افتر افکت, پلاگین های افترافکت, دانلود 3 دقیقه 293

دانلود اسکریپت Scheme Creator برای افترافکت (Win/Mac)

چکیدهدر این ساعت از بیت گرف اسکریپت Scheme Creator را برای نرم افزار ادوبی افترافکت معرفی می کنیم که به شما در ساخت و سازماندهی بلوک ها و اعمال تغییرات مناسب بر روی آن ها کمک می کند که در پرزنت کردن و ارائه دادن مطالب بسیار کاربردی و مفید است. معرفی و دانلود اسکریپت […]

در این ساعت از بیت گرف اسکریپت Scheme Creator را برای نرم افزار ادوبی افترافکت معرفی می کنیم که به شما در ساخت و سازماندهی بلوک ها و اعمال تغییرات مناسب بر روی آن ها کمک می کند که در پرزنت کردن و ارائه دادن مطالب بسیار کاربردی و مفید است.

معرفی و دانلود اسکریپت Scheme Creator برای افترافکت

اسکریپت Scheme Creator یکی از افزونه های کاربردی و مناسب نرم افزار افترافکت است که به شما در ساخت بلوک ها و شیپ های مختلف جهت ارائه مطالب کمک می کند. از این اسکریپت کاربردی در اجلاس ها، همایش ها و … می توان استفاده کرد و کمک می کند تا مطالبی که در نظر دارید را به شیوه بهتری برای مخاطبان ارائه کنید. در واقع چیزی شبیه به پاورپوینت شرکت مایکروسافت می باشد که می توانید استفاده های بسیار خوبی از آن کنید. اسکریپت یک پنل تنظیمات بسیار حرفه ای و پیشرفته دارد و کمک می کند تغییرات دلخواه تان را بر روی بلوک های ساخته شده اعمال کنید و در کارهای مختلف به شیوه ای که نیاز همان پروژه است از آن بهره بگیرید. استفاده از این اسکریپت را به دانشجویان و دانش آموزان توصیه می کنیم، چرا که یک ابزار بسیار عالی برای ارائه مطالب می باشد و برای ارائه پایان نامه ها و کنفرانس های درسی بسیار مناسب می باشد. شما در این اسکریپت امکان انیمیت بلوک ها را خواهید داشت که کار شما را بسیار سریع تر می کند و نیاز به ساخت دستی Shape ها نمی باشد. کنترل بسیار خوبی بر روی بخش های مختلف این اسکریپت خواهید داشت و بدون دانش قبلی هم امکان کار کردن با آن فراهم است، فقط کافیست یک آشنایی مقدماتی از افترافکت داشته باشید. از این اسکریپت قدرتمند می توانید به تنهایی در افترافکت استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم همین حالا این اسکریپت را بر روی افترافکت تان نصب کنید.


آموزش نصب اسکریپت Scheme Creator

ویندوز: جهت نصب این اسکریپت، فایل Schemes Creator.jsxbin و پوشه ShemeCreatorAssets را از فایل دانلودی از سایت به مسیر زیر کپی کنید:

C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects\Support Files\Scripts\ScriptUI Panels

مک: جهت نصب این اسکریپت، فایل Schemes Creator.jsxbin و پوشه ShemeCreatorAssets را از فایل دانلودی از سایت به مسیر زیر کپی کنید:

Application/Adobe after Effects CC/Scripts/ScriptUI Panels

همینطور برای یادگیری کامل تر و جامع تر جهت نصب این اسکریپت و دیگر پلاگین های افترافکت میتوانید به پست آموزش نصب پلاگین، اکستنشن، اسکریپت و پریست در نرم‌ افزار افترافکت سر بزنید.نمونه فیلم معرفی اسکریپت Scheme Creator از سایت سازنده

بزودی آموزش اختصاصی فارسی این اسکریپت توسط بیت گرف منتشر میشود


تست شده بر روی افترافکت 2019 ، افترافکت 2020 ، افترافکت 2021 ، افترافکت 2022 و افترافکت 2023 موجود در سایت بیت گرف

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×