آموزش افتر افکت, آموزش اودیشن, آموزش پریمیر, آموزش داوینچی ریزالو, آموزش ها 2 دقیقه 2852

آموزش ساخت صدا مونو | نرم افزارهای ادیت ویدیو و صدا

چکیدهدر آموزش ساخت صدا مونو در نرم افزارهای افترافکت، پریمیر، آدیشن، داوینچی ریزالو و کمتازیا به رفع یک مشکل بزرگ تدوینگران و جلوگیری از بحران صدای استریو می پردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید. نحوه ساخت صدا مونو در نرم افزارهای ویرایش ویدیو و صدا ساخت صدا مونو در نرم افزارهای افترافکت، پریمیر، […]

در آموزش ساخت صدا مونو در نرم افزارهای افترافکت، پریمیر، آدیشن، داوینچی ریزالو و کمتازیا به رفع یک مشکل بزرگ تدوینگران و جلوگیری از بحران صدای استریو می پردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه ساخت صدا مونو در نرم افزارهای ویرایش ویدیو و صدا

ساخت صدا مونو در نرم افزارهای افترافکت، پریمیر، آدیشن، داوینچی ریزالو و کمتازیا یکی از ساده ترین کارهاست که اکثر تدوینگران و کسانی که به نوعی در زمینه تولید محتوای صوتی و تصویری فعالیت دارند و با استفاده از این نرم افزار تولید محتوا می کنند به دلایلی که در ادامه ذکر می کنیم باعث به وجود آمدن مشکلاتی در صدای ویدیوها و فایل های صوتی می شوند. یکی از اصلی ترین دلایل بروز این مشکل استفاده نکردن تدوینگران و یا تولید کنندگان محتوا است که حین انجام عمل تدوین ویرایش ویدیوها از اسپیکرهای سیستم یا لپ تاپ صداهای موجود در پروژه را می شنوند و بررسی می کنند. در چنین شرایطی که هدفون بر روی گوش نباشد قادر به تشخیص مونو یا استریو بودن صداهای موجود در ویدیوها یا فایل های صوتی نخواهید شد و وقتی کارتان پخش می شود یا برای کارفرما ارسال می شود، تازه مشکلات آن نمایان می شود که آزار دهنده است. این مشکل علاوه بر اینکه ابتدا از جانب فرد ویرایش کننده ویدیو به وجود آمده است، در مرحله بعد که تحویل به کارفرما می باشد، ممکن است ایشان هم با هدفون ویدیوها را پخش نکنند و باز هم متوجه این مشکل نشوند و در نهایت در پخش متوجه شوند که دیگر دیر شده است. همیشه باید سعی کنید مشکل صدای ویدیوهای تان را در حین ویرایش و تدوین حل کنید تا از هر دو کانال صدا پخش شود و نه فقط در یک کانال یا یک گوشی هدفون صدا به گوش برسد که در صورت بروز چنین اتفاقی، کار ایراد پیدا می کند و نیاز به اصلاح دارد. ما در این فیلم آموزشی روش حل این مشکل را در نرم افزارهای افترافکت، پریمیر، آدیشن، داوینچی ریزالو و کمتازیا مورد بررسی قرار دادیم، پس در ادامه همراه ما باشید تا روش حل آن را یاد بگیرید.


مشاهده آنلاین فیلم آموزش ساخت صدا مونو

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×