فری پیک (Freepik) یکی از بزرگترین سایت های دانلود وکتور ، لایه باز فتوشاپ ، عکس و طرح های بروز گرافیکی در دنیا می باشد. این سایت با توجه به فعالیت کاملا رایگان هنگام شروع کارش، در میان خیلی از گرافیست ها و طراحان شهرت بسیاری پیدا کرد. امروزه کمتر فردی را میتوان پیدا کرد که از طرح های این وبسایت هنگام طراحی استفاده ای نکند! اما فری پیک تقریبا 3 سال پیش اقدام به ایجاد بخش پولی (Premium) کرد که بسیاری از طرح های واقعا زیبا در این بخش گنجانده شد. برای استفاده از این بخش دیگر نمیتوانید رایگان دانلود کنید و باید اشتراک پولی این سایت را تهیه کنید. اگر به دنبال طرح های گرافیکی حرفه ای هستید، اشتراک پریمیوم فری پیک Freepik میتواند به شما بسیار کمک کند. 

در اخر با دیدن قیمت های بیت گرف اشتراک پریمیوم فری پیک سوپرایز خواهید شد.

اشتراک پریمیوم فری پیک Freepik
تهیه اشتراک پریمیوم فری پیک Freepik

مقایسه تفاوت های اشتراک رایگان و پولی فری پیک

مقایسه تفاوت های اشتراک رایگان و پولی فری پیک
مقایسه تفاوت های اشتراک رایگان و پولی فری پیک

توجه ویژه برای تعداد دانلود: 

همانطور که میدانید هر فرد مهمان (کسی که عضویت رایگان هم ندارد) در سایت فری پیک میتواند روزانه 3 طرح دانلود کند! هر فرد ثبت نام کننده به صورت رایگان نیز می تواند روزانه تا 10 طرح دانلود کند. اما وقتی شما اشتراک پریمیوم فری پیک را تهیه کنید روزانه میتوانید تا سقف 100 طرح ، وکتور و … را دانلود کنید. که عدد بسیار مناسبی است. اطلاعات بیشتر از سایت فری پیک در زمینه تعداد دانلود ها


قیمت اشتراک یک ماهه در سایت فری پیک

با مراجعه به این لینک متوجه خواهید شد، قیمت اشتراک هر ماه فری پیک حدود 10 یورو می باشد که هزینه بالایی خواهد بود.

قیمت اشتراک یک ماهه در سایت فری پیک
قیمت اشتراک یک ماهه در سایت فری پیک

قیمت و تهیه اشتراک پریمیوم فری پیک از بیت گرف

  • در این طرح شما ، اکانت از پیش ساخته شده تحویل خواهید گرفت.
  • مدت زمان تحویل اکانت:  بین ۱ تا ۲۴ ساعت (معمولا کمتر از 6 ساعت) به جز روزهای تعطیل
  • پشتیبانی بیت گرف: تا اخرین روز اکانت شما پشتیبان شما خواهیم بود و اگر مشکلی برای شما پیش آید در پشتیبانی بیت گرف رفع خواهد شد.

ثبت نام اکانت پریمیوم اشتراکی فری پیک و با خرید تعداد مشخص با انقضای یک سال

در فرم پایین می توانید اکانت اشتراکی پریمیوم فری پیک ۱ ماهه را تهیه کنید (مدت زمان یک ماه و روزانه دانلود حداکثر ۱۰۰ طرح)  و یا در صورت تمایل می توانید خرید با تعداد مشخص داشته باشید. مثلا با خرید تعداد ۱۰۰ طرح فری پیک می توانید در مدت زمان یک سال هر زمان طرحی یا طرح هایی را لازم داشتید آیدی فری پیک آن ها به تیم تلگرام بیت گرف ارسال کنید تا طرح مورد نظر دانلود و در اختیار شما قرار بگیرد. بعد از خرید اشتراک یا اکانت لطفا به تیم تلگرام پیام بفرستید. آیدی تلگرام پشتیبانی بیت گرف :
@bg_info

تهیه وکتور از فری پیک

فرم تهیه اشتراک یا اکانت فری پیک

فعلا موجود نیست! در صورت موجود شدن همین قسمت اپدیت می شود.