آموزش ها, مقالات آموزشی 10 دقیقه 448

کسب درآمد بیش از 20 میلیون در ماه از سایت بیت‌گرف

چکیدهدر این مقاله می‌خواهیم به معرفی و رونمایی سیستم همکاری در فروش بیت گرف که می‌توانید از آن ماهی بیش از 20 میلیون کسب درآمد کنید، بپردازیم.

همان‌طور که می‌دانید با گسترده‌تر شدن شبکه‌های مجازی، افراد زیادی تلاش بر این داشتند که کاربران را تشویق به کسب درآمد از این شبکه‌ها کنند، البته که این موضوع بسیار عالی است و باعث شده است که کاربران زیادی به جای تلف کردن زمان باارزش‌شان در شبکه‌های مجازی مثل اینستاگرام، بتوانند از آن کسب درآمد داشته باشند. در سال‌های اخیر افرادی که دوره‌های کسب درآمد از اینستاگرام خود را به فروش می‌رساندند، کاربران را تشویق می‌کردند که آنلاین‌شاپ خود را تاسیس کرده و از راه فروش محصولات فیزیکی به کسب درآمد بپردازند. حالا اما شاهد این موضوع هستیم که افرادی برای افزایش درآمد خود، روی به مدرس‌پروری آورده و با گرفتن مبلغ‌های هنگفتی می‌خواهند رویای مدرس شدن و کسب درآمدهای آنچنانی را به مخاطب بفروشند. در ادامه راجع به ضررهایی که این افراد به حوزه آموزش و همچنین چرخه یادگیری وارد می‌کنند، صحبت خواهیم کرد.

آیا همه می‌توانند مدرس شوند؟

یکی از موضوعاتی که باید به آن بپردازیم این است که: آیا همه می‌توانند مدرس شوند یا خیر؟

همان‌طور که می‌دانید معلمی شغل شریفی است و آموزش به دیگران علاوه بر رفع نیاز مالی، می‌تواند پاداش‌های معنوی را نیز در پی داشته باشد. همچنین انسان‌ها با آموزش به دیگران می‌توانند چیزهای بیش‌تری را یاد گرفته و در یک موضوع عمیق‌تر شده و سریع‌تر پیشرفت کنند. ولی آیا این موضوعات می‌تواند برای “مدرس شدن” کافی باشد؟

چیزی که باید بدانیم این است که صرف آموزش دیدن و تکرار آن‌ها برای دیگری و همچنین مشاهده آموزش‌هایی برای “مدرس شدن” نمی‌تواند شما را در زمان کوتاهی به یک مدرس خبره و تاثیرگذار تبدیل کند. افراد بسیاری هستند که فقط با کپی‌برداری از دوره‌های دیگر و ضبط آن‌ها، برای خود دانش‌جو جمع کرده ولی حتی از پس جواب دادن ابتدایی‌ترین سوال‌ها هم برنمی‌آیند. این افراد علاوه بر خراب کردن وجهه خود به عنوان مدرس، باعث بی‌اعتمادی دانش‌جویان به تمام مدرسین واقعی و حرفه‌ای دیگر شده و همچنین باعث سرکوب و سرخورده شدن استعدادها و انگیزه‌های افرادی که با شور و شوق فراوان می‌خواستند وارد یک حوزه تخصصی شوند و مهارتی را یاد بگیرند، می‌شوند. در نتیجه این موضوعات پیدا شدن عنوانی به نام “پکیج‌فروش‌ها” می‌شود و مردم عملا به تمام مدرسانی که واقعا در یک موضوع حرفه‌ای هستند، انگ “پکیج‌فروش” زده و او را هم در زمره افراد بی‌سواد که فقط می‌خواهند دوره‌های خود را به فروش برساند، می‌بینند.

بدترین اتفاقی که می‌تواند برای سیستم آموزشی یک کشور بیفتد، بی‌اعتمادی مخاطب به تمام مدرس‌های آن سیستم است.

حالا که متوجه شدیم مدرس‌پروری چه مشکلاتی را می‌تواند به بار آورد، تیم بیت‌گرف تصمیم گرفته است تا با انجام یک حرکت هوشمندانه، جلوی این اتفاق را گرفته و علاوه بر آن از سود خود زده و تمام دانش‌جویان را در این اتفاق سهیم کند. در ادامه می‌خواهیم از سیستم همکاری در فروش سایت بیت‌گرف رونمایی کرده و بیش‌تر درباره آن صحبت کنیم. البته ابتدا بگذارید درباره مشکلات تولید محتوا برای کسب درآمد از اینستاگرام، بیش‌تر صحبت کنیم.

بی اعتمادی مخاطب به مدرسین

تولیدمحتوا برای اینستاگرام

همان‌طور که می‌دانیم برای رشد در اینستاگرام و طبیعتا کسب درآمد از آن نیازمند افزایش فالوورها و مخاطب‌های خود هستیم. و این مقوله در ابتدا با تولید محتوا و سپس از طریق تبلیغات صورت می‌گیرد. البته اگر پیجی بدون محتوا داشته باشیم قطعا تبلیغات برای آن بی‌فایده خواهد بود. بنابراین همیشه شنیده‌ایم که باید تولید محتوا در اینستاگرام را جدی بگیریم. ولی آیا تمام پیج‌ها نیاز دارند که محتوای آموزشی داشته باشند تا بتوانند مخاطب کسب کرده و در نتیجه خدمات یا محصولات خود را به آن‌ها بفروشند و کسب درآمد کنند؟ البته که خیر! قطعا استفاده از محتواهایی با نکات جذاب و کاربردی می‌تواند برای مخاطبان مفید باشد و آن‌ها را در پیج ما نگه دارد. ولی این موضوع به این معنا نیست که اگر ما کار خدماتی انجام می‌دهیم، موظف هستیم که در پیج خود تولید محتوای آموزشی و حرفه‌ای انجام داده تا بتوانیم از راه افزایش فالوور، خدمات خود را به آن‌ها بفروشیم.

مهم‌ترین نکته‌ای که در کار خدماتی باید رعایت کنید، گذاشتن نمونه‌کارهای قوی در پیج است. انتشار این نمونه‌کارها می‌تواند مهارت و تخصص شما را به نمایش بگذارد و مخاطب را وادارد که از شما به عنوان یک متخصص در این حوزه مشورت گرفته و کارهای خود را به شما بسپارد. مخاطب با دیدن نمونه‌کارهای شما پی به خوب یا بد بودن شما می‌برد و در این صورت کارهای حرفه‌ای‌تر و سطح بالاتری به سمت شما می‌آید. ولی اگر فقط به آموزش و تولید محتوای آموزشی بپردازید، گرفتن کارهای خدماتی سخت‌تر خواهد شد. زیرا در این‌جا افرادی به سراغ شما می‌آیند که قصد یادگیری دارند و نه گرفتن خدمات!

حالا آیا شما قصد فروش دوره دارید؟ آیا آموزشی را برای فروش آماده کرده‌اید؟ آیا اصلا در سطح یک مدرس هستید و می‌توانید پاسخ‌گوی تمام سوالات دانش‌جویان‌تان باشید؟ می‌توانید آن‌ها را کوچ کرده و به مسیر درستی هدایت کرده و استعدادها و انگیزه‌های آن‌ها را با روشی درست و اصولی شکوفا کنید؟

اگر برای پاسخ به این سوالات مردد هستید، بدانید که شما یک مدرس نیستید و بهتر است زمان خود را صرف نمونه‌کار زدن کرده و مخاطبان خاص خود را جذب کرده و از این راه کسب درآمد کنید.

 همچنین قطعا می‌دانید که با توجه به سرگرم‌کننده بودن اینستاگرام، گرفتن بازدیدهای خوب دیگر ربطی به کیفیت محتوای شما ندارد و عملا هرچیزی می‌تواند به یک ویوی میلیونی دست پیدا کند، حالا اگر شما برای محتواهای آموزشی خود زحمت کشیده و علاوه بر زمان، هزینه‌های فیلم‌برداری، استدیو، تدوین، گرافیک و… را بپردازید ولی بازخورد مطلوبی نگیرید، چه می‌شود؟ برای شمایی که قصد فروش دوره هم ندارید و می‌خواهید از این طریق، کارفرما برای کارهای خدماتی پیدا کنید، چه اتفاقی می‌افتد؟

 بنابراین این نوع تولید محتوا روش مناسبی برای پیج‌های خدماتی نیست. بهتر است این هزینه‌ها را در جای مناسبی صرف کنید. برای مثال خرید آموزش‌های باکیفیت و بالا بردن سطح مهارتی و کاری خود و زدن نمونه‌کارهای قوی. در این صورت متوجه می‌شوید که خیلی زود بدون این‌که نیاز به چندین هزار فالوور داشته باشید، کسب درآمد شما شروع خواهد شد.

سیستم همکاری در فروش سایت بیت‌گرف

قطعا تا به حال اصطلاح “همکاری در فروش” را شنیده‌اید. این موضوع به این صورت است که یک کسب و کار آنلاین، لینکی را به صورت مشخص برای شما در نظر می‌گیرد و اگر کسی از طریق لینک شما، از این کسب و کار خریدی را انجام دهد، درصدی به حساب شما به عنوان پورسانت پرداخت می‌شود. این درصد معمولا چیزی از حدود 2 تا 3 درصد و حداکثر 10 درصد می‌باشد. ولی بیت‌گرف با معرفی و رونمایی از سیستم همکاری در فروش خود، این مژده را به شما می‌دهد که می‌توانید از فروش محصولات آموزشی این سایت از طریق لینکی که در پنل کاربری خود در لینک Bitgraph.co قرار دارد می‌توانید حداقل 10 درصد و پس از چندین فروش این مقدار را به 50 درصد و یا بیش‌تر نیز برسانید.

شاید از خود بپرسید که چرا باید دوره‌های بیت‌گرف را به دیگران معرفی کنید، در ادامه به سوال شما پاسخ خواهیم داد.

چرا باید بیت‌گرف را انتخاب کنیم؟

سایت بیت گرف نزدیک به 10 سال است که در زمینه گرافیک فعالیت کرده و در صدر آکادمی‌های آموزشی مربوط به گرافیک است. مدرسانی که در این آکادمی مجازی به فعالیت می‌پردازند از اساتید حرفه‌ای هستند که سالیان سال در حوزه تخصصی خود به صورت مستمر فعالیت‌های خدماتی انجام داده و با کارفرماهای زیادی از جمله ایرانی و خارجی همکاری کرده و با کوله‌باری از دانش و تجربه به بیت گرف پیوسته تا این دانش و تخصص و تجربه را با دانش‌جویان با استعداد و با انگیزه در میان بگذارند. همچنین ما عهد کرده‌ایم که چیزی را نزد خود نگه نداریم و هر آن‌چه که می‌دانیم را به شما دانشجویان عزیز منتقل کنیم. در این سال‌ها چند ده هزار دانش‌جو از دوره‌های سایت بیت گرف استفاده کرده و نتایج درخشانی را رقم زده‌اند. بنابراین وظیفه خود می‌دانیم که این طیف را گسترش داده و افراد با استعداد بیش‌تری را جذب کرده و به مسیر درست یادگیری هدایت کنیم. در این راه، شما عزیزان که از کیفیت دوره‌های آموزشی ما باخبر هستید می‌توانید با معرفی این دوره‌ها از مدرس شدن افراد بی‌سواد و نا‌آگاه جلوگیری کرده و نگذارید که افراد سودجو فقط برای کسب درآمد از انگیزه جوانان پر شور ما تغذیه کرده و آن‌ها را در این مسیر پر پیچ و خم، سرگردان و سرخورده کنند.

چگونه باید از سیستم همکاری در فروش بیت گرف استفاده کرد؟

ما همه‌چیز را برای شما در سیستم همکاری در فروش سایت بیت‌ گرف، آماده کرده‌ایم. دیگر نیازی به ساخت محتواهای رایگان برای نشان دادن مهارت و تخصص خود ندارید، می‌توانید مخاطبان خود را به آموزش‌های رایگان و با کیفیت سایت بیت‌گرف ارجاع دهید. فقط کافی است نمونه‌کارهای خود را در پیج خود قرار دهید و اگر کسی از مخاطبان شما علاقه به یادگیری این تخصص نشان داد، آن‌ها را از طریق لینکی که مخصوص شما ساخته شده است، به سمت خرید محصول آموزشی مورد نظر هدایت کنید. اگر کسی از طریق لینک شما خرید انجام دهد، درصدی (از 10درصد تا بالای 50درصد بسته به تعداد فروش شما) به کیف پول شما واریز می‌شود، شما می‌توانید از کیف پول خود برای خرید دوره‌های دیگر استفاده کرده و یا درخواست برداشت وجه بدهید.

شما می‌توانید با ورود به پنل کاربری خود در سایت Bitgraph.co، لینک مربوط به خود را برداشته و به دیگران معرفی کنید.

مشاهده آنلاین فیلم نحوه همکاری در فروش سایت بیت گرف

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 5 از ۵ - تعداد رای: 1
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×