افتر افکت, پلاگین های افترافکت, دانلود 3 دقیقه 233

دانلود اسکریپت QuickImporter v1.5.003 برای افترافکت

چکیدهدر این ساعت اسکریپت QuickImporter v1.5.003 را برای نرم افزار افترافکت معرفی میکنیم که با استفاده از آن می توانید خیلی سریع فایل های مورد نیاز پروژه ها را وارد نرم افزار افترافکت کنید و از هدر رفت زمان جلوگیری کنید. معرفی و دانلود اسکریپت  QuickImporter v1.5.003 برای افترافکت اسکریپت QuickImporter v1.5.003 یکی از بهترین […]

در این ساعت اسکریپت QuickImporter v1.5.003 را برای نرم افزار افترافکت معرفی میکنیم که با استفاده از آن می توانید خیلی سریع فایل های مورد نیاز پروژه ها را وارد نرم افزار افترافکت کنید و از هدر رفت زمان جلوگیری کنید.

معرفی و دانلود اسکریپت  QuickImporter v1.5.003 برای افترافکت

اسکریپت QuickImporter v1.5.003 یکی از بهترین افزونه های افترافکت است که به شما در استفاده سریع از افترافکت کمک میکند. شما با استفاده از این اسکریپت فوق العاده کاربردی می توانید فایل های مختلف را وارد افترافکت کنید و در پروژه هایتان از آن ها استفاده کنید. شما همچنین علاوه بر افترافکت، می توانید در نرم افزارهای ادوبی پریمیر پرو و ادوبی آدیشن هم از این اسکریپت ارزشمند بهره مند شوید. می توانید با استفاده از این افزونه حرفه ای بین فایل هایی که وارد کردید هم جست و جو کنید که خیلی کاربردی است. همانطور که مطلع هستید، شما بدون استفاده از اسکریپت ها و افزونه های جانبی هم می توانید فایل ها را به چندین روش و توسط خود نرم افزار افترافکت، وارد پروژه هایتان کنید. اما اینکار کمی زمان بر است و باعث هدر رفتن زمان شما می شود. خصوصا اگر در پروژه های شلوغ باشید، وارد کردن فایل ها با استفاده از خود افترافکت، زمان شما را هدر میدهد و حتی ممکن است باعث سردرگمی شما حین انبوهی از فایل ها شود. بنابراین توصیه می کنیم همین حالا این اسکریپت فوق العاده کاربردی را دانلود کرده و بر روی افترافکت تان نصب کنید.


آموزش نصب اسکریپت QuickImporter

ویندوز: جهت نصب این اسکریپت، فایل Quickimporter_c1.5.003.zxp را از فایل دانلودی سایت با استفاده از برنامه zxp installer نصب کنید که برای یادگیری این نرم افزار میتوانید به پست آموزش دانلود و نصب نرم افزار ZXP Installer سر بزنید.

همینطور برای یادگیری کامل تر و جامع تر جهت نصب این اسکریپت و دیگر پلاگین های افترافکت میتوانید به پست آموزش نصب پلاگین، اکستنشن، اسکریپت و پریست در نرم‌ افزار افترافکت سر بزنید.نمونه فیلم معرفی اسکریپت QuickImporter v1.5.003 از سایت سازنده

بزودی آموزش اختصاصی فارسی این اسکریپت توسط بیت گرف منتشر میشود


تست شده بر روی افترافکت 2019 ، افترافکت 2020 ، افترافکت 2021 و افترافکت 2022 موجود در سایت بیت گرف

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
صدا ها و افکتهای صوتی...

صدا ها و افکتهای صوتی...

احسان ملائی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×