افتر افکت, پلاگین های افترافکت, دانلود 3 دقیقه 451

دانلود اسکریپت E3D Mografter FX v1.1 برای افترافکت (Win/Mac)

چکیدهدر این ساعت از بیت گرف اسکریپت E3D Mografter FX v1.1 را برای نرم افزار ادوبی افترافکت معرفی می کنیم که با استفاده از آن می توانید بر روی پلاگین Element 3D مانورهای بیشتری دهید و با ترکیب آن با این پلاگین حرفه ای کارهای فوق العاده ای را بسازید. معرفی و دانلود اسکریپت E3D […]

در این ساعت از بیت گرف اسکریپت E3D Mografter FX v1.1 را برای نرم افزار ادوبی افترافکت معرفی می کنیم که با استفاده از آن می توانید بر روی پلاگین Element 3D مانورهای بیشتری دهید و با ترکیب آن با این پلاگین حرفه ای کارهای فوق العاده ای را بسازید.

معرفی و دانلود اسکریپت E3D Mografter FX v1.1 برای افترافکت

اسکریپت E3D Mografter FX v1.1 یکی از اسکریپت های محبوب و کاربردی نرم افزار ادوبی افترافکت است که با استفاده از آن می توانید کارهای جالب و زیبایی را بسازید. این اسکریپت در تعامل با پلاگین Element 3D کار می کند و به لطف این اسکریپت می توانید خیلی بهتر با پلاگین Element 3D کار کنید. می توانید مدل ها و آبجکت های زیبایی را با استفاده از این دو اسکریپت و پلاگین ایجاد کنید و آن ها را به صورت حرفه ای انیمیت کنید. با کمک این اسکریپت می توانید موشن گرافیک های سه بعدی جذابی را بسازید که می تواند مخاطبان را هر چه بیشتر جذب کارتان کند که فوق العاده است. در واقع با کمک این اسکریپت و قابلیت های بسیار حرفه ای و کاربردی که دارد و در اختیار شما قرار می دهد می توانید خیلی بهتر با پلاگین Element 3D کار کنید و از قابلیت های بسیار خوب این پلاگین استفاده کنید. بنابراین نیاز است که حتما پلاگین Element 3D را بر روی افترافکت نصب داشته باشید تا بتوانید از امکانات این اسکریپت آن طور که نیاز شما و پروژه های شماست استفاده کنید. در این اسکریپت حرفه ای و فوق العاده قدرتمند تعدادی ابزار کاربردی قرار گرفته است که می توانید با استفاده از آن ها جلوه های زیبا و متنوعی را روی پلاگین Element 3D انجام دهید. این اسکریپت در ساخت انواع موشن گرافیک ها به شما کمک می کند و پیشنهاد می کنیم همین حالا این اسکریپت را از بیت گرف دانلود کرده و بر روی افترافکت تان نصب کنید تا از امکانات خوب آن بهره مند شوید.


آموزش نصب اسکریپت E3D Mografter

ویندوز: جهت نصب این اسکریپت، فایل E3D Mografter FX_monter و پوشه E3DMografterFX را از فایل دانلودی از سایت به مسیر زیر کپی کنید:

C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects\Support Files\Scripts\ScriptUI Panels

مک: جهت نصب این اسکریپت، فایل E3D Mografter FX_monter و پوشه E3DMografterFX را از فایل دانلودی از سایت به مسیر زیر کپی کنید:

Application/Adobe after Effects CC/Scripts/ScriptUI Panels

همینطور برای یادگیری کامل تر و جامع تر جهت نصب این اسکریپت و دیگر پلاگین های افترافکت میتوانید به پست آموزش نصب پلاگین، اکستنشن، اسکریپت و پریست در نرم‌ افزار افترافکت سر بزنید.نمونه فیلم معرفی اسکریپت E3D Mografter FX v1.1 از سایت سازنده

بزودی آموزش اختصاصی فارسی این اسکریپت توسط بیت گرف منتشر میشود


تست شده بر روی افترافکت 2019 ، افترافکت 2020 ، افترافکت 2021 ، افترافکت 2022 و افترافکت 2023 موجود در سایت بیت گرف

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×