آموزش بلندر, آموزش ها 2 دقیقه 698

انیمیشن رشد گیاه در بلندر | بدون جئومتری نودز

چکیدهدر این فیلم آموزشی با نحوه ساخت انیمیشن رشد گیاه در بلندر آشنا می شوید که بدون جئومتری نودز می باشد. این آموزش بسیار ساده است و در مدت زمان کوتاهی یاد می گیرید که چگونه انیمیشن های جذابی بسازید.

در آموزش انیمیشن رشد گیاه در بلندر یاد می گیرید چطور گیاهان رو روی این درخت رشد دهید و انیمیت کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا با نحوه کار آشنا شوید.

نحوه ساخت انیمیشن رشد گیاه در بلندر

در این آموزش با نحوه ساخت انیمیشن رشد گیاه در بلندر آشنا می شوید که بدون جئومتری نودز می باشد. شما در این فیلم آموزشی یاد می گیرید چطور گیاهان را روی این درخت رشد دهید و انیمیت کنید که بینظیر است. دقت کنید این آموزش با جئومتری نودز بلندر نیست و خیلی ساده در کمتر از 9 دقیقه این تکنیک را کامل درک خواهید کرد. این تکنیک همچنین قابل پیاده سازی در پروژه های مختلف شما می باشد که فوق العاده کاربردی است. این تکنیک ها کاربردهای مختلفی در دنیای گرافیک کامپیوتری و طراحی سه بعدی دارند که به خوبی می توانید از آن ها استفاده کنید. از این تکنیک می توانید در ایجاد جلوه های ویژه گیاه شناسی استفاده کنید. در واقع از این تکنیک می توان برای شبیه سازی رویدادهای گیاه شناسی مانند شکوفه دادن گل ها، گرده افشانی، پوسیدگی برگ ها و ریزش میوه ها استفاده کرد. این جلوه های ویژه می توانند به عنوان عناصر داستانی یا بصری در انیمیشن ها و فیلم های زنده به کار گرفته شوند. یکی دیگر از کاربردهای این آموزش ارائه بصری جذاب است. انیمیشن های رشد گیاه می توانند به عنوان ابزاری برای ارائه بصری جذاب در پروژه های معماری مورد استفاده قرار گیرند. این انیمیشن ها می توانند به مشتریان کمک کنند تا چشم انداز نهایی پروژه را بهتر درک کرده و از آن استقبال کنند. شما می توانید در مدلسازی ها و پروژه هایی که دارید از این تکنیک حرفه ای به خوبی استفاده کنید و باعث جذابیت هر چه بیشتر پروژه های تان شوید. برای یادگیری این تکنیک در این فیلم آموزشی همراه ما باشید.


مشاهده آنلاین فیلم آموزش انیمیشن رشد گیاه در بلندر

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 4.7 از ۵ - تعداد رای: 9
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×