آموزش فتوشاپ, آموزش ها 2 دقیقه 341

ساخت پترن در فتوشاپ

چکیدهدر این آموزش به بررسی ساخت پترن در فتوشاپ میپردازیم. پترن ها مباحث خیلی گسترده تری دارند و میتوان ساعت ها در موردشان بحث و گفت و گو کرد اما من توی این آموزش یکی از بهترین و ساده‌ترین روش های ساخت پترن در فتوشاپ را بهتون یاد خواهم داد و کمی هم در مورد […]

در این آموزش به بررسی ساخت پترن در فتوشاپ میپردازیم. پترن ها مباحث خیلی گسترده تری دارند و میتوان ساعت ها در موردشان بحث و گفت و گو کرد اما من توی این آموزش یکی از بهترین و ساده‌ترین روش های ساخت پترن در فتوشاپ را بهتون یاد خواهم داد و کمی هم در مورد این قابلیت جذاب نرم‌افزار فتوشاپ صحبت میکنیم.

ساخت پترن در فتوشاپ در کجا کاربرد دارد؟

پترن ها برای ما استفاده های متعددی در زمینه های مختلف دارند، یکی از استفاده های آنها در دیزاین و طراحی گرافیک است که کمک میکنند دوباره کاری صورت نگیرد و در وقت صرفه جویی شود. فرضا شما قصد قرار دادن یک آیکون را در طرح دلخواه تان دارید و از طرفی دوست دارید به تعداد بالا در بخش های مختلف طرح تان از این آیکون بهره ببرید، اگر بخواهید هر بار از روش کپی کردن استفاده کنید بسیار وقت گیر است، اما شما با ساخت یک پترن با استفاده از آموزش ساخت پترن در فتوشاپ، از همین آیکون میتوانید آن را به تعداد بالا در طرح تان قرار دهید که هم جلوه زیباتری به کارتان میدهد و هم در وقت تان صرفه جویی خواهد شد.

یکی دیگر از استفاده های پترن ها در حفظ حق کپی رایت برای کارهایان است که شما با تکرار فرضا لوگو یا اسم خودتان در قسمت های مختلف طرحی که دارید طراحی میکنید، از کپی برداری از آن جلوگیری میکنید.

استفاده دیگری که از پترن ها میتوانید کنید ساخت بک گراندهای جذاب و دلخواه تان است که حتی در سایت های فروش وکتور و عکس هم میتوانید موارد بسیاری از آنها را ببینید و دریافت کنید؛ اما خودتان با استفاده از آموزش ساخت پترن در فتوشاپ و کمی خلاقیت قادر به ساخت این بک گراندها هستید.

موارد استفاده از پترن ها فراوان هستند و میتوان ساعت ها فیلم آموزشی و مقاله برای این موضوع تدارک دید. من در این فیلم آموزشی به صورت کوتاه و کاربردی نحوه ساخت پترن در فتوشاپ را بهتون آموزش دادم که میتوانید تماشا کنید.

پیشنهاد میکنم پست آموزش ایجاد افکت سرد و یخی در فتوشاپ را نیز همین الان ببینید.


مشاهده آنلاین فیلم آموزش ساخت پترن در فتوشاپ

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×