افتر افکت, پریمیر, پلاگین های افترافکت, پلاگین های پریمیر, دانلود 32 دقیقه 74802

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4 | همراه پریست ها

چکیدهاسکریپت Motion Bro v4.0.4 برای افترافکت و پریمیر پرو منتشر شد. در این ساعت از بیت گرف اسکریپت موشن برو 4 برای افترافکت و پریمیر را به همراه پریست یا پکیج های تست شده آن معرفی می کنیم. هم اکنون می توانید نسخه سالم و تست شده این اسکریپت محبوب و کاربردی را از بیت […]

اسکریپت Motion Bro v4.0.4 برای افترافکت و پریمیر پرو منتشر شد. در این ساعت از بیت گرف اسکریپت موشن برو 4 برای افترافکت و پریمیر را به همراه پریست یا پکیج های تست شده آن معرفی می کنیم. هم اکنون می توانید نسخه سالم و تست شده این اسکریپت محبوب و کاربردی را از بیت گرف دانلود کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا با ویژگی های این اسکریپت و پریست های حرفه ای آن آشنا شوید.

معرفی اسکریپت Motion Bro v4.0.4 برای افترافکت و پریمیر

اسکریپت Motion Bro v4.0.4 یکی از فوق العاده ترین و ضروری ترین افزونه هایی است که باید حتما بعد از نصب افترافکت و پریمیر آن را نصب کنید. این اسکریپت حرفه ای که در نسخه جدید رابط کاربری زیباتری هم پیدا کرده است دارای تعداد زیادی پریست کاربردی می باشد. شما با دانلود Motion Bro v4.0.4 و استفاده از پریست هایی که این اسکریپت دارد می توانید انواع ترانزیشن را به ویدیوهای تان در افترافکت و پریمیر اضافه کنید. تعداد زیادی پکیج های ترنزیشن حرفه ای از انواع مختلف دارد که شما را بی نیاز از هر پروژه آماده ای می کند. علاوه بر ترانزیشن های حرفه ای تعداد بسیار زیادی افکت صوتی یا Sound Effects دارد که با نصب پریست های مخصوص آن می توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید. به راحتی از فایل های با کیفیت بالا در موشن گرافیک ها و تدوین ویدیوهای تان استفاده کنید و لذت ببرید. در لیست پریست های حرفه ای این اسکریپت قدرتمند تایتل آماده هم وجود که شما را بی نیاز از دانلود پروژه های آماده برای Title Template ها می کند که فوق العاده است. پلاگین موشن برو دارای پریست های Graphics Pack هم می باشد که انبوهی از فایل های گرافیکی انیمیت شده با قابلیت ویرایش مجدد را در اختیارتان قرار می دهد که بینظیر هستند. شما می توانید در تدوین موزیک ویدیوها، ساخت کلیپ های ودینگ، تیزرهای تبلیغاتی، تدوین فیلم و سریال، تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی مثل یوتیوب و اینستاگرام از این اسکریپت حرفه ای استفاده کنید. اگر قصد دارید با دقت و سرعت بالاتری پروژه های تان را جلو ببرید حتما از این اسکریپت به همراه پریست های آن استفاده کنید.

سوالات پر تکرار شما

1 – علت ظاهر شدن خطای Purchase Code Was Not Found هنگام وارد کردن سریال پریست ها در موشن برو 4 چیست؟

این خطا یعنی اعتبار سریال فعالسازی پریست تمام شده است.

2 – علت ظاهر شدن خطای Something Was Wrong هنگام وارد کردن سریال پریست ها در موشن 4 چیست؟

این خطا به علت کانکشن، اینترنت و ip شماست که یا باید از یک شرکت ارایه دهنده اینترنتی استفاده کنید که مشکلی با سرورهای این اسکریپت نداشته باشد یا اگر اینترنت شما محدودیت دارد از تغییر دهنده IP استفاده کنید تا مشکل حل شود. دقت کنید گاهی اوقات نیاز است چندین تغییر دهنده IP را تست کنید تا مشکل حل شود.


معرفی و دانلود پکیج های اسکریپت Motion Bro v4.0.4

1 – پریست Toko Graphics Pack برای افترافکت

در این پکیج از اسکریپت Motion Bro v4.0.4 که یکی از بزرگ ترین پکیج های این مجموعه هم می باشد و شامل Toko Graphics Pack for After Effects و Toko Graphics Sound FX است، می توانید شاهد تایتل های آماده، ترانزیشن ها، ساند افکت یا افکت های صوتی، بک گراندهای حرفه ای و … باشید.

این پریست عظیم و حرفه ای شامل 19 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Typography، Background، Transitions، Social Media، Titles، Lower Thirds، Big Titles، Kinetic Titles، Kinetic Posters، Shape Elements، Glitch Elements، Glitch Overlays، Interface Items، Gradient، Call Outs، Infographics، Text Messages، Devices و Logo Reveals. شما با استفاده از این پریست ها می توانید موشن گرافیک های فوق العاده زیبایی بسازید. هر یک از این فایل های آماده قابلیت ویرایش مجدد هم دارند که باعث می شود مطابق با پروژه ای که دارید آن ها را شخصی سازی کنید. با استفاده از این مجموعه می توانید به راحتی بک گراندهای متحرک را با یک کلیک به پروژه های تان اضافه کنید. آیکون لایک و کامنت که برای پست های اینستاگرام و یوتیوب نیاز دارید را به راحتی در اختیار دارید. شما همچنین المان های گلیچ هم در این پکیج در اختیار دارید که در ساخت موشن گرافیک های حرفه ای کمک کننده است.

بخش افکت های صوتی این پریست هم شامل 22 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Bubbles، Data، Whooshes، Clicks، Bass، Percussion، Glitch، Ambient، Corporate، Impact، Stomp، Subdrop، Aggressive، Cinematic، Notifications، Cyber، Cartoon، Game Sounds، Nature، Rock، Simple و Strobe. به کمک این افکت های صوتی به خوبی می توانید موشن گرافیک های تان را صدا گذاری کنید. علاوه بر ساخت موشن گرافیک های تبلیغاتی حرفه ای با این ساند افکت ها، می توانید در تولید محتوا هم از آن ها استفاده کنید. همچنین در ساخت ویدیوهای مختلف و تدوین آن ها می توانید از این افکت های صوتی با کیفیت استفاده کنید. قابلیت های این پکیج بسیار زیاد است که برای دسترسی به تمام قابلیت ها توصیه می کنیم همین حالا آن را از بیت گرف دانلود کنید و در افترافکت تان از آن استفاده کنید.

پریست Toko Graphics Pack برای افترافکت در اسکریپت Motion Bro v4.0.4
پریست Toko Graphics Pack برای افترافکت در اسکریپت موشن برو 4

2 – پریست Videolancer’s Transitions برای افترافکت

این پکیج از اسکریپت موشن برو بیت گرف با نام Videolancer’s Transitions | Original Seamless Transitions Pack دارای تعداد زیادی ترانزیشن فوق العاده کاربردی و حرفه ای می باشد که شما را بی نیاز از دانلود پروژه های آماده می کند. همراه این پکیج چندین مجموعه ترانزیشن دیگر هم قرار دارد که آن ها هم ترانزیشن های کاربردی را به افترافکت اضافه می کنند.

پریست Videolancer’s Transitions دارای 18 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Camera، Distortion Zoom، Elastic، Film، Fisheye، Flares، Glitch، Kaleidoscope، Lens Zoom، Parallax Pan، Particles، Perspective، Simple Pan، Simple Zoom، Stretch، Texture Wipe، Twirlو Warp. با استفاده از این مجموعه ترانزیشن افترافکت می توانید بهترین پروژه ها را بسازید. از این ترنزیشن های کاربردی در ساخت موزیک ویدیوها، تیزرهای تبلیغاتی، تدوین فیلم و سریال و … استفاده می شود. انقدر تعداد و تنوع آن ها زیاد است که در هر پروژه ای می توانید با خیال آسوده از آن ها استفاده کنید.

پریست 3D Box – Cut Transitions دارای 5 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Box Diagonal، Box Folding، Box Simple، Surface Carousel و Surface Edge. این ترانزیشن ها کمک می کنند تا ویدیوهایی خلاقانه بسازید و از ترنزیشن های حرفه ای برای انتقال از یک کلیپ به کلیپ دیگر استفاده کنید. از این مجموعه ترانزیشن در تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی هم می توانید استفاده کنید.

پریست Glitch – Cut Transitions دارای 11 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Cinematic Bad Signal، Composite Block، Composite Roughly، Design Grid Pixel، Displacement Block، Displacement Cross، Displacement Turbulent، Pixelation Map، Shake، Shake Optics و TV Satellite. این مجموعه همانطور که از لیست ترانزیشن های آن هم مشخص است به صورت گسترده روی تخریب و لرزش کار کرده است. اگر به دنبال ترانزیشن های لرزش و تکان خوردن ویدیوها هستید، این مجموعه مناسب شماست. همچنین اگر به دنبال اعمال افکت های گلیچ و ایجاد بهم ریختگی در ویدیوها و تصاویر هستید، در این پریست تعداد زیادی ترانزیشن در خصوص انجام این کار است.

پریست Shape – Cut Transitions دارای 11 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Arc، Arc Three، Arrow، Arrow Three، Geometry Zoom، Parallelogram، Parallelogram Three، Rounded Lines، Split، Square و Square Three. در این مجموعه می توانید ترنزیشن های شیپ یا همان شیپ ترانزیشن ها را مشاهده کنید. این ترانزیشن در ساخت موشن گرافیک های 2 بعدی که از فایل های وکتوری ایلاستریتوری در آن ها استفاده شده است به کار می روند. البته در تدوین ویدیوها هم می توانید از آن ها استفاده کنید اما بیشتر مناسب کارهای موشن گرافیک هستند.

پریست Simple Cut Transitions دارای 11 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Camcoder، Motion، Pan، Prespective، Shake، Spin و Zoom. از این مجموعه ترنزیشن حرفه ای بیشتر برای اعمال ترنزیشن های لرزش و چرخش روی ویدیوها استفاده می شود. ترانزیشن های هندی سیملس هم شامل می شوند. شما به راحتی می توانید با یک کلیک ترانزیشن های دلخواه تان را به ویدیوها اعمال کنید.

پریست Split – Cut Transitions دارای 4 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Geometric، Masonry، Layout و Strips. ترنزیشن های قرار گرفته در این پکیج با ایجاد برش های منظمو نامنظم در ویدیوها باعث انتقال بین دو کلیپ می شوند که بسیار جذاب است. انواع مختلفی از این برش ها در این پکیج قرار گرفته که شما را بی نیاز از پروژه های آماده می کند. به راحتی می توانید در ساخت کلیپ های مختلف از آن ها استفاده کنید.

پریست Videolancer's Transitions برای افترافکت در اسکریپت
پریست Videolancer’s Transitions برای افترافکت در اسکریپت موشن برو 4

3 – پریست Videolancer’s Transitions برای پریمیر

این پکیج از اسکریپت موشن برو بیت گرف مانند نسخه افترافکتی آن که بالاتر معرفی کردیم، تعداد زیادی ترنزیشن فوق العاده کاربری را در اختیارتان قرار می دهد که می توانید در پروژه های مختلف موشن گرافیک و ادیت ویدیوها از آن ها استفاده کنید.

پریست Videolancer’s Transitions هم مانند نسخه افترافکت آن دارای 18 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها دقیقا مانند ورژن افترافکت است که بالاتر معرفی کردیم. با استفاده ترنزیشن های حرفه ای که این پکیج در اختیار شما قرار می دهد می توانید ویدیوهای تان به صورت زیبا تدوین کنید. دیگر مشکل پیدا کردن ترنزیشن مناسب برای پروژه های تان را نخواهید داشت. به اندازه ای تنوع و تعداد ترانزیشن های این پکیج بالاست که جواب کار هر پروژه ای را می دهد.

پریست Videolancer's Transitions برای پریمیر در اسکریپت
پریست Videolancer’s Transitions برای پریمیر در اسکریپت موشن برو 4

4 – پریست Advanced Premiere Pro برای پریمیر

در این پکیج از اسکریپت Motion Bro v4.0.4 که برای نرم افزار پریمیر پرو منتشر شده است شما می توانید از افکت ها، پریست ها و بخش های مختلف افترافکت به صورت مستقیم در پریمیر استفاده کنید. انیمیشن ها و کی فریم ها هم ساپورت می کند که عالی است.

پریست Advanced Premiere Pro دارای 11 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Custom Presets، Blur & Sharpen، Channel، Color Correction، Distort، Generate، Keying، Matte، Noise & Grain، Obsolete، Perspective، Simulation، Stylize، Transitions و Utility. این افکت ها و بخش ها برای نرم افزار افترافکت هستند که الان در پریمیر با یک کلیک قابل استفاده می باشند. شما امکان ویرایش و دستکاری هر یک از این افکت ها را هم دارید که بینظیر است. بنابراین دیگر برای اعمال یک افکت که فقط در نرم افزار افترافکت وجود دارد، نیاز نیست ویدیوهای تان را به این نرم افزار وارد کنید. حتما از این پریست حرفه ای در پریمیر استفاده کنید.

پریست Advanced Premiere Pro برای پریمیر در اسکریپت Motion Bro v4.0.4
پریست Advanced Premiere Pro برای پریمیر در پلاگین موشن برو 4

5 – پریست AE2SD – Export After Effects camera data to Deforum Stable Diffusion برای افترافکت

این پکیج از اسکریپت موشن برو 4 به شما در متحرک سازی دوربین کمک می کند. در واقع Camera Animation یا انیمیشن دوربین در Deforum یک حرکت سخت و پیچیده است که نیاز است کاملا به صورت دستی فعالیت ها و کارهای لازم را انجام دهید. همچنین برای اینکه انیمیشن های جذاب تری داشته باشید نیاز است که از فرمول های ریاضی هم استفاده کنید. اما با استفاده از AE2SD می توانید به صورت خیلی ساده تر و روان تر به صورت دلخواه دوربین را در افترافکت انیمیت کرده و حرکت دهید.

پریست AE2SD برای افترافکت در اسکریپت Motion Bro v4.0.4
پریست AE2SD برای افترافکت در پلاگین موشن برو 4

6 – پریست Basic Transitions برای افترافکت در Motion Bro v4

این پکیج از اسکریپت محبوب موشن برو دارای مجموعه ای عظیم از بهترین ترنزیشن های نرم افزار افترافکت است که سطح کار شما را چندین برابر افزایش می دهد. از این مجموعه در پروژه های تدوین ویدیو به خوبی می توانید استفاده کنید.

پریست Basic Transitions دارای 16 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Block Dissolve، Card Wipe، CC Burn Film، CC Glass Wipe، CC Grid Wipe، CC Image Wipe، CC Jaws، CC Light Wipe، CC Line Sweep، CC Radial ScaleWipe، CC Twister، CC WarpoMatic، Gradient Wipe، Linear wipe، Radial Wipe و Venetian Blinds. با استفاده از این مجموعه عظیم می توانید با یک کلیک ترانزیشن های حرفه ای را به ویدیوهای تان اضافه کنید. اگر تولید کننده محتوا برای شبکه های اجتماعی مثل یوتیوب و اینستاگرام هستید، این پکیج مناسب شماست. ترنزیشن های قرار گرفته در این مجموعه قابلیت تنظیم و ویرایش را دارند. بنابراین شما با یک مجموعه فوق العاده روبرو هستید که دست شما را برای انتخاب و استفاده از ترنزیشن های مختلف باز می گذارد.

پریست Basic Transitions برای افترافکت در اسکریپت
پریست Basic Transitions برای افترافکت در اسکریپت موشن برو 4

7 – پریست Basic Transitions برای پریمیر در Motion Bro v4

این پکیج از اسکریپت موشن برو 4 مانند نسخه افترافکتی آن که بالاتر معرفی کردیم، تعدادی ترنزیشن کاربردی با قابلیت ویرایش دارد که می توانید در پروژه های مختلف موشن گرافیک و ادیت ویدیوها از آن ها استفاده کنید.

پریست Basic Transitions هم مانند نسخه افترافکت آن دارای 16 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها دقیقا مانند ورژن افترافکت است که بالاتر معرفی کردیم. این مجموعه در ساخت تیزرهای تبلیغاتی حرفه ای به شما کمک می کند. در هر دسته ای که نیاز داشته باشید ترانزیشن های کاربردی در اختیارتان قرار می دهد. قابلیت پیش نمایش هم برای هر یک از ترنزیشن ها وجود دارد که کار را راحت تر کرده است. پیشنهاد می کنیم حتما از این مجموعه در نرم افزار ادوبی پریمیر پرو استفاده کنید.

پریست Basic Transitions برای پریمیر در اسکریپت
پریست Basic Transitions برای پریمیر در اسکریپت موشن برو 4

8 – پریست Free Motion Bro Presets And Sound FX برای افترافکت

این مجموعه پریست موشن برو شامل تعداد زیادی افکت صوتی، المان های گرافیکی برای ساخت موشن گرافیک و ترانزیشن های مختلف است. به کمک محتویات درون این پریست می توانید موشن گرافیک های خلاقانه بسازید.

پریست Free Motion Bro Presets And Sound FX دارای 13 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Transitions، Overlays، Graphic Pack، Design Layout، HUD Elements، Call Outs، 3D Characters، AMZA، Daruma Audio، KeepForest، S-Cheremisinov، Ultimate SFX و Videolancer Glitch. می توانید با استفاده از المان های گرافیکی از قبل انیمیت شده ای که در این پکیج قرار گرفته کارهای جالبی بسازید. این پریست ها دارای ترنزیشن های فوق العاده زیبایی هستند که پروژه های شما را چندین برابر زیباتر می کنند. شما همچنین به کاراکترهای سه بعدی از قبل انیمیت شده دسترسی دارید که قابلیت ویرایش را دارند. با یک کلیک می توانید کال اوت اضافه کنید و کارهای حرفه ای تولید کنید. افکت های صوتی یا ساندافکت هایی که در این مجموعه قرار گرفته است یکی از عظیم ترین ساند افکت هایی است که تا به الان برای افترافکت منتشر شده است. این افکت های صوتی قابلیت پیش نمایش هم دارند که شما می توانید قبل از اعمال آن ها، چندین بار صدا را گوش دهید. حتما از این پکیج در کارهای تان استفاده کنید.

پریست Free Motion Bro Presets And Sound FX برای افترافکت در اسکریپت موشن برو 4
پریست Free Motion Bro Presets And Sound FX برای افترافکت در اسکریپت موشن برو 4

9 – پریست Free Motion Bro Presets And Sound FX برای پریمیر

این مجموعه پریست موشن برو شامل تعداد زیادی ساند افکت، المان های گرافیکی برای ساخت موشن گرافیک و ترانزیشن های کاربردی است. با استفاده از این پریست ها و افکت های صوتی می توانید ویدیوهای بسیار حرفه ای تولید کنید.

پریست Free Motion Bro Presets And Sound FX دارای 14 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Transitions، Motion Shake، Design Layouts، Graphics، HUD Elements، HUDGE، View، Call Outs، AMZA، Daruma Audio، KeepForest، S-Cheremisinov، Ultimate SFX و Videolancer Glitch. این پریست ها در افکت های صوتی با نسخه افترافکت که بالاتر معرفی کردیم مشترک هستند و تنها تفاوت آن ها در بخش المان های گرافیکی است که در پریمیر هم شاهد المان های حرفه ای هستیم. به راحتی با یک کلیک افکت تکان خوردن شیک را برای ویدیوها اعمال کنید که فوق العاده کنید. تعدادی فایل موشن گرافیک از پیش انیمیت شده در این مجموعه قرار دارد که برای استفاده در ویدیوها بسیار مناسب هستند. تعدادی پریست در این مجموعه حرفه ای قرار گرفته که حالت نگاه کردن در شیشه عینک از دید مخاطب و یا نگاه کردن در دوربین اسلحه را برای شما ایجاد می کند. پیشنهاد می کنیم برای ساخت ویدیوهای خلاقانه و حرفه ای از این پریست ها در پریمیر استفاده کنید.

پریست Free Motion Bro Presets And Sound FX برای پریمیر در اسکریپت موشن برو 4
پریست Free Motion Bro Presets And Sound FX برای پریمیر در اسکریپت موشن برو 4

10 – پریست macFX – Transitions برای افترافکت در موشن برو 4

این پکیج از اسکریپت موشن برو دارای تعدادی ترانزیشن کاربردی و حرفه ای است که می توانید در تدوین ویدیوهای تان از آن ها استفاده کنید.

پریست macFX – Transitions دارای 2 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Set 1 و Set 2. ترانزیشن های قرار گرفته در این پریست بسیار جالب هستند و قابلیت ویرایش مجدد هم دارند. برای مثال می توانید میزان محو شدگی ویدیوها حین انتقال دو کلیپ را تغییر دهید. از یک از ترانزیشن ها انواع مختلفی در این پکیج قرار گرفته که دست شما برای انتخاب باز است. در ساخت تیزرهای تبلیغاتی بسیار پرکاربرد است و می توانید به خوبی از آن ها استفاده کنید.

پریست macFX – Transitions برای افترافکت
پریست macFX – Transitions برای افترافکت در اسکریپت موشن برو 4

11 – پریست macFX – Transitions برای پریمیر در موشن برو 4

این پکیج از اسکریپت موشن برو دارای تعدادی ترانزیشن فوق العاده کاربردی و حرفه ای است که می توانید در تدوین و ادیت حرفه ای ویدیوهای تان از آن ها استفاده کنید.

پریست macFX – Transitions دارای 2 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Set 1 و Set 2. این مجموعه که بالاتر در مورد نسخه افترافکت تان صحبت کردیم در پریمیر هم همان قابلیت ها را در اختیارتان قرار می دهد. شما می توانید برای ویدیوهایی که می سازید به راحتی و با یک کلیک ترانزیشن هایی با قابلیت ویرایش و تنظیم مجدد اضافه کنید. این ترانزیشن ها بسیار سبک هستند و دیگر نیاز نیست از پروژه آماده های سنگین در پریمیر استفاده کنید. حتما از این مجموعه کاربردی در کارهای تان استفاده کنید.

پریست macFX – Transitions برای پریمیر
پریست macFX – Transitions برای پریمیر در اسکریپت موشن برو 4

12 – پریست Motion Bro Sound FX Pack برای افترافکت و پریمیر

در این پریست از اسکریپت موشن برو تعداد زیادی افکت صوتی قرار گرفته است که برای استفاده در موشن گرافیک ها، تدوین فیلم و سریال، ساخت تیزرهای تبلیغاتی، صداگذاری روی ویدیوهای آموزشی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

پریست Motion Bro Sound FX Pack دارای 52 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: 8-bit، Anger، Artificial، Blade، Blaster، Blizz، Buzz، Cartoon، Cinematic، Classic، Corporate، Digital، Diod، Electro Ball، Emerald، Epic، Fire Ball، Flash، Flex، Fluid Mirror، Fusion، Glass، Hologram، Interface، Jet، Light Speed، Magic، Mech، Melodic، Metallic، Morph، Paper، Raid، Rewind، Sacred، Shutter، Silicone، Simple، Speed، Swoop، Synthetic، Technology، Torpedo، Transform، UFO، Venom، Vibro، Vortex، Warp، Warp Engine، Windy و Zipper. در این پکیج بیش از 50 سبک صدا قرار دارد که متناسب با هر نیاز و هر پروژه ای است. در واقع دیگر نیاز نیست ساند افکت دانلود کنید و همین افکت های صوتی بخش عمده ای از کار شما را انجام می دهند. به راحتی با توجه به نوع محتوایی که دارید استایل موردنظر خودتان را انتخاب کنید و از صداهای همان سبک استفاده کنید که بینظیر است. این مجموعه با یکبار نصب، هم در پریمیر و هم در افترافکت اضافه می شود که برای کاربران این دو نرم افزار بسیار مناسب است. پیشنهاد می کنیم حتما این پریست موشن برو را از بیت گرف دانلود کنید و بر روی نرم افزارهای تان نصب کنید.

پریست Motion Bro Sound FX Pack برای افترافکت و پریمیر در اسکریپت موشن برو 4
پریست Motion Bro Sound FX Pack برای افترافکت و پریمیر در اسکریپت موشن برو 4

13 – پریست Simple Slide – Transitions برای افترافکت

این پکیج از اسکریپت Motion Bro v4.0.4 دارای ترانزیشن های فوق العاده ای می باشد که از آن ها می توانید در ادیت ویدیوهای تان استفاده کنید. ترانزیشن های قرار گرفته در این مجموعه انواع مختلفی دارند و به صورت دلخواه می توانید از بین آن ها انتخاب کنید.

پریست Simple Slide – Transitions دارای 3 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Pan، Pan Crossfade و Zoom. از این ترانزیشن ها در تدوین انواع ویدیوها می توانید استفاده کنید. دارای ترنزیشن های زوم حرفه ای هم می باشد که برای استفاده در تیزرهای تبلیغاتی بسیار مناسب هستند. هر یک از این مجموعه ها متدهای مختلفی در دسته بندی های مختلف دارند که برای هر پروژه ای کاربردی هستند.

پریست Simple Slide – Transitions برای افترافکت در اسکریپت موشن برو 4
پریست Simple Slide – Transitions برای افترافکت در اسکریپت موشن برو 4

14 – پریست Simple Slide – Transitions برای پریمیر

این پکیج از اسکریپت Motion Bro v4.0.4 بیت گرف شامل مجموعه ای از ترانزیشن های حرفه ای می باشد که می توانید در تدوین فیلم های تان از آن ها استفاده کنید. ترنزیشن هایی که در این پکیج هستند انواع مختلفی دارند و به صورت دلخواه می توانید از بین آن ها انتخاب کنید.

پریست Simple Slide – Transitions دارای 3 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Pan، Pan Crossfade و Zoom. این مجموعه هم دقیقا مثل نمونه افترافکت آن دارای همان ترانزیشن هاست و با استفاده از آن می توانید در پریمیر تدوین های حرفه ای انجام دهید. افرادی که افترافکت کار نمی کنند و قصد دارند در پریمیر از این ترنزیشن های فوق العاده استفاده کنند. می توانند نسخه پریمیر آن را نصب کنند و به خوبی از آن بهره ببرند.

پریست Simple Slide – Transitions برای پریمیر در اسکریپت موشن برو 4
پریست Simple Slide – Transitions برای پریمیر در اسکریپت موشن برو 4

15 – پریست Zipper – Transitions برای افترافکت

این پکیج از اسکریپت موشن برو دارای ترانزیشن های حالت زیپ است. در واقع این ترنزیشن ها مانند باز و بسته شدن زیپ لباس عمل می کنند و باعث انتقال از یک کلیپ به کلیپ دیگر می شوند.

پریست Zipper – Transitions دارای 2 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Runner و Simple. این ترنزیشن ها بسیار جالب و زیبا هستند و می توانید در پروژه های موشن گرافیک از آن ها استفاده کنید. البته در تدوین ویدیوها هم مورد استفاده قرار می گیرند اما برای استفاده در موشن گرافیک جذاب تر هستند. دارای چندین حالت باز شدن زیپ و بسته شدن زیپ هستند که به دلخواه می توانید انتخاب کنید. بنابراین اگر نیاز به ترنزیشن های زیپ دارید حتما از این پریست استفاده کنید.

پریست Zipper – Transitions برای افترافکت در اسکریپت Motion Bro v4.0.4
پریست Zipper – Transitions برای افترافکت در اسکریپت موشن برو 4

16 – پریست Zipper – Transitions برای پریمیر

این پکیج از اسکریپت موشن برو دارای ترانزیشن هایی با حالت زیپ است. این ترنزیشن های حرفه ای، حالت باز و بسته شدن زیپ لباس را شبیه سازی می کنند و باعث انتقال بین کلیپ های مختلف می شوند.

پریست Zipper – Transitions دارای 2 مجموعه با زیر مجموعه های مختلف می باشد که ترتیب آن ها به این صورت است: Runner و Simple. نمونه افترافکتی این پریست را کمی قبل تر معرفی کردیم و اما این نسخه برای پریمیر است که آن دسته از افرادی که قصد استفاده در این نرم افزار را دارند بتوانند استفاده کنند. ترنزیشن های این پکیج کاملا مشابه ورژن افترافکت آن می باشند و به راحتی قابلیت اجرا روی کلیپ های مختلف را دارند. پیشنهاد می کنیم حتما از آن ها استفاده کنید.

پریست Zipper – Transitions برای پریمیر در اسکریپت Motion Bro v4.0.4
پریست Zipper – Transitions برای پریمیر در اسکریپت موشن برو 4

آموزش نصب اسکریپت Motion Bro v4.0.4

ویندوز: جهت نصب این اسکریپت، پوشه Motion Bro 4 را از فایل دانلودی سایت به مسیر زیر کپی کنید:

C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\CEP\extensions

سپس بر روی فایل Add Keys کلیک راست و گزینه Merge را بزنید.

اکنون میتوانید وارد افترافکت شوید و از اسکریپت استفاده کنید.

مک: جهت نصب این اسکریپت، پوشه Motion Bro 4 را از فایل دانلودی سایت به مسیر زیر کپی کنید:

Application Support/Adobe/CEP/extensions

سپس فایل install-as-admin را اجرا کنید.

اکنون میتوانید وارد افترافکت شوید و از اسکریپت استفاده کنید.

آموزش نصب پریست ها

1 – وارد افترافکت شوید و اسکریپت را باز کنید.

2- روی گزینه Install a Package کلیک کنید.

3 – پریست موردنظر که با پسوند MBR است را از سیستم انتخاب کنید تا نصب شود یا به وسیله Drag کردن در محیط اسکریپت نصب کنید.

4 – نصب پریست با موفقیت انجام شد و می توانید از آن استفاده کنید.

نکته: در صورت اینکه پریست نیاز به سریال برای فعالسازی داشت، از سریال موجود در فایل دانلودی پریست استفاده کنید. سریال در یک فایل Serial.txt می باشد که باید آن را باز کنید و با کپی و پیست کردن سریال در کادر ظاهر شده در اسکریپت آن را فعال کنید. پریست ها برای فعالسازی نیاز به تغییر دهنده ip ندارند و با ip ایران می توانید فعالسازی را انجام دهید اما برای اطمینان از اینکه اینترنت تان مشکلی ایجاد نکند می توانید از تغییر دهنده ip هم استفاده کنید.

همینطور برای یادگیری کامل تر و جامع تر جهت نصب این اسکریپت و دیگر پلاگین های افترافکت میتوانید به پست آموزش نصب پلاگین، اکستنشن، اسکریپت و پریست در نرم‌ افزار افترافکت سر بزنید.


نمونه فیلم معرفی اسکریپت Motion Bro v4.0.4 از سایت سازنده

بزودی آموزش اختصاصی فارسی این اسکریپت توسط بیت گرف منتشر میشود


تست شده بر روی افترافکت 2021 ، افترافکت 2022 و افترافکت 2023 موجود در سایت بیت گرف

تست شده بر روی پریمیر 2022 و پریمیر 2023 موجود در سایت بیت گرف

توجه: در حال حاضر اعتبار سریال این پریست ها به اتمام رسیده است و بزودی سریال های جدید جایگزین می شوند. بنابراین فعلا این پریست ها را دانلود نکنید چون قابل استفاده نیستند.

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4 برای افترافکت و پریمیر 3.65 مگابایت Win/Mac
دانـلود کپی رمز
دانلود پریست Toko Graphics Pack برای افترافکت 2.34 گیگابایت Win/Mac
دانـلود کپی رمز
دانلود پریست Videolancer's Transitions برای افترافکت 495 مگابایت Win/Mac
دانـلود کپی رمز
دانلود پریست Videolancer's Transitions برای پریمیر 1.19 گیگابایت Win/Mac
دانـلود کپی رمز
دانلود پریست Advanced Premiere Pro برای پریمیر 623 مگابایت Win/Mac
دانـلود کپی رمز
دانلود پریست AE2SD برای افترافکت 260 کیلوبایت Win/Mac
دانـلود کپی رمز
دانلود پریست Basic Transitions برای افترافکت 51.5 مگابایت Win/Mac
دانـلود کپی رمز
دانلود پریست Basic Transitions برای پریمیر 236 مگابایت Win/Mac
دانـلود کپی رمز
دانلود پریست Free Motion Bro Presets And Sound FX برای افترافکت 900 مگابایت Win/Mac
دانـلود کپی رمز
دانلود پریست Free Motion Bro Presets And Sound FX برای پریمیر 1.05 گیگابایت Win/Mac
دانـلود کپی رمز
دانلود پریست macFX – Transitions برای افترافکت 16.4 مگابایت Win/Mac
دانـلود کپی رمز
دانلود پریست macFX – Transitions برای پریمیر 58 مگابایت Win/Mac
دانـلود کپی رمز
دانلود پریست Motion Bro Sound FX Pack برای افترافکت و پریمیر 632 مگابایت Win/Mac
دانـلود کپی رمز
دانلود پریست Simple Slide – Transitions برای افترافکت 30 مگابایت Win/Mac
دانـلود کپی رمز
دانلود پریست Simple Slide – Transitions برای پریمیر 134 مگابایت Win/Mac
دانـلود کپی رمز
دانلود پریست Zipper – Transitions برای افترافکت 21 مگابایت Win/Mac
دانـلود کپی رمز
دانلود پریست Zipper – Transitions برای پریمیر 74 مگابایت Win/Mac
دانـلود کپی رمز
امتیاز: 4.2 از ۵ - تعداد رای: 5
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
49 دیدگاه به گفتگوی ما بپیوندید و نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید ...
حسین پیراسبقی 1403/02/20

سلام وقت بخیر من فایل مورد نظر رو دانلود کردم اما موقع ورود رمز برای فعال سازی افکت نرم افزار اررور اکسپایر شدن رمز رو میده مممنون میشم پاسخ بدید

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1403/02/21

  سلام وقت بخیر
  در حال حاضر اعتبار سریال این پریست ها به اتمام رسیده است و بزودی سریال های جدید جایگزین می شوند.
  بنابراین فعلا این پریست ها را دانلود نکنید چون قابل استفاده نیستند.

Aref 2733 1403/02/12

سلام و عرض خسته نباشید
من ورژن 4.0.4 رو دانلود کرده بودم ولی به مشکل خوردم و برای اغلب پریست ها کد لایسنس از من میخواد
اگر اسکریپت مشکل داشته، اسکریپت جدیدی وجود داره؟
ممنونم از سایت خوبتون

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1403/02/15

  سلام وقت بخیر
  اسکریپت مشکلی ندارد بلکه اعتبار سریال پریست های آن باطل شده است که در آینده جایگزین می کنیم.
  فعلا می توانید از موشن برو نسخه 2.3.4 استفاده کنید.

علیرضا محمدی 1403/02/09

سلام و عرض خسته نباشید بابت این پکیج بینظیر
در قسمت توضیحات نوشتید سریال این ترنزیشن ها اکسپایر شده
یعنی فعلا نصب نکنیم یا کرک فایل ها اوکی شده
با تشکر

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1403/02/09

  سلام وقت بخیر
  تا این لحظه و تاریخ ارسال این کامنت سریال ها هنوز مشکل دارند.

کاربر بیت گرف 1403/02/03

سلام وقت به خیر من 3 ساعته نشستم که motion bro 4 رو نصب بکنم ولی اصلا نه دانلود میشه نه نصب

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1403/02/09

  سلام وقت بخیر
  مشکلی در دانلود از سایت نیست، لطفا اینترنت تان را بررسی کنید.
  برای نصب هم لطفا آموزش نصب را از همین صفحه مطالعه کنید به آسانی نصب می شود.

کاربر بیت گرف 1403/02/01

سلام من نتونستم که این اسکریپت رو نصب کنم یعنی نصب کردم اما متاسفانه نشان داده نمیشه در قسمت اکستنشن ها از این جهت ورژن دیگری که قرار داده بودید را نصب کردم: 2.3.4 و همچنین اسکریپت ها آن را
2 سوال=
1. علت مشکل من چیست که نشان نمی دهد؟ (چه چیزی را حتمال می دهید افترافکت 2020 دارم)
2. آیا این اسکریپت ها بر رو این ورژن 2.3.4 هم جواب میدهد؟

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1403/02/07

  سلام وقت بخیر
  به دلیل اینکه اکستنشن را به درستی نصب نکردید در بخش اکستنشن های افترافکت اضافه نشده است. لطفا مطابق آموزش نصب سایت انجام دهید.
  پریست های نسخه 4 موشن برو بر روی نسخه 2 قابل استفاده نیستند.

کاربر بیت گرف 1403/01/29

سلام
من افترافکت 2024 رو دارم رو سیستمم، و مراحل نصب پلاگین رو هم طبق مطالب رفتم اما وقتی روی اکستنشنش میزنم اتفاقی نمیوفته

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1403/02/02

  سلام وقت بخیر
  لطفا از روش نصب تان یک اسکرین رکورد به تیم پشتیبانی ما در تلگرام ارسال کنید.

کاربر بیت گرف 1403/01/22

با سلام و خسته نباشید بخاطر فراهم کردن این پکیج طلایی
من ورژن 2.3 رو از سایت خودتون نصب کردم به همراه تمام پلاگین ها و روی افتر 2023 اجرا کردم
برای پریمیر 2023 ورژن 4 رو دانلود کردم اما بعد از کپی کردن تو مسیری که گفتین و باز کردن پریمیر بالا نمیاد
میخواستم بپرسم باید ورژن قبلی رو کلا حذف کنم و این ورژن رو بریزم؟
یا میشه ورژن 2.3 برای افتر بمونه و ورژن 4 رو برای پریمیر نصب کرد ؟
با تشکر از شما و تیم عالی تون

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1403/01/29

  سلام وقت بخیر
  روش نصب شما اشتباه بوده است لطفا با دقت انجام دهید نصب می شود.
  میتونید هر دو نسخه رو نصب داشته باشید نیاز به حذف نسخه قبل نیست.

کاربر بیت گرف 1402/12/04

سلام و خسته نباشین . من این پلاگین رو طبق ویدیو اموزشی همه کارهاشو انجام میدم اما وقتی افتر ایفکت یا پریمیر رو باز میکنم توی قسمت extentions اصلا هیچی بهم نمایش نمیده انگار که اصلا وجود نداره پلاگین . اینم بگم من ورژن قبلی پلاگین رو دارم و همه چیش به خوبی داره کار میکنه ولی این جدیده نمیدونم چرا اصلا نمایش نمیده خیلی نیازش دارم ممنون میشم راهنماییم کنین چیکار کنم

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/12/04

  سلام وقت بخیر
  در چت سایت راهنمایی کردیم به این خاطر این مشکل پیش آمده چون افترافکت شما 2020 است و این اکستنشن با افترافکت های 2021 به بعد سازگار است.

کاربر بیت گرف 1402/11/01

سلام وقتتون بخیر
در قسمت های متنی motion bro ، حروف فارسی را به هم ریخته نشان میدهد. یعنی زمانی که جداگانه ، text وارد میکنیم به هم ریخته نیست ولی زمانی که یک تایتل یا text motion را از motion bro انتخاب میکنیم و متن فارسی وارد میکنیم ،حروف فارسی به هم ریخته است. ممنون میشم کمک کنید .
سپاس از شما

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/11/01

  سلام وقت بخیر
  در چت سایت پرسیدید و راهنمایی کردیم.

رضا صارمی 1402/09/05

سلام خسته نباشید
من میخوام پوشه موشن برو رو داخل مسیری که گفتید کپی کنم ولی پوشه CEP وجود نداره ؟! لطفا راهنمایی کنید
من از ویندوز استفاده میکنم

  ارسطو اعتمادی 1402/09/05

  سلام وقت بخیر این پوشه رو با حروف بزرگ خودتون بسازید.

سید سام رباطی 1402/07/17

سلام ارادتمند امیدوارم عالی باشید من سریال را با ip ایران وارد میکنم مینویسه Purchase code is blocked کد خرید مسدود شده است. سپاسگزار میشم راهنمایی کنید

  ارسطو اعتمادی 1402/07/18

  سلام نباید با آیپی ایران وارد کنید.

کاربر بیت گرف 1402/06/11

سلام. من مراحل نصب اسکریپت رو انجام دادم ولی وقتی داخل افترافکت اجراش میکنم صفحه وارد کردن لایسنس ظاهر میشه.

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/06/13

  سلام وقت بخیر
  هر یک از پریست ها که لایسنس داشته باشند در فایل دانلودی شان سریال فعالسازی را قرار دادیم، لطفا آموزش نصب را مطالعه کنید و از سریال قرار گرفته در فایل دانلودی استفاده کنید.

   شیما مودتی 1402/06/15

   پیش از وارد شدن به قسمت نصب پریست ها لایسنس میخواد. یعنی اصلا اون صفحه اصلی که لیست پریست ها و امکان دانلودشون رو فراهم میکنه ظاهر نمیشه.

    تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/06/15

    سلام وقت بخیر
    نه چنین مشکلی نیست و این از جانب شماست، لطفا در خصوص این مشکلات اسکرین شات به بخش پشتیبانی تلگرام ارسال کنید که مشکل را بررسی و حل کنیم.

کاربر بیت گرف 1402/05/24

خیلی خیلی ممنون❤️🙏

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/05/24

  سلام وقت بخیر
  سپاس از همراهی خوبتان.

کاربر بیت گرف 1402/05/21

با سلام و درود مجدد
جهت روشن شدن مسئله و راهکار خطای واردکردن سریال ، به این نکات پی بردم
همانطور که در بالا خدمت شما عرض کردم ، سریال نامبر ها با پیام خطای
something was wrong
بمن نشان داده میشد
و چون من از پریست های رایگان می خواستم استفاده کنم، برای تست از خود سایت سازنده با دادن ایمیل سریال های اصلی رو گرفتم، ولی باز هم پیام خطای
something was wrong
نشان داده میشد... چندین بار پریست ها را پاک کردم و دوباره نصب کردم... ولی فایده ای نداشت حتی با سریال نامبر اختصاصی خود سایت که بمن داده بود.
نهایتا با تغییر دهنده ای پی وصل شدم و سپس پریست را در برنامه ادوبی باز کرده و سریال نامبر را وارد کردم و به راحتی فعال شد.
جالب اینجاست که خود سایت اصلی بدون تغییر دهنده ای پی قابل استفاده است ولی برای وارد کردن سریال باید کل سیستم را از تغییر دهنده ای پی عبور داد تا فعال شود.
در مرحله بعد پلاگین بر روی آبجکت ها فعال نمیشد ... که با یکبار ریستارت کردن نرم افزار آن مشکل هم رفع شد
با سپاس از تیم بیگراف

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/05/21

  سلام وقت بخیر
  نیازی به تغییر دهنده ای پی نیست و با ip ایران امکان فعالسازی وجود دارد.
  این مشکل شما استثنا برای خودتان بوده بخاطر نوع اینترنت و شرکت اینترنت دهی تان محدودیت ایجاد شده است وگرنه در تست هایی که ما داشتیم و دیگر کاربران به راحتی بدون تغییر دهنده ip فعالسازی انجام شده است. همچنین در توضیحات نصب هم به این نکته اشاره کردیم.
  در خصوص دریافت سریال پریست های رایگان از سایت سازنده، بله امکان پذیر است چون پریست هایی که رایگان هستند نیاز به پرداخت هزینه ندارند.

  کاربر بیت گرف 1402/07/01

  برای پریمیر 2019 کار میکنه؟؟؟

   تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/07/01

   سلام وقت بخیر
   خیر برای پریمیر 2022 به بالاست.

کاربر بیت گرف 1402/05/21

درود مجدد
بله دقیقا درست میفرمایین ، وقتی سریال رو وارد می کنم ، چه به صورت کپی کردن چه به صورت تایپ مستقیم ، پیغام موفقیت آمیز ظاهر نمیشه و این پیغام رو نشون میده
something was wrong
نسخه پریمیر هم
Pro 2023 v23.5.0.56
هست
ویندوز سیستم همین دیروز نصب شده و بعید میدونم سیستم مشکلی داشته باشه ، بازم ممنونم از پیگیری و راهنماییهاتون
اگر لازم هست ، تصویر ارور هم براتون ارسال کنم

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/05/21

  درود
  این به معنی خراب بودن سریال نیست، مشکل از سمت پریمیر، افترافکت، کانکشن اینترنت شما و ... است.
  به این نکته هم دقت داشته باشید که هر پریست مخصوص یک نرم افزار خاص است که در تیتر توضیحات هر پریست نوشته شده است. برای مثال یک پریست که برای پریمیر است قابل اجرا در افترافکت نیست و فقط باید با همان نرم افزار اجرا شود. در واقع لیست پریست های مدنظر برای شما نمایش داده می شود ولی اگر با نرم افزار مربوطه سازگار نباشد قابل اجرا نیست و باید نسخه مخصوص همان نرم افزار را از این صفحه دانلود کنید، البته اگر نسخه مخصوص نرم افزاری که نیاز دارید منتشر شده باشد.
  شما می تونید سیستم رو ریستارت کنید یا نرم افزار رو ببندید باز کنید مجدد همین مراحل را طی کنید.
  اگر حل نشد یک کار دیگر هم میتونید کنید که شما در نرم افزار افترافکت پریست ها را اضافه کنید و سریال بزنید (هم پریست های پریمیر هم افترافکت) و سپس وارد پریمیر شوید و از پریست های پریمیر استفاده کنید. چون در نصب مهم نیست حتما وقتی می خواهید پریست پریمیر را نصب کنید، نرم افزار پریمیر باز باشد و با آن اقدام کنید بلکه می توانید موشن برو را در افترافکت باز کنید و همه ی پریست ها را نصب کنید سپس به نرم افزارهای دیگر بروید و کار کنید.
  اگر سریال مشکل داشته باشد ارور زیر ظاهر می شود:
  Purchase code was not found
  بنابراین چون این ارور ظاهر نشده یعنی سریال فعال است و اعتبار دارد.
  کارهایی که گفتم را انجام دهید مشکل تان حل می شود.
  چنانچه باز هم مشکل داشتید به چت آنلاین سایت پیام دهید تا دقیق تر بررسی کنیم.

   کاربر بیت گرف 1402/05/21

   ممنونم از راهنماییتون ، الان تست میکنم اطلاع میدم خدمتتون
   یه نکته ای ، من موقع نصب توی پریمیر و افترافکت اتصال اینترنت رو قطع کردم ، اما تو افترافکت نصب شدن ولی تو پریمیر خیر.
   پس اتصال اینترنت برقرار باشه مشکلی نیس ؟

    تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/05/21

    درود
    نه نیاز نیست اینترنت را قطع کنید، اینترنت وصل باشد و میتونید تغییر دهنده ای پی هم وصل کنید چون ممکن است روی یک سری اینترنت ها مشکل داشته باشد بخاطر نوع اینترنتی که دارید وگرنه فعالسازی پریست ها با ip ایران امکان پذیر است.
    شما تمام پریست های پریمیر و افترافکت را با موشن برو در افترافکت نصب کنید سریال هم بزنید وقتی همگی فعال شدند، حالا به پریمیر مراجعه کنید از پریست های پریمیر استفاده کنید.

کاربر بیت گرف 1402/05/20

سلام و درود
اعتبار پریست Advanced Premiere Pro
و پریست macFX – Transitions
هم به پایان رسیده
سپاسگزار

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/05/20

  سلام وقت بخیر
  خیر دوست گرامی این پریست ها سریال شان اعتبار دارد و باطل نشده است.
  شما سریال را به درستی وارد نکردید، یکبار از نرم افزار خارج شوید و مجدد وارد شوید و سریال را به درستی کپی کنید فعال می شود.

   کاربر بیت گرف 1402/05/21

   درود و روز بخیر
   ممنون از سایت خوبتون
   بنده هم چندین بار تست کردم ، در پریمیر فقط پک Free Preset نصب شد ، باقی پک ها نصب میشن اما اجرا نمیشن ، با وارد کردن سریال نامبر ها هم مشکل حل نشد ، نرم افزار رو باز و بسته هم کردم اما اتفاق خاصی نیفتاد

    تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/05/21

    سلام وقت بخیر
    نگاه کنید وارد کردن سریال یک چیز است و کار کردن یا نکردن پریست یک چیز دیگر.
    اگر بعد از وارد کردن سریال پیام موفقیت آمیز برای شما ظاهر شده است پس سریال برای شما ثبت شده و پریست فعال است.
    حالا موضوع بعدی کار کردن شما با افترافکت، پریمیر و پریست هاست که اگر مشکل دارید از شیوه عملکرد اشتباه شماست یا مشکلی در افترافکت، پریمیر و سیستم که نمیتونید کار کنید.
    پس لطفا مشکل را به درستی مطرح کنید که ما حل کنیم.
    در حال حاضر به جز همان پریست هایی که کنار لینک دانلودشان نوشتیم دانلود نکنید، بقیه پریست ها هیچ مشکلی ندارند و سریال شان اعتبار دارد. کاملا سالم و تست شده هستند.
    میتونید یک اسکرین رکورد از مراحل کارتان از لحظه وارد کردن سریال تا کار کردن با پریست ها به تلگرام یا چت آنلاین ما ارسال کنید مشکل را بررسی می کنیم، ولی از بابت پریست ها مطمعن باشید که سالم هستند و اگر پریستی مشکل داشته باشد کنار لینک دانلود آن می نویسیم که دانلود نکنید.

کاربر بیت گرف 1402/05/15

سلام
ممنون از تلاش هاتون و سایت خوبتون
پریست های زیر نیاز به سریال داشتن که با سریال هماره پک خطا میده و اجرا نمیشه
بقیه پریست ها مشکلی نداشتن.
لیست پک ها که سریال رو قبول نکردن:
Shape - Cut Transitions for After Effects
3D Box - Cut Transitions for After Effects
Videolancer's Transitions for After Effects
Simple Cut Transitions for After Effects
Split - Cut Transitions for After Effects (Demo)

سریال دیگه ای برای این پریست ها موجود هست؟

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/05/15

  سلام وقت بخیر
  فعلا اعتبار سریال تعدادی از پریست ها به اتمام رسیده است که بزودی سریال جدید جایگزین می کنیم.
  میتونید از سایر پریست ها استفاده کنید تا این مشکل رفع شود.

سید سام رباطی 1402/05/15

فوق العاده عالی سپاسگزارم
فقط این سریال که گذاشتید در بخش Videolancers.Transitions.Ae(www.bitgraph.ir) به چه طورت فعال کنیم چون قبل نمیکند نرم افزار
سپاسگزار میشم راهنمایی فرمایید

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/05/15

  سلام وقت بخیر
  فعلا اعتبار سریال تعدادی از پریست ها به اتمام رسیده است که بزودی سریال جدید جایگزین می کنیم.
  میتونید از سایر پریست ها استفاده کنید تا این مشکل رفع شود.

کاربر بیت گرف 1402/05/15

واقعا عالی و کاربردی و زیباست ممنونم از شما

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1402/05/15

  سلام وقت بخیر
  خوشحالیم برای شما مفید بوده است.
  قدردان همراهی خوبتان هستیم.

مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
صدا ها و افکتهای صوتی...

صدا ها و افکتهای صوتی...

احسان ملائی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×