افتر افکت, پریمیر, پلاگین های افترافکت, پلاگین های پریمیر, دانلود 5 دقیقه 6787

دانلود پلاگین Digital Anarchy Bundle v2023.9 برای افترافکت و پریمیر

چکیدهدر این ساعت پلاگین Digital Anarchy Bundle v2023.9 را برای نرم افزارهای افترافکت و پریمیر معرفی می کنیم که به شما در روتوش چهره در ویدیوها کمک می کنید و با استفاده از آن به آسانی می توانید فلیکرها را حذف کنید. این پلاگین قابلیت های دیگری هم دارید که در ادامه با آن ها […]

در این ساعت پلاگین Digital Anarchy Bundle v2023.9 را برای نرم افزارهای افترافکت و پریمیر معرفی می کنیم که به شما در روتوش چهره در ویدیوها کمک می کنید و با استفاده از آن به آسانی می توانید فلیکرها را حذف کنید. این پلاگین قابلیت های دیگری هم دارید که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد.

معرفی و دانلود پلاگین Digital Anarchy Bundle v2023.9

پلاگین Digital Anarchy Bundle v2023.9 یکی از مجموعه پلاگین های بینظیر و کاربردی است که برای نرم افزارهای ادوبی پریمیر پرو و ادوبی افترافکت منتشر شده است. این پلاگین دارای یک سری پلاگین در دل خودش می باشد. در واقع این یک مجموعه پلاگین است که هر یک از آن ها کار خاصی را برای شما انجام می دهند. شما با نصب این مجموعه پلاگین ارزشمند و در اختیار داشتن آن ها می توانید ویدیوهای تان را به بهترین شکل ممکن ویرایش کنید. از افکت های این مجموعه قدرتمند می توانید در تدوین فیلم و سریال های مختلف استفاده کنید. برای زیباسازی پوست و برداشتن جوش و لک چهره کاراکتر بسیار مناسب است. در واقع اگر قصد روتوش چهره را در فیلم ها دارید، این پلاگین بهترین گزینه برای شماست تا این کار را انجام دهید. در ساخت موزیک ویدیوها هم از این پلاگین استفاده می شود. می توانید به راحتی ویرایش هایی که ساعت ها زمان می برند را در کمترین زمان ممکن انجام دهید و در زمان صرفه جویی کنید که فوق العاده است. اگر ادیتور هستید یا در شبکه های اجتماعی به تولید محتوای ویدیویی مشغول هستید حتما از این پلاگین در کارهای تان استفاده کنید تا شاهد امکانات بینظیر و کاربردی آن باشید.

بررسی امکانات مجموعه پلاگین های Digital Anarchy Bundle v2023.9

  • پلاگین Beauty Box v5.0.10:

پلاگین Beauty Box یکی از پلاگین ها یا افکت های موجود در این مجموعه است. با استفاده از این پلاگین می توانید چهره را روتوش کنید و ایرادات آن را برطرف کنید. برای مثال می توانید برای حذف چین و چروک، جوش و خال از آن استفاده کنید که فوق العاده است.

  • پلاگین Flicker Free v2.2.3:

پلاگین Flicker Free یکی دیگر از پلاگین های موجود در این مجموعه است که برای نرم افزارهای ادوبی پریمیر و افترافکت منتشر شده است. از این پلاگین می توانید برای حذف فلیکرها و حالت چشمک زدن یا پر پر زدن استفاده کنید که بسیار کاربردی است.

  • پلاگین Light Warp v1.2.6:

پلاگین Light Warp یکی از بهترین پلاگین هایی است که برای نرم افزارهای افترافکت و پریمیر پرو منتشر شده است. به لطف این پلاگین قدرتمند می توانید به راحتی پس زمینه و پیش زمینه را با یکدیگر ترکیب و ادغام کنید. در ادیت ویدیوها به خوبی به شما کمک می کند تا کار نهایی شما زیباتر شود.

  • پلاگین PowerSearch v3.0.1:

از این پلاگین برای جست و جو یا سرچ در نرم افزارهای افترافکت و پریمیر استفاده می شود. با جست و جو کردن در این نرم افزارها می توانید خیلی بهینه تر در پروژه ها عمل کنید.

  • پلاگین Samurai v1.2.6:

یکی از پلاگین های کاربردی که برای نرم افزارهای افترافکت و پریمیر منتشر شده و در این مجموعه قرار دارد همین پلاگین است. اگر ویدیوهایی دارید که حالت محو شدگی دارند، این پلاگین به شارپ کردن آن ها کمک می کند. در ادیت ویدیوها می توانید از این پلاگین قدرتمند به خوبی استفاده کنید.

آموزش نصب پلاگین Digital Anarchy Bundle

ویندوز: جهت نصب این پلاگین، فایل Digital Anarchy bundle 2023.9 CE.exe از فایل دانلودی از سایت را نصب کنید.

همینطور برای یادگیری کامل تر و جامع تر جهت نصب این پلاگین و دیگر پلاگین های افترافکت میتوانید به پست آموزش نصب پلاگین، اکستنشن، اسکریپت و پریست در نرم‌ افزار افترافکت سر بزنید.


نمونه فیلم معرفی پلاگین Digital Anarchy Bundle v2023.9 از سایت سازنده

تست شده بر روی افترافکت 2019 ، افترافکت 2020 ، افترافکت 2021 ، افترافکت 2022، افترافکت 2023 و افترافکت 2024 موجود در سایت بیت گرف

تست شده بر روی پریمیر 2019 ، پریمیر 2020 ، پریمیر 2021 ، پریمیر 2022، پریمیر 2023  و پریمیر 2024 موجود در سایت بیت گرف

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×