افتر افکت, پلاگین های افترافکت, دانلود 4 دقیقه 807

دانلود اسکریپت Animation Creator v1.36 برای افترافکت (Win/Mac)

چکیدهدر این ساعت از بیت گرف اسکریپت Animation Creator v1.36 را برای نرم افزار ادوبی افترافکت معرفی می کنیم که با استفاده از آن می توانید انیمیت های حرفه ای را برای Shape ها و آبجکت های مختلف انجام دهید. معرفی و دانلود اسکریپت Animation Creator v1.36 برای افترافکت اسکریپت Animation Creator v1.36 یکی از […]

در این ساعت از بیت گرف اسکریپت Animation Creator v1.36 را برای نرم افزار ادوبی افترافکت معرفی می کنیم که با استفاده از آن می توانید انیمیت های حرفه ای را برای Shape ها و آبجکت های مختلف انجام دهید.

معرفی و دانلود اسکریپت Animation Creator v1.36 برای افترافکت

اسکریپت Animation Creator v1.36 یکی از اسکریپت های کاربردی نرم افزار ادوبی افترافکت است که با کمک آن می توانید به راحتی آبجکت های مختلف را انیمیت کنید. با قابلیت هایی که این اسکریپت در اختیارتان قرار می دهد می توانید انیمیشن های In و Out را برای هر آبجکت مشخص کرده و تعیین کنید با چه انیمیشنی به صحنه وارد شوند یا از صحنه خارج شوند. در ساخت پروژه های موشن گرافیک به کمک شما میاد و می توانید به راحتی و در کمترین زمان بهترین نتیجه را از این اسکریپت دریاف کنید. هر Shape و لایه ای در صحنه دارید را می توانید به آسانی با قابلیت های بسیار کاربردی این اسکریپت انیمیت کنید و در پروژه های مختلف از آن ها استفاده کنید. برای انیمیت کاراکترها و ورود آن ها از جهت های مختلف به صحنه هم پریست هایی دارد که می تواند کار را آسان تر و سریع تر کند. شما همچنین می توانید بر روی گرف ها هم تسلط داشته باشید و برای هر آبجکت گرف به خصوصی را اعمال کنید تا به صورت نرم تر و زیباتر نمایش داده شوند. یعنی انیمیشن ورود و خروج کاراکترها، Shape ها و به طور کلی لایه های مختلف را می توانید به صورت خیلی روان تر انجام دهید و کار نهایی تان را زیباتر کنید. این اسکریپت قدرتمند، تمام این بخش ها در چندین پنل در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید برای هر هدفی که دارید از آن ها به خوبی استفاده کنید و دست شما برای شخصی سازی های متعدد باز باشد. از این اسکریپت قدرتمند در انواع پروژه های موشن گرافیک می توانید استفاده کنید و همیشه موردنیاز شما می شود. پیشنهاد می کنیم همین حالا این اسکریپت را بر روی افترافکت تان نصب کنید تا از این امکانات حرفه ای آن بهره مند شوید.


آموزش نصب اسکریپت Animation Creator

ویندوز: جهت نصب این اسکریپت، فایل JC Animation Creator v1.36 OUT.jsxbin و فایل JC Animation Creator v1.36 IN.jsxbin و پوشه byJC.animation.creator را از فایل دانلودی از سایت به مسیر زیر کپی کنید:

C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects\Support Files\Scripts\ScriptUI Panels

مک: جهت نصب این اسکریپت، فایل JC Animation Creator v1.36 OUT.jsxbin و فایل JC Animation Creator v1.36 IN.jsxbin و پوشه byJC.animation.creator را از فایل دانلودی از سایت به مسیر زیر کپی کنید:

Application/Adobe after Effects CC/Scripts/ScriptUI Panels

همینطور برای یادگیری کامل تر و جامع تر جهت نصب این اسکریپت و دیگر پلاگین های افترافکت میتوانید به پست آموزش نصب پلاگین، اکستنشن، اسکریپت و پریست در نرم‌ افزار افترافکت سر بزنید.نمونه فیلم معرفی اسکریپت Animation Creator از سایت سازنده

بزودی آموزش اختصاصی فارسی این اسکریپت توسط بیت گرف منتشر میشود


تست شده بر روی افترافکت 2019 ، افترافکت 2020 ، افترافکت 2021 ، افترافکت 2022 و افترافکت 2023 موجود در سایت بیت گرف

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×