افتر افکت, پلاگین های افترافکت, دانلود 3 دقیقه 471

دانلود اسکریپت CornerPinner v1.1 برای افترافکت (Win/Mac)

چکیدهدر این ساعت از بیت گرف اسکریپت CornerPinner v1.1 را برای نرم افزار ادوبی افترافکت معرفی می کنیم که با استفاده از آن می توانید برای گوشه ها و کناره های ماسک ها کنترلر بسازید و ویرایش های دلخواه را بر روی آن ها انجام دهید. معرفی و دانلود اسکریپت CornerPinner v1.1 برای افترافکت اسکریپت […]

در این ساعت از بیت گرف اسکریپت CornerPinner v1.1 را برای نرم افزار ادوبی افترافکت معرفی می کنیم که با استفاده از آن می توانید برای گوشه ها و کناره های ماسک ها کنترلر بسازید و ویرایش های دلخواه را بر روی آن ها انجام دهید.

معرفی و دانلود اسکریپت CornerPinner v1.1 برای افترافکت

اسکریپت CornerPinner v1.1 یکی از قوی ترین و بهترین اسکریپت های نرم افزار ادوبی افترافکت است که با استفاده از آن می توانید برای گوشه های Mask ها کنترلر بسازید و انیمیت های حرفه ای را روی آن ها انجام دهید. با استفاده از ماسک ها خیلی کارها می توانید در افترافکت انجام دهید که به خودی خود قدرتمند است اما وقتی با یک اسکریپت حرفه ای با پریست های قدرتمند هم ترکیب شود، دست شما بازتر است و می توانید کارهای زیباتر و بهتری روی ماسک ها انجام دهید. اگر کمی با افترافکت کار کرده باشید از این موضوع مطلع هستید که می توان قالب های آماده ای مانند موکاپ در نرم افزار فتوشاپ به افترافکت هم وارد کرد و به واسطه آن برای معرفی یک اپلیکیشن، معرفی محصول و … استفاده کرد. برای اینکه بتوانید با این قالب های آماده یا حتی قالب هایی که خودتان دستی آن ها را ایجاد کردید کار کنید باید به مفاهیم ماسک تسلط داشته باشید. حالا علاوه بر مفاهیم ماسک از یک قابلیت خیلی بهتر در ماسک ها هم می توانید استفاده کنید آن هم شیوه های مختلف پین گذاری گوشه ها در ماسک هاست که کار شما را راحت تر و آسان تر می کند. این اسکریپت تنظیمات پیشرفته ای دارد که با استفاده از این تنظیمات می توانید برای هر نوع پروژه ای از آن بهره بگیرید و دست شما را برای ویرایش های حرفه ای روی ماسک ها باز می گذارد. پیشنهاد می کنیم همین حالا این اسکریپت را بر روی افترافکت تان نصب کنید تا از امکانات بسیار خوب آن بهره مند شوید.

آموزش نصب اسکریپت CornerPinner

ویندوز: جهت نصب این اسکریپت، فایل های CornerPinner_Rondeur ، CornerPinner_Roundness و CornerPinner_v1.1 را از فایل دانلودی از سایت به مسیر زیر کپی کنید:

C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects\Support Files\Scripts\ScriptUI Panels

مک: جهت نصب این اسکریپت، فایل های CornerPinner_Rondeur ، CornerPinner_Roundness و CornerPinner_v1.1 را از فایل دانلودی از سایت به مسیر زیر کپی کنید:

Application/Adobe after Effects CC/Scripts/ScriptUI Panels

همینطور برای یادگیری کامل تر و جامع تر جهت نصب این اسکریپت و دیگر پلاگین های افترافکت میتوانید به پست آموزش نصب پلاگین، اکستنشن، اسکریپت و پریست در نرم‌ افزار افترافکت سر بزنید.


نمونه فیلم معرفی اسکریپت CornerPinner v1.1 از سایت سازنده

بزودی آموزش اختصاصی فارسی این اسکریپت توسط بیت گرف منتشر میشود


تست شده بر روی افترافکت 2019 ، افترافکت 2020 ، افترافکت 2021 ، افترافکت 2022 و افترافکت 2023 موجود در سایت بیت گرف

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×