آموزش ها, موبایل گرافی 3 دقیقه 2011

اضافه کردن زیرنویس به فیلم در موبایل | آموزش InShot

چکیدهبعد از ارایه آموزش ایجاد زیرنویس در پریمیر دوستان بسیاری درخواست ساخت زیرنویس روی فیلم در موبایل را داشتند. به همین منظور آموزش اضافه کردن زیرنویس به فیلم در موبایل و نرم افزار InShot را برای شما تدارک دیده ایم. در این آموزش کوتاه ساخت زیرنویس در موبایل، ایجاد زیرنویس روی فیلم، افزودن انیمیشن لود شونده […]

بعد از ارایه آموزش ایجاد زیرنویس در پریمیر دوستان بسیاری درخواست ساخت زیرنویس روی فیلم در موبایل را داشتند. به همین منظور آموزش اضافه کردن زیرنویس به فیلم در موبایل و نرم افزار InShot را برای شما تدارک دیده ایم. در این آموزش کوتاه ساخت زیرنویس در موبایل، ایجاد زیرنویس روی فیلم، افزودن انیمیشن لود شونده به زیرنویس، ایجاد کی فریم و … را فرا خواهیم گرفت.

افزودن زیرنویس به فیلم در مواردی چون: ارایه محصول بدون وجود گوینده، زیرنویس توضیحات برای افراد کم شنوا، دیجیتال مارکتینگ در اینستاگرام و حتی در موارد ساده ای چون وقتی مخاطب نمیخواهد عمدا صدا را بشوند و فقط میخواهد از فیلم باخبر شود، کاربرد بسیاری دارد.

اضافه کردن زیرنویس به فیلم با برنامه اینشات ویژه تولید کنندگان محتوا

اضافه کردن زیرنویس در موبایل بسیار کاربردی تر و در دسترس تر از کامپیوتر است که این موضوع به واسطه آسان بودن کار کردن با گوشی هاست که کاربران استقبال بیشتری از آن میکنند، بنابراین برای ادیت ویدیوها و تولید محتوا گزینه مناسب تری برای کاربران محسوب میشود. برنامه اینشات هم یکی از پرطرفدار ترین نرم افزارهای ادیت ویدیو برای موبایل است که رابط کاربری بسیار خوب و فضای کاری راحتی برای ادیت دارد که برای افرادی که دانش کافی نسبت به برنامه های قوی کامپیوتری ندارند گزینه مناسبی است. افزودن زیرنویس به فیلم هم برای تولید کنندگان محتوا بسیار پر اهمیت است و باعث جذاب شدن ویدیوها میشود چرا که شما باید تمامی مخاطبان را در نظر بگیرید (چه شنوا و چه ناشنوا) و همچنین شرایط مخاطب را بسنجید که شاید در یک محیطی در حال تماشای ویدیو شماست که امکان پخش صدای ویدیو را ندارد اما به جا اینکه از ویدیو شما عبور کند، در همان حالت بی صدا با استفاده از زیرنویس بتواند ویدیو را تا انتها تماشا کند که بسیار حس خوبی به مخاطب شما میدهد.

روش های حرفه ای تری هم برای افزودن زیرنویس به ویدیوها وجود دارد که با استفاده از برنامه های حرفه ای کامیپوتری می باشد که در جامع ترین دوره آموزش پریمیر (مقدماتی، پیشرفته و استادی) به آن پرداختیم و شما هم اصول تولید محتوا و تدوین حرفه ای آن را یاد میگیرید و هم به صورت حرفه ای میتوانید به فیلم هایتان زیرنویس مناسب اضافه کنید.مشاهده آنلاین فیلم آموزش اضافه کردن زیرنویس به فیلم در موبایل | آموزش InShot موبایل

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×