آموزش بلندر, آموزش ها 2 دقیقه 1881

آموزش شبیه ساز فیزیک و بلندر | Storm Simulation

چکیدهدر این ساعت به معرفی و آموزش شبیه ساز فیزیک و بلندر می پردازیم. با استفاده از این آموزش می توانید شبیه سازی فیزیک یا همان سیمولیشن ذرات در نرم افزار بلندر را به آسانی انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید. آموزش شبیه ساز فیزیک و بلندر در این فیلم آموزشی با شبیه […]

در این ساعت به معرفی و آموزش شبیه ساز فیزیک و بلندر می پردازیم. با استفاده از این آموزش می توانید شبیه سازی فیزیک یا همان سیمولیشن ذرات در نرم افزار بلندر را به آسانی انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش شبیه ساز فیزیک و بلندر

در این فیلم آموزشی با شبیه ساز فیزیک و بلندر آشنا می شوید. بعد از دیدن این آموزش دیگر مشکی در بحث شبیه سازی فیزیک یا همان سیمولیشن ذرات در بلندر نخواهید داشت که فوق العاده کاربردی و کمک کننده است. در واقع ما در این آموزش یک نرم افزار را معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید تمام کارهای گفته شده را انجام دهید. این نرم افزار در تعامل با بلندر به شما کمک می کند تا به نتایج دلخواه تان برسید. نام این نرم افزار Storm است و به شما کمک می کند تا آبجکت ها را بین بلندر و آن جابجا کنید که بینظیر است. در این آموزش تمام تکنیک های کار با این نرم افزار را یاد خواهید گرفت. می توانید به راحتی آبجکت های لازم را بین بلندر و این نرم افزار جابجا کنید و در مدلسازی ها از آن ها استفاده کنید. ما فایل های لازم را از نرم افزار قدرتمند بلندر به این نرم افزار منتقل می کنیم و بعد از انجام کارهای لازم آن را به بلندر وارد می کنیم و نتیجه را مشاهده می کنیم. از این نرم افزار و به کمک بلندر می توانید کارهای بسیار جذابی تولید کنید. می توانید برای تولید محتوای حرفه ای از این آموزش استفاده کنید و کارهای بینظیری تولید کنید. شما در این آموزش تاثیر پذیری ذرات روی زمین از رد پای انسان را یاد می گیرید که فوق العاده کاربردی است. البته از دل این آموزش و این تکنیک می توانید هزاران ایده دیگر را استخراج کنید و در کارهای تان استفاده کنید که بینظیر است. علاوه بر این شما در این آموزش با لوپ کردن انیمیشن های دانلود شده از سایت میکسامو هم آشنا می شوید. این آموزش بشدت کاربردی و با ارزش است، امیدواریم از آن نهایت استفاده را ببرید.


مشاهده آنلاین فیلم آموزش شبیه ساز فیزیک و بلندر

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×