در خدمتی جدید از بیت گرف برای شما همراهان عزیز امکان خرید از سایت شاتر استوک با قیمتی ارزان را فراهم کرده ایم. توجه نمایید در این خرید دقیقا به همان تصویر و وکتور با کیفیت اصلی دست پیدا میکنید. سایت شاتر استوک یکی از بزرگترین سایت ها در زمینه دانلود وکتور ، عکس ، صوت و …  است. به گفته خود سایت شاتر استوک در سال 2020 شما میتوانید از بین 300 میلیون تصویر استوک سرچ کنید. این رقم ، یک عدد بسیار بالا بوده و قطعا شما برای هر کاری سرچ کنید و دنبال طرح وکتور یا عکس باشید، شاتراستوک پیشنهاداتی برای شما خواهد داشت.

خرید از سایت شاتراستوک
خرید از سایت شاتراستوک

هزینه تهیه عکس و وکتور از شاتر استوک

همانطور که اطلاع دارید هزینه تهیه یک عکس یا وکتور در شاتر استوک برابر با 9.80 دلار است که هزینه بالایی برای تهیه خواهد بود. مطمعنا شاید 99% طراحان و گرافیست های عزیز نتوانند در ابتدای فرایند کاری شان از پس این هزینه برآیند. لذا در بیت گرف شرایطی را فراهم کرده ایم که بتوانید با هزینه فقط 5800 تومان از شاتر استوک خرید کنید! البته در بسته های تعداد بالا قیمت بسیار پایین خواهد بود!

  • مدت زمان تحویل : 1 – 24 ساعت کاری (معمولا زیر 1 ساعت)
  • اعتبار پکیج ها : 1 سال
  • شامل پشتیبانی بیت گرف

نحوه دریافت تصاویر و وکتور ها بعد از خرید از بیت گرف

  • فرض میکنیم شما پکیج 10 تایی را خرید کنید. در این صورت همان لحظه در بخش آی دی فرم زیر، آی دی تک تک عکس ها در شاتر استوک را وارد کرده و تماما آن ها را بعد از آماده شدن توسط بیت گرف دریافت میکنید.
  • فرض کنید شما بسته 10 تایی را خرید کردید اما فقط به 2 وکتور یا تصویر نیاز دارید. به پشتیبانی بیت گرف در چت آنلاین یا تلگرام پیام می دهید و آی دی آن 2 وکتور یا تصویر را ارسال میکنید تا آماده و برای شما ارسال شود. مابقی (8 عدد) را نیز تا 1 سال فرصت دارید دریافت کنید، که به پشتیبانی پیام داده و سفارشات شما ارسال میشود.
تنوع جستجو background در شاتر استوک | 460,603 صفحه نتیجه
تنوع جستجو background در شاتر استوک | 460,603 صفحه نتیجه

آی دی تصاویر و یا وکتور ها در شاتر استوک کجاست؟

مطابق تصویر زیر به راحتی به آیدی هر عکس و وکتور خواهید رسید.

آی دی تصاویر و یا وکتور ها در شاتر استوک
آی دی تصاویر و یا وکتور ها در شاتر استوک

تهیه عکس و وکتور از شاتراستوک

پکیج مد نظر را انتخاب کنید. اعتبار بسته ها تا 1 سال می باشد. مثلا اگر شما بسته 100 تایی خریداری کنید. میتوانید در هر زمان مقداری از بسته را درخواست کنید. مثلا امروز 20 عدد ، ماه بعد 20 عدد ، 3 ماه دیگر 10 عدد و به این ترتیب تا یک سال بسته های شما اعتبار خواهد داشت.
  • اعتبار پکیج ها یک سال می باشد. مثلا شما پکیج 10 عکس یا وکتور را خرید کنید. میتوانید به پشتیبانی اطلاع دهید و برای مثال 4 وکتور رو دریافت کنید. مابقی (6 عدد) را هر وقت خواستید باز به پشتیبانی اطلاع دهید و دریافت کنید.
  • 0 تومان