افتر افکت, پلاگین های افترافکت, دانلود 3 دقیقه 525

دانلود اسکریپت Fit2Frame v1.1 برای افترافکت (Win/Mac)

چکیدهدر این مقاله اسکریپت Fit2Frame v1.1 را برای نرم افزار افترافکت معرفی می کنیم که به شما در هم اندازه کردن سایز لایه ها با سایز کامپوزیشن ها کمک می کند. این اسکریپت بسیار ساده است و با سرعت و دقت بالا این کار را برای شما انجام می دهد.

در این ساعت از بیت گرف اسکریپت Fit2Frame v1.1 را برای افترافکت معرفی می کنیم که کمک می کند سایز هر لایه ای را به اندازه کامپوزیشن کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با ویژگی های این اسکریپت بیشتر آشنا شوید.

معرفی و دانلود اسکریپت Fit2Frame v1.1 برای افترافکت

اسکریپت Fit2Frame v1.1 یکی از کاربردی ترین اسکریپت هایی است که برای نرم افزار قدرتمند ادوبی افترافکت منتشر شده است. این اسکریپت پنل خاصی ندارد و با یک کلیک ساده کار را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. استفاده از این اسکریپت حرفه ای در پروژه های شلوغ نیاز می شود. در مواقعی که تعداد زیادی ویدیو و عکس به پروژه وارد کردید و زمان این را ندارید که به صورت دستی همه آن ها را هم اندازه با کامپوزیشن کنید، این اسکریپت به کمک شما میاد. بدون استفاده از این اسکریپت باید زمان زیادی را صرف ویرایش اندازه لایه ها کنید اما به لطف این اسکریپت و استفاده بهینه از آن کار شما ساده تر است. این اسکریپت با امکانات بینظیری که دارد از اتلاف وقت جلوگیری می کند و سرعت کار شما را افزایش می دهد. در هر نوع پروژه ای که دوست داشته باشید می توانید از این اسکریپت حرفه ای استفاده کنید و لایه های مختلف را هم اندازه با کامپوزیشن کنید. در پروژه های ادیت ویدیو و ویرایش کلیپ ها به شما کمک می کند. در چنین پروژه هایی ویدیوهای زیادی وارد پروژه می کنید و بیشتر به این اسکریپت نیاز پیدا می کنید. شما می توانید در کارهای موشن گرافیک هم از این اسکریپت فوق العاده استفاده کنید و به بهترین نتیجه دست پیدا کنید. پیشنهاد می کنیم همین حالا این اسکریپت را از بیت گرف دانلود کنید.

آموزش نصب اسکریپت Fit2Frame

ویندوز: جهت نصب این اسکریپت، فایل Fit2Frame.jsx و فایل Fit2Frame-BatchComps.jsx را از فایل دانلودی از سایت به مسیر زیر کپی کنید:

C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects\Support Files\Scripts

مک: جهت نصب این اسکریپت، فایل Fit2Frame.jsx و فایل Fit2Frame-BatchComps.jsx را از فایل دانلودی از سایت به مسیر زیر کپی کنید:

Application/Adobe after Effects CC/Scripts

همینطور برای یادگیری کامل تر و جامع تر جهت نصب این اسکریپت و دیگر پلاگین های افترافکت میتوانید به پست آموزش نصب پلاگین، اکستنشن، اسکریپت و پریست در نرم‌ افزار افترافکت سر بزنید.


اسکریپت Fit2Frame v1.1
اسکریپت Fit2Frame v1.1

بزودی آموزش اختصاصی فارسی این اسکریپت توسط بیت گرف منتشر میشود


تست شده بر روی افترافکت 2019 ، افترافکت 2020 ، افترافکت 2021 ، افترافکت 2022 ، افترافکت 2023 و افترافکت 2024 موجود در سایت بیت گرف

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×