آموزش عکاسی, آموزش ها 25 دقیقه 3032

معرفی 25 کتاب برتر عکاسی (به روز رسانی 2021)

چکیدهعکاسی پا فراتر از یک سرگرمی و علاقه میگذارد، در واقع فرمی از هنر و شکلی جهانی از بیان است. به این ترتیب، یک عکاس واقعی هرگز از کاوش و یادگیری دست نمیکشد. در عکاسی اشتیاق دائم برای یادگیری بسیار با اهمیت است. بعضی افراد ترجیح میدهند در ورک شاپ ها شرکت کنند و برخی […]

عکاسی پا فراتر از یک سرگرمی و علاقه میگذارد، در واقع فرمی از هنر و شکلی جهانی از بیان است. به این ترتیب، یک عکاس واقعی هرگز از کاوش و یادگیری دست نمیکشد. در عکاسی اشتیاق دائم برای یادگیری بسیار با اهمیت است. بعضی افراد ترجیح میدهند در ورک شاپ ها شرکت کنند و برخی هم کتاب های خوب مطالعه میکنند که در این ساعت 25 کتاب برتر عکاسی را معرفی میکنیم.

کتابها همیشه آموزگاران خوبی بوده اند؛ مهم نیست که حرفه شما چیست، دریافتن فرصت های توسعه مهارت و استعداد مهم است. در ادامه به معرفی برترین کتابهای عکاسی میپردازیم.


معرفی 25 کتاب برتر عکاسی

1 – کمی خارج از فوکوس – نوشته رابرت کاپا

Endre Ernő Friedmann بیشتر به عنوان رابرت کاپا، عکاس و فوتوجورنالیست شناخته میشود که به خاطر عکس های جنگی خود مشهور است. علاوه بر اینکه یکی از بنیانگذاران Magnum Photos، یک آژانس تعاونی برای عکاسان فریلنسر در سراسر جهان است.

کمی خارج از فوکوس، سفر کاپا در جنگ جهانی دوم را شرح میدهد. شاهکارهای عکاسی او از مردان و زنان جنگ، کسانی که در قلب آتش جنگ بودند.

کتاب کمی خارج از فوکوس یکی از 25 کتاب برتر عکاسی
کتاب کمی خارج از فوکوس یکی از 25 کتاب برتر عکاسی

2 – برترین عکاسان مجله زندگی (LIFE) توسط ویراستاران مجله و مشارکت جان لونگارد، گوردون پارکس

این کتاب مجموعه ای از بهترین آثار عکاسان مجله LIFE، از جمله مهمانانی است که شاهکارهای خلاق و زنده آنها در مجله به نمایش گذاشته شده است. جذابیت مطالعه این اثر این است که فقط تصاویر را نشان نمیدهد. بلکه نگاهی درونی از خالقان آنها به خواننده میدهد. علاوه بر اینها شما شاهد اولین و تعیین کننده ترین لحظات تاریخ مانند ژنرال داگلاس مک آرتور، جکی کندی و جان جونیور و حتی بیتلز خواهید بود.

برترین عکاسان مجله زندگی (LIFE)
برترین عکاسان مجله زندگی (LIFE)

3 – تحقق ایده ها: غلبه بر موانع بین دید و واقعیت – توسط اسکات بلسکی

این اثر یکی از دو کتاب موجود در این فهرست است که مستقیماً به عکاسی نمیپردازد اما راهنمای خوبی برای عکاسان حرفه ای است تا ایده های کوچک و بزرگ را به واقعیت بدل سازند. نکات و ترفندهای موجود در این کتاب به آنها کمک میکند تا حرفه خود را به سطح بالاتر و سازنده تری برسانند.

تحقق ایده ها: غلبه بر موانع بین دید و واقعیت یکی از 25 کتاب برتر عکاسی
تحقق ایده ها: غلبه بر موانع بین دید و واقعیت یکی از 25 کتاب برتر عکاسی

4 – راهنمای کامل عکاسی دیجیتال – نوشته مایکل فریمن یکی از 25 کتاب برتر عکاسی

این کتاب که به سادگی قابل فهم، کامل ترین و به روزترین راهنمای عکاسی دیجیتال است که میتوانید پیدا کنید. راهنمایی هایی در مورد نحوه انتخاب دوربین مناسب، استفاده از بهترین تجهیزات و مسائل پیچیده‌تر مانند پیشرفت دیجیتال اطلاعات موجود در این کتاب است. عکس ها و تصویرسازی های جالب این کتاب نه تنها برای عکاسان حرفه ای بلکه برای علاقه مندان و مبتدیان نیز عالی است.

کتاب راهنمای کامل عکاسی دیجیتال
کتاب راهنمای کامل عکاسی دیجیتال

5 – ذهن عکاس: تفکر خلاق برای عکس های دیجیتالی بهتر – نوشته مایکل فریمن

اثر دیگری از مایکل فریمن، این کتاب موضوعاتی مانند طراحی بصری و ترکیب عکاسی (کامپوزیشن) را مورد بحث قرار میدهد و راهنمایی برای رسیدن به بینش هنری و خلاق است. اگر میخواهید به طور مؤثر با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید، این یک کتاب ضروری برای شما است.

هن عکاس: تفکر خلاق برای عکس های دیجیتالی بهتر
ذهن عکاس: تفکر خلاق برای عکس های دیجیتالی بهتر

6 – عکاس زیر آب: تکنیک های دیجیتال و سنتی – توسط مارتین اج یکی از 25 کتاب برتر عکاسی

مارتین اج، حرفه ای در عکاسی زیر آب، در این کتاب نکات و ایده های مفیدی در مورد عکسبرداری از محیط زیر و اطراف آب ارائه میدهد که تقریباً همه چیزهایی که باید درباره خلق عکسهای عالی ازدنیای رنگارنگ دریایی بدانید را به شما آموزش میدهد.

چه مبتدی باشید یا حرفه ای، تصویر سازی و عکس های جالب این اثر  ایده های خوبی به شما خواهد داد. در کنار اینها در مورد نور مناسب، انتخاب دوربین، نوع فیلتر و ترفندهای دیگر عکاسی آبی را خواهید آموخت.

کتاب عکاس زیر آب: تکنیک های دیجیتال و سنتی
کتاب عکاس زیر آب: تکنیک های دیجیتال و سنتی

7 – تائوی عکاسی: دیدن ورای دیدن – توسط فیلیپ ال گروس واس.آی شاپیرو

دومین کتاب در لیست که به طور مستقیم در مورد جنبه های فنی عکاسی صحبت نمیکند اما خواندن آن هم برای مبتدی ها و هم حرفه ای ها ضروری است.

این اثر یک ماجراجویی در آموزه های تائوئیسم Taoist است که در تمرین عکاسی خلاق ادغام میشود. خواندن آن به شما انگیزه میدهد تا در کاری که انجام میدهید بهترین باشید.

اگرچه نکاتی در مورد بهبود مهارت های عکاسی ارائه نمیدهد، اما به شما کمک میکند تا راه بهتری برای دیدن و درک جهان پیدا کنید، به طوری که خلاقیت های عکاسی شما نیز به زیبایی رشد و توسعه می یابد.

تائوی عکاسی: دیدن ورای دیدن
تائوی عکاسی: دیدن ورای دیدن

8 – عکاس مینیمالیستی – نوشته استیو جانسون

عکاس مینیمالیستی که در سال 2013 منتشر شد، محتوای آن به روند مینیمالیستی تمرکز دارد. عکاس را ترغیب به فکر کردن در مورد سوالاتی مثل “هدف من از عکاسی چیست؟” و “به کدام موضوعات بیشتر علاقه دارم؟” وا میدارد. کانسپت کتاب بر ذهن و چشم عکاس متمرکز است، نه روی دوربین.

برخی از فصل ها درباره تکنیک های نورپردازی، زیبایی، تجهیزات، ترکیب بندی و تاریخ عکاسی بحث میکند. با این حال، عکاس مینیمالیستی بیش از هر چیز به این موضوع میپردازد که چگونه یک عکاس میتواند حتی با ارزان‌ترین و کمترین تجهیزات، عکسهای خلاق، قابل تامل و معنی دار ارائه بدهد.

چه خود را مینیمالیست بدانید یا نه و چه عکاس باشید یا وبلاگ نویس و هنرمند اگر به عکاسی علاقه دارید خواندن این کتاب توصیه میشود.

کتاب عکاس مینیمالیستی یکی از 25 کتاب برتر عکاسی
کتاب عکاس مینیمالیستی یکی از 25 کتاب برتر عکاسی

9 – الهام در عکاسی: ذهن خود را تربیت کنید تا هنر را به یک عادت تبدیل کند – نویسنده بروک شادن

این کتاب که در اکتبر سال 2013 منتشر شد، هدف آن ارتقای سطح خلاقیت است و به هنر مفهومی تاکیید دارد. نویسنده، تکنیک هایی برای کمک به عکاسان دریافتن و الهام گرفتن تقریباً از هرکجا و هر چیزی را ارائه میدهد. علاوه بر این مملو از تمریناتی برای ترکیب بندی، رنگ، هنرنمایی، سبک عکاسی و سایر عناصر کلیدی مورد نیاز برای ایجاد تصاویر استثنایی را شامل میشود.

این کتاب برای هر عکاسی است که میخواهد ضمن تقویت تخیل و خلاقیت خود، تکنیک های جدیدی نیز بیاموزد مناسب است.

الهام در عکاسی: ذهن خود را تربیت کنید تا هنر را به یک عادت تبدیل کند
الهام در عکاسی: ذهن خود را تربیت کنید تا هنر را به یک عادت تبدیل کند

10 – پنجاه پرتره: داستان ها و تکنیک ها – توسط گرگوری هایسلر یکی از 25 کتاب برتر عکاسی

یکی از معتبرترین و مشهورترین عکاسان جهان، گرگوری هایسلر، به ما نگاهی اجمالی به برخی از بهترین پرتره هایی که خلق کرده است میدهد. پرتره های او مهارت های فنی را به نمایش میگذارند، چیزی که هر عکاسی باید به آن توجه کند.

این کتاب شامل پرتره های برخی از برجسته‌ترین و تحسین شده ترین افراد جهان است، مانند هیلاری کلینتون، رئیس جمهور سابق جورج اچ. بوش، جولیا رابرتز بازیگر، رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک، مایکل فلپس المپیکی و محمدعلی بزرگ.

و البته چیزی بیش از پرتره و شخصیت ها است، زیرا هایسلر برخی از اسرار تجاری خود را نیز به اشتراک میگذارد، اطلاعات زیادی در مورد فرآیندهای (فنی و خلاقانه) که با هر عکس انجام میشود. مطالعه این کتاب برای هر عکاس پرتره ای امری ضروری است.

کتاب پنجاه پرتره: داستان ها و تکنیک ها
کتاب پنجاه پرتره: داستان ها و تکنیک ها


11 – شکم ها و بچه ها: حرفه عکاسی بارداری و نوزاد – توسط سندی پاک

عکاسی بارداری و نوزاد یک تخصص جالب است که حوزه کاملاً جدیدی نیست، اما هنوز عکاسان حرفه ای زیادی روی این موضوع کار نکرده اند. احتمالاً به این دلیل که چالش برانگیز است. اما شکم ها و بچه ها یک کتاب واقعاً جالب در حوزه عکاسی نوزاد است.

نویسنده با چنان وضوحی مینویسد که تصور آنچه که میگوید برای کسی دشوار نباشد. این کتاب تنها شامل نکات و تکنیک های فنی نیست بلکه بسیاری از نکات و ترفندهای مفید در مورد شروع و حفظ یک کسب و کار موفق در عکاسی مادر و نوزاد را نیز ارائه میدهد ازجمله پیشنهاداتی برای برنامه های بازاریابی، نکات قبل و بعد از تولید و سازماندهی مشاغل عکاسی نوزاد.

علاوه براین درباره نحوه برخورد در جلسه عکاسی دوران بارداری خواهید آموخت مواردی مانند ایجاد احساس راحتی در مادران مقابل دوربین با لحنی ساده و قابل فهم که به سادگی بیان شده.

خواندن آن را به کسانی که میخواهند روی پرتره های خانوادگی، بارداری و عکاسی نوزاد و کودکان تمرکز کنند توصیه میکنیم.

کتاب شکم ها و بچه ها: حرفه عکاسی بارداری و نوزاد یکی از 25 کتاب برتر عکاسی
کتاب شکم ها و بچه ها: حرفه عکاسی بارداری و نوزاد یکی از 25 کتاب برتر عکاسی

12 – وبلاگ نویسی برای عکاسان: خلاقیت خود را کشف کنید و مخاطبان خود را بسازید – توسط جولی اودل

در عصر امروز، وبلاگ نویسی نقش عمده ای در بازاریابی محصولات و مشاغل دارد. بنابراین، اگر به دنبال توسعه بخش تجاری حرفه ی عکاسی خود هستید، باید نحوه وبلاگ نویسی را یاد بگیرید این کتاب مناسب برای عکاسانی است که هنوز وبلاگ نویسی را امتحان نکرده اند.

اودل که قبلاً با وب سایت وبلاگ Mashable فناوری و رسانه های اجتماعی بریتانیایی – آمریکایی کار میکرد، نکات ساده ای را در مورد راه‌اندازی و مدیریت یک وبلاگ به عکاسان ارائه میدهد.

بجز نحوه تنظیم وبلاگ، اطلاعاتی در مورد انتخاب موضوع، استفاده از رسانه های اجتماعی به نفع وبلاگ خود، ایجاد نام تجاری، شبکه سازی، ایجاد محتوای منحصر به فرد خواهید یافت. همچنین می آموزید چگونه وبلاگتان برای حضور دائمی آنلاین خود ترافیک مورد نیاز ایجاد کند. این کتاب برای افرادی که برای امرار معاش عکس میگیرند ضروری است.

وبلاگ نویسی برای عکاسان: خلاقیت خود را کشف کنید و مخاطبان خود را بسازید
وبلاگ نویسی برای عکاسان: خلاقیت خود را کشف کنید و مخاطبان خود را بسازید

13 – عکاس ذن – توسط دن بیلی

این کتاب که در سال 2013 منتشر شد یک کتاب الکترونیکی معمولی نیست چراکه تنها شامل نکات و تکنیک ها نمیشود. بلکه یک راهنمای الهام بخش برای عکاسان حرفه ای است که در تلاش برای یافتن انگیزه و تشویق هستند، زمانی که همه چیز خیلی یکنواخت یا خسته کننده شده است.

همچنین خواهید آموخت چگونه ریسک پذیر باشید و سطح انرژی خود را بالا ببرید زمانی که همه چیز مطابق میلتان پیش نمیرود. این اثر برای همه مناسب است. در مورد فرایندها، روش ها، مفاهیم و ایده ها صحبت میکند و مانند یک مجله شامل عکس ها، مقالات و بینش های ارزشمندی است که از سالها تجربه به عنوان یک عکاس استخراج شده اند.

کتاب عکاس ذن
کتاب عکاس ذن

14 – پایان بازی – توسط پیتر برد یکی از 25 کتاب برتر عکاسی

بخشی مجله، بخشی عکاسی و بخشی دیگر آثار هنری، پایان بازی روایتی تصویری از رابطه عاشقانه پیتر برد با آفریقا و به ویژه کنیا است. کتاب، تمثیلی از آفریقای مستعمره قدیمی و هشدار دهنده ماهیت مخرب انسان است. تصاویری از زنان در کنار عکس های استخوان فیل و عاج که با آثار هنری پیتر برد ادغام میشوند.

کتاب پایان بازی
کتاب پایان بازی

15 – پرتره – نوشته استیو مک کوری

مک کوری هرگز قصد نداشت عکاس پرتره شود و به دلیل گزارش کلاسیک خود مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. اما در بیست سال گذشته در ماموریت های بسیاری شرکت کرد و در طول سفرهای خود با چهره های قابل توجه ی برخورد کرد که یکی از آنها زن افغانستانی بود که برای نشنال جئوگرافیک از او عکاسی شد و هنوز هم یکی از مشهورترین پرتره های عکاسی معاصر است. این کتاب، مجموعه ای از این پرتره ها – پرسپکتیو  منحصر به فرد بشر را که جهان مدرن ما را از چشم آنها نشان میدهد – گردآوری میکند.

کتاب پرتره یکی از 25 کتاب برتر عکاسی
کتاب پرتره یکی از 25 کتاب برتر عکاسی

16 – پیدایش – توسط سباستینو سالگادو

پیدایش سومین کتاب درباره مسائل جهانی توسط سالگادو است، پس از کارگران (1993) و مهاجرت (2000). که به طور کامل سیاه و سفید گرفته شده است و حاصل یک نظرسنجی هشت ساله در سراسر جهان با هدف افزایش آگاهی از محیط زیست طراحی شده است. خود سالگادو این کتاب را “نامه عاشقانه به کره زمین” توصیف میکند.

نقاط دیده نشده (و تا کنون دست نخورده) از جهان را که باید از آنها محافظت کنیم، با این کتاب کشف خواهید کرد. تجربه ای ماحصل بیش از 30 سفر با وسایل مختلف حمل و نقل (از جمله بالون!) که مجموعه ای خیره کننده و منحصر به فرد از دنیای طبیعی را به ما یادآور میکند.

کتاب پیدایش برای عکاسان
کتاب پیدایش برای عکاسان

17 – لندن دیده نشده – نوشته پیتر دزلی

شهرت دزلی بیشتر به خاطر کارهای تبلیغاتی اش و کمپین های معروفی است که عکاسی کرده. اما برای این کتاب، او به پشت صحنه برخی از نمادین ترین ساختمانهای لندن میرود تا مجموعه ای از حدود 50 مکان مختلف را عکسبرداری کند که برخی از آنها متروک هستند.

تنوع لوکیشن ها بسیار زیاد است از پشت صحنه سینماها، اتاق های دیگ بخار زیربناهای شهر و برخی از مجلل ترین ساختمانها در میدان مایل. دزلی چندین سال را صرف این پروژه کرد و آن را در یک مجموعه زیبا به ما نشان میدهد.

کتاب لندن دیده نشده
کتاب لندن دیده نشده

18 – یوسیمیتی – توسط آنسل آدامز

آنسل آدامز بهترین عکاس منظره سیاه و سفید بود. او نه تنها به خاطر تصاویرش بلکه به خاطر ایجاد سیستم زون (که به مردم اجازه میداد سایه های  میان سیاه و سفید را به طور واقعی درک کنند) مشهور بود، با یوسمییت یک رابطه مادام العمر داشت، که در این کتاب نشان داده شده است.

این کتاب بیابان آمریکا را با تمام زرق و برق خود، از دریاچه ها و آبشارها گرفته تا کوهها به تصویر میکشد به همراه تصاویر زیبای آدامز و مجموعه ای از نوشته های او در مورد پارک و محیط آن. این اثر کلاسیک است، اما صادقانه بگوییم، هر یک از کتابهای عکاسی آنسل یک هدیه فوق‌العاده خواهد بود!

کتاب یوسیمیتی
کتاب یوسیمیتی

19 – مد اودان – نویسنده ریچارد اودان

اودان احتمالاً مهمترین عکاس مد در قرن بیستم بود که با Vogue ، Life و The New Yorker همکاری کرد. این کتاب نگاهی به عکاسی مد او است که شش دهه کار را شامل میشود.

این کتاب در مورد یکی از بزرگان عکاسی است و یک درس مفید را به ما یادآوری میکند که چگونه میتوان تصاویر زیبایی بدون تعدد دستکاری دیجیتالی ایجاد کرد.

کتاب مد اودان یکی از 25 کتاب برتر عکاسی
کتاب مد اودان یکی از 25 کتاب برتر عکاسی

20 – لحظه سرنوشت ساز – اثر هنری کارتیر برسون

او  به درستی پدر عکاسی خیابانی بود، چرا که عکس های او همه عجایب رفتارهای انسانی را به تصویر میکشند. عنوان کتاب به لحظه ای اشاره میکند که در آن تمام عناصر موجود در قاب عکاسی تجمع می یابند و تصویر کاملی را تشکیل میدهند.

عکس های کارتیه برسون کلاسیک هستند. نگاه او به یک تصویر شگفت انگیز بود. این کتاب باید بخشی از مجموعه هرعکاسی باشد.

کتاب لحظه سرنوشت ساز
کتاب لحظه سرنوشت ساز


21 – پادشاهی سیاه – نوشته برایان گریفین

گریفین نام خود را به عنوان یک عکاس شرکتی مطرح کرد، اما امروزه این پرتره اوست که بیشتر به خاطر آن شناخته شده است.

پادشاهی سیاه زندگی نامه بصری از دوران کودکی و بزرگسالی گریفین است که در بین کارخانه های کشور سیاه در نزدیکی بیرمنگام انگلستان بزرگ میشود. عکاسی پرتره گریفین منحصر به فرد است – هر عکس نیاز به تجزیه و تحلیل دقیق دارد تا معنای عمیق تر تصاویر را کاملاً درک کنید. این کتاب پر از تصاویر فوق‌العاده و جالب است که شما را تا آخر راضی نگه میدارد.

کتاب پادشاهی سیاه برای عکاسان
کتاب پادشاهی سیاه برای عکاسان

22 – جنگ یک زن – نوشته لی میلر یکی از 25 کتاب برتر عکاسی

لی میلر یکی از اولین عکاسان زن بود که به عنوان عکاس جنگی مشغول به کار شد و این کتاب به زمان وی به عنوان روزنامه نگار در جنگ جهانی دوم میپردازد و تأثیر جنگ بر زنان در سراسر اروپا را مستند میکند.

این کتاب شامل بسیاری از عکس های منتشر نشده است، همراه با کپشن های گسترده ای که به قرار دادن تصاویر در زمینه نقش های متنوع زنان در طول جنگ کمک میکند.

کتاب جنگ یک زن یکی از 25 کتاب برتر عکاسی
کتاب جنگ یک زن یکی از 25 کتاب برتر عکاسی

23 – از طریق لنز: برترین عکسهای نشنال جئوگرافیک – نوشته نشنال جئوگرافیک

مجله نشنال جئوگرافیک به دلیل تصاویر شگفت انگیز خود مشهور است و این کتاب 250 تا اثر از برترین عکس های آن را جمع‌آوری کرده است که همه آنها در مجله چاپ نشده اند، اما در نوع خود زیبا هستند.

با تصاویری از دهه 1800 تا به  امروز، سفری به در سراسر جهان و در طول زمان خواهید داشت ضمن اینکه این کتاب بر اساس مناطق جغرافیایی تقسیم شده است، بخشی از اکتشافات فضایی را نیز شامل میشود که شامل اولین عکس های رنگی زیر آب و بسیاری از موارد خاص دیگر است.

کتاب از طریق لنز: برترین عکسهای نشنال جئوگرافیک
کتاب از طریق لنز: برترین عکسهای نشنال جئوگرافیک

24 – اگر میخواهید عکس های خوبی بگیرید این کتاب را بخوانید – اثر هنری کارول یکی از 25 کتاب برتر عکاسی

کتاب شامل بسیاری از توصیه های مربوط به دوربین ها، هنر عکاسی و اطلاعات مهم در مورد سرعت شاتر، قاب بندی، عمق میدان و ISO به همراه مثال است. در کنار نکات عکاسی از 50 عکاس مشهور که آن را به یکی از پرفروش ترین کتابهای عکاسی در بازار تبدیل کرده است.

اگر میخواهید عکس های خوبی بگیرید این کتاب را بخوانید
اگر میخواهید عکس های خوبی بگیرید این کتاب را بخوانید

25 – عکاسی خارق العاده روزمره: بینش خود را بیدار کنید تا تصاویری خیره کننده در هر کجا که هستید خلق کنید – توسط برندا تارپ و جد مانورینگ

هدف این کتاب بهبود دید شما به عنوان یک عکاس به جای ورود به جنبه های فنی هنر است و شامل تصاویری از منابع مختلف مانند iPhone و دوربین های دیجیتالی کوچک است که توسط چندین عکاس گرفته شده اند تا نشان دهد چگونه با داشتن دید هنری محیط های معمولی میتوانند به تصاویر فوق‌العاده ای تبدیل شوند.

عکاسی خارق العاده روزمره
عکاسی خارق العاده روزمره

سخن پایانی

امیدواریم از معرفی کتاب های این لیست لذت برده باشید! شما کدام کتاب را مطالعه کردید کدام را میخواهید به مجموعه خود اضافه کنید؟ نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!


راستی میتوانید آخرین مطالب ما را از طریق تلگرام و اینستاگرام نیز دنبال کنید. برای عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام بیت گرف روی دکمه زیر کلیک کنید. همچنین فیلم ها با کیفیت های مختلف در یوتیوب هم قرار دارد.

TELEGRAM INSTAGRAM youtube

امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
4 دیدگاه به گفتگوی ما بپیوندید و نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید ...
کاربر بیت گرف 1401/10/20

ممنونم بابت معرفی کتاب ها

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1401/10/21

  سلام وقت بخیر
  سپاس از شما در خدمت تان هستیم.

کاربر بیت گرف 1401/01/21

سلام وقت تون بخیر ضمن تشکر از معرفی این کتاب های فوق العاده ممکنه لینک دانلودشونم بزارید ؟

  تیم پشتیبانی بیت گرف 1401/01/21

  سلام وقت بخیر
  سپاس از شما.
  متاسفانه امکان قرارگیری بر روی سایت نیست، در صورت تمایل میتوانید جست و جو و خریداری یا دانلود کنید.

مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×