پیج Edit داوینچی ریزالو 18
قابلیت های جدید اضافه شده به پیج Edit داوینچی ریزالو 18


امکانات جدید اضافه شده به پیج Fusion

1 – قابلیت GPU Accelerated Paint در DaVinci Resolve Studio 18

یکی دیگر از قابلیت هایی که با دانلود DaVinci Resolve Studio 18  میتوانید به آن دسترسی داشته باشید همین قابلیت است که به شما این امکان را می دهد تا هنگام حذف کردن یا پوشاندن یک سوژه در فیلم، به صورت زنده نتایج را ببینید و کارتان را پیش ببرید.


2 – قابلیت Text and Shape Acceleration برای پخش سریع تر متن ها و شکل ها

با استفاده از این قابلیت میتوانید متن ها و نوشته های مختلف، همچنین Shape های گوناگون را با سرعت و دقت بالاتری در پروژه اضافه کنید و موقع پلی بک با راندمان بالاتری شاهد نمایش آن ها باشید، در واقع فیوژن 200 درصد سریع تر شده است.

امکانات جدید اضافه شده به پیج Fusion
امکانات جدید اضافه شده به پیج Fusion داوینچی ریزالو 18

امکانات جدید اضافه شده به پیج Fairlight داوینچی ریزالو 18

در بخش Fairlight یک سری قابلیت ها اضافه شدند که مربوط به بحث صوت و آهنگ هستند که به صورت لیست وار در پایین میتوانید این قابلیت ها را مشاهده کنید که با استفاده از آن ها میتوانید ویرایش های بهتری در زمینه صوت در این نرم افزار داشته باشید که بسیار کاربردی و پراستفاده هستند.

1 – قابلیت Convert Legacy Projects to FlexBus

2 – قابلیت Automatic Binaural Rendering

3 – قابلیت Decomposition of Nested Timelines

4 – قابلیت Innovative Space View 3D Display

امکانات جدید اضافه شده به پیج Fairlight
امکانات جدید اضافه شده به پیج Fairlight نرم افزار داوینچی 18


حداقل سیستم موردنیاز DaVinci Resolve Studio 18

پیش از دانلود داوینچی ریزالو 18 به ویندوز 10 بودن این نرم افزار دقت ویژه داشته باشید. سعی کنید ویندوز 10 نسخه Enterprise بروز شده همیشه داشته باشید.

Minimum System Requirements for Windows
Windows 10
16 GB of system memory is recommended and 32 GB is recommended minimum when using Fusion
Blackmagic Design Desktop Video version 10.4.1 or later
NVIDIA/AMD/Intel GPU Driver version – As required by your GPU
RED Rocket-X Driver 2.1.34.0 and Firmware 1.4.22.18 or later
RED Rocket Driver 2.1.23.0 and Firmware 1.1.18.0 or later

Minimum System Requirements for macOS
macOS 10.14.6
16 GB of system memory is recommended and 32 GB is recommended minimum when using Fusion
Blackmagic Design Desktop Video version 10.4.1 or later
CUDA Driver version 8.0.63
NVIDIA Driver version – As required by your GPU
RED Rocket-X Driver 2.1.34.0 and Firmware 1.4.22.18 or later
RED Rocket Driver 2.1.23.0 and Firmware 1.1.18.0 or later

دانلود نرم افزار داوینچی ریزالو ورژن 18.6.2.0002 4.45 گیگابایت ویندوز
دانـلود کپی رمز
دانلود نرم افزار داوینچی ریزالو ورژن 18.5.0.0041 4.45 گیگابایت ویندوز
دانـلود کپی رمز
دانلود نرم افزار داوینچی ریزالو ورژن 18.1.0 3.48 گیگابایت مک
دانـلود کپی رمز
امتیاز: 5 از ۵ - تعداد رای: 1
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
28 دیدگاه به گفتگوی ما بپیوندید و نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید ...
فرزین ایزددوست 1403/01/26

ظاهرا هنوز از ویندوز 11 پشتیبانی نمیکنه.

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1403/01/28

  سلام وقت بخیر
  از ویندوز 11 پشتیبانی می کند.

کاربر بیت گرف 1403/01/23

سلام من نسخه کرک رو برای مک نصب کردم. ظاهرا سالمه اما وقتی گزینه voice isolation رو فعال میکنم برخلاف آموزشتون هیچ تغییری رخ نمیده در صدا و صدای محیط حذف نمیشه. آیا مشکل از نسخه کرکه؟
سیستمم هم MacBook Air M1 هستش

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1403/02/04

  سلام وقت بخیر
  این مشکل میتواند از جانب عملکرد شما در نرم افزار باشد.
  لطفا یک اسکرین رکورد از حین کارتان به تیم پشتیبانی ما در تلگرام ارسال کنید.

کاربر بیت گرف 1402/10/08

سلام
رمز فایل و اشتباه میزنه دلیلش چیه؟
از داخل سایت کپیش میکنم

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/10/08

  سلام وقت بخیر
  رمز سالم است، لطفا به صورت دستی و با حروف کوچک تایپ کنید مشکل حل می شود.

کاربر بیت گرف 1402/03/20

سلام این مشخصات سیستم منه میخواستم بدونم داوینچی روش نصب میشه مشکلی نداره؟
Device name DESKTOP-66ESF5O
Processor Intel(R) Core(TM) i7-7700K CPU @ 4.20GHz 4.20 GHz
Installed RAM 16.0 GB
Device ID 3CB0E817-4379-4DFE-BFC1-03E4A94903BA
Product ID 00392-40006-66407-AA459
System type 64-bit operating system, x64-based processor
Pen and touch No pen or touch input is available for this display

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/03/20

  سلام وقت بخیر
  سیستم مطلوبی دارید ولی مدل کارت گرافیک را ننوشتید، لطفا اون هم بنویسید که بررسی کنیم.

   کاربر بیت گرف 1402/03/20

   NVADIA GeForce GTX 1050

    تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/03/20

    سلام وقت بخیر
    کارت گرافیک خوبی هم دارید مشکلی نیست میتونید از داوینچی استفاده کنید.

کاربر بیت گرف 1402/02/20

سلام من نسخه جدید 18 رو روی ویندوز 10 PRO نصب کردم
نرم افزار میاد بالا ولی هر فیلمی واردش میکنم یهویی بسته میشه برنامه

لطفا بهم بگین مشکل از چیه

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/02/23

  سلام وقت بخیر
  متاسفانه این ورژن برای اکثر کاربران مشکل داشته است و باید منتظر باشید ورژن جدید منتشر شود تا در همین صفحه جایگزین نسخه فعلی قرار دهیم.

کاربر بیت گرف 1401/10/29

باسلام
من این ورژن رو از سایتتون دانلود و نصب کردم ولی قسمت voice isolation نداره چیکار باید کرد.؟؟؟؟؟ روش هایی هم که داخل اموزش گذاشتید نداره

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1401/10/30

  سلام وقت بخیر
  در این نسخه قرار دارد، لطفا برای بررسی مشکل به پشتیبانی تلگرام بیت گرف پیام دهید تا بررسی کنیم.

کاربر بیت گرف 1401/10/24

سلام خسته نباشید ، کرک داونیچی احتمالا مشکل داره ، فایل wave وارد میکنم هنگ میکنه در حالیکه همون فایل وارد ورژن 18 کیگنم مشکلی بوجود نمیاد

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1401/10/24

  سلام وقت بخیر
  خیر مشکلی ندارد، مشکل از فایل شما یا سیستم شماست که میتواند ضعیف باشد.
  میتونید جهت بررسی مشکل و سیستم تون به تیم پشتیبانی تلگرام ما پیام دهید در خدمت تان هستیم.

کاربر بیت گرف 1401/10/24

سلام.خسته نباشید.کد فعال سازی رو داخل کرک ندارم.ممنون میشم راهنمایی کنید

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1401/10/24

  سلام وقت بخیر
  کد فعالسازی نیاز نیست.
  لطفا نرم افزار را نصب کنید، سپس وارد پوشه Crack شوید و فایل های موجود در آن را به مسیر نصب نرم افزار داوینچی ریزالو کپی کنید، نرم افزار فعال می شود.

   کاربر بیت گرف 1402/02/19

   یه توضیح میدادید که چجوری این کارو بکنیم

    تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/02/23

    سلام وقت بخیر
    لطفا در سرچ سایت عبارت "آموزش نصب و بررسی ویژگی های جدید داوینچی ریزالو ۱۷" را سرچ کنید آموزش نصب و کرک را ببینید، نسخه 18 هم مانند نسخه 17 فعال می شود.

محمد کریم پور 1401/09/14

سلام خسته نباشید داوینچی 18 جدید روزی ویندوز 11 کار نمیکنه ؟

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1401/09/14

  سلام وقت بخیر
  این نسخه روی ویندوز 10 تست شده است و سالم است.
  روی ویندوز 11 تست نشده است.

کاربر بیت گرف 1401/07/05

آموزشش رو نمیزارید؟

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1401/07/06

  سلام وقت بخیر
  دوره جامع داوینچی ریزالو روی سایت است، می توانید از بخش دوره های تخصصی سایت سر بزنید.

  کاربر بیت گرف 1402/11/23

  سلام ممنون میشم پاسخ بدین من اینو نصب کردم و کرکشم همونجا که راهنمایی گفته بود کپی کردم ولی وقتی میرم داخل برنامه ازم کد لایسنس میخواد
  اون پوشه لایسنس که نوشته کپی کنم واسه من تو فولدر برنامه فایل suport وجود نداره نمیدونم کجا کپیش کنم فایل لایسنسو

   تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/11/26

   سلام وقت بخیر
   لطفا قبل از استخراج فایل دانلودی سایت از حالت فشرده فایروال و آنتی ویروس ویندوز را خاموش کنید تا فایل کرک آسیب نبیند.
   سپس فایل کرک را در محل نصب نرم افزار کپی کنید تا فعال شود.
   میتونید" آموزش نصب و بررسی ویژگی های جدید داوینچی ریزالو 17" رو از سایت ما ببینید در اون ویدیو به صورت کامل نحوه فعالسازی را تدریس کردیم.
   با این ویدیو میتونید تمام نسخه های داوینچی را فعال کنید.

   کاربر بیت گرف 1402/12/16

   سلام برای منم نیست باید چ کار کنم؟؟؟

    تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/12/17

    سلام وقت بخیر
    لطفا قبل از استخراج فایل دانلودی سایت از حالت فشرده فایروال و آنتی ویروس ویندوز را خاموش کنید تا فایل کرک آسیب نبیند.
    سپس فایل کرک را در محل نصب نرم افزار کپی کنید تا فعال شود.
    میتونید” آموزش نصب و بررسی ویژگی های جدید داوینچی ریزالو 17″ رو از سایت ما ببینید در اون ویدیو به صورت کامل نحوه فعالسازی را تدریس کردیم.
    با این ویدیو میتونید تمام نسخه های داوینچی را فعال کنید.

مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×