آموزش پریمیر, آموزش فتوشاپ, آموزش ها 4 دقیقه 2252

آموزش هوش مصنوعی فتوشاپ برای ویدیو | Generative Fill

چکیدهدر این آموزش یاد می گیرید که چگونه از هوش مصنوعی فتوشاپ برای ویدیو در پریمیر استفاده کنید. ما قبلا در پست آموزش نصب Adobe Firefly روی فتوشاپ کرک شده نحوه کار با هوش مصنوعی ادوبی فایرفلای را به صورت تخصصی و کامل توضیح دادیم اما امروز در این آموزش قصد داریم همین کار را […]

در این آموزش یاد می گیرید که چگونه از هوش مصنوعی فتوشاپ برای ویدیو در پریمیر استفاده کنید. ما قبلا در پست آموزش نصب Adobe Firefly روی فتوشاپ کرک شده نحوه کار با هوش مصنوعی ادوبی فایرفلای را به صورت تخصصی و کامل توضیح دادیم اما امروز در این آموزش قصد داریم همین کار را روی فیلم ها انجام دهیم. پس در ادامه همراه ما باشید تا نحوه استفاده از ادوبی فایرفلای در فیلم ها آشنا شوید.

آموزش ساخت ویدیو با هوش مصنوعی Generative Fill

استفاده از هوش مصنوعی فتوشاپ برای ویدیو در پریمیر امکان پذیر است و ما امروز در کمتر از چند دقیقه این کار را انجام می دهیم. وقتی هوش مصنوعی فایرفلای فتوشاپ عرضه شده اکثر کاربران از آن روی تصاویر استفاده می کردند و تا همین الان هم همین کار را انجام می دهند اما افرادی که ویدیو ادیتور هستند و تدوین ویدیو انجام می دهند نیاز دارند که بتوانند از این قابلیت حرفه ای که به فتوشاپ اضافه شده است در سایر نرم افزارهای ادوبی مثل ادوبی پریمیر هم استفاده کنند و ساخت ویدیو با هوش مصنوعی را انجام دهند. برای همین تصمیم گرفتیم امروز در این فیلم آموزشی نحوه استفاده از هوش مصنوعی Adobe Firefly فتوشاپ را روی فیلم ها در Premiere Pro به شما آموزش دهیم که فوق العاده کاربردی است. با استفاده از Generative Fill می توانید هر نوع آبجکتی را به کلیپ ها اضافه کنید و به آسانی از آن ها رندر بگیرید. در واقع شما با خروجی گرفتن از یک فریم از ویدیویی که دارید و انتقال آن به نرم افزار فتوشاپ، تصاویر و آبجکت های لازم را با هوش مصنوعی Firefly به آن اضافه می کنید سپس این فریم را به پریمیر منتقل می کنید و با تکنیک های ماسک و … از آن روی ویدیویی که دارید استفاده کنید که فوق العاده کاربردی است. بنابراین به راحتی می توانید از هوش مصنوعی Firefly ادوبی برای ویرایش حرفه ای فیلم ها در پریمیر استفاده کنید و تدوین با هوش مصنوعی پریمیر لذت ببرید. استفاده از قابلیت Generative Fill در فیلم ها یک امکان بسیار کاربردی و جذاب است که می تواند خیلی از هزینه های شما را هم برای تولید محتوا کم کند تا بتوانید با پایین آوردن هزینه ها تولید محتوایی سریع تر و بهتر داشته باشید.

پس در این فیلم آموزشی با ما همراه باشید تا با نحوه استفاده از هوش مصنوعی ادوبی فایرفلای فتوشاپ روی ویدیوها آشنا شوید.


مشاهده آنلاین فیلم آموزش هوش مصنوعی فتوشاپ برای ویدیو

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
پست های مشابه آموزش های مرتبط با مقاله یا آموزشی که در حال مطالعه آن هستید!
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×