آموزش بلندر, آموزش ها 2 دقیقه 328

آموزش ساخت سایه در VFX با بلندر

چکیدهدر این فیلم آموزشی با نحوه ساخت سایه در VFX با استفاده از نرم افزار بلندر آشنا می شوید. شما در این آموزش یاد می گیرید که چگونه برای فوتیج های پرده سبز سایه بسازید.

در این آموزش از مجموعه آموزش های بلندر، شما را با یک تکنیک خیلی حیاتی در جلوه های ویژه آشنا می‌ کنیم. این تکنیک ساخت سایه برای فوتیج های پرده سبز است که در کارهای VFX بسیار پرکاربرد است. در ادامه همراه ما باشید تا با نحوه کار آشنا شوید.

نحوه ساخت سایه در VFX

در این آموزش با نحوه ساخت سایه در VFX با نرم افزار بلندر آشنا می شوید. شما در این آموزش با شیوه اصولی ساخت سایه برای فوتیج های پرده سبز آشنا می شوید. ما در پروژه هایی که مجبوریم از پرده سبز استفاده کنیم، محکومیم به بی نهایت دقت و ظرافت که خروجی نهایی در ذوق بیننده نزند. یکی از این کارهایی که خیلی واجب و ضروری است، ایجاد سایه برای سوژه است. توی این آموزش به کمک نرم افزار بلندر یکبار برای همیشه این مشکل را برای شما حل می کنیم. سایه ها به اشیاء عمق و بعد می دهند و به درک بهتر شکل و فرم آن ها کمک می کنند. می توان از سایت ها برای ایجاد حس فضا و جو در صحنه استفاده کرد. به عنوان مثال می توان از آن ها برای ایجاد حس تاریکی و رمز و راز یا حس گرما و دعوت کننده استفاده کرد. از سایه ها در انیمیشن نیز استفاده می شود. از آنها می توان برای ایجاد تصاویر خلاقانه، ایجاد حس فضا و جو و افزودن عمق و بعد به شخصیت ها و محیط استفاده کرد که بینظیر است. از سایه ها در بازی های ویدیویی نیز استفاده می شود. از آن ها می توان برای ایجاد تصاویر واقع گرایانه، ایجاد حس فضا و افزایش غوطه وری در بازی استفاده کرد. یکی از بهترین کاربردهای این آموزش در ایجاد جلوه های ویژه است. می توان از سایه ها برای ایجاد جلوه های بصری خلاقانه استفاده کرد. به عنوان مثال، می توان از آن ها برای ایجاد سایه های متحرک یا سایه های شبح استفاده کرد. شما در این آموزش با تمام تنظیمات لازم برای انجام این کار جذاب و زیبا آشنا می شوید که فوق العاده کاربردی است. آموزش به شکلی است که به راحتی می توانید تمرین کنید و یاد بگیرید. بنابراین اگر علاقمند به یادگیری این تکنیک هستید در این فیلم آموزشی با ما همراه باشید.


مشاهده آنلاین فیلم آموزش ساخت سایه در VFX با بلندر

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 1 از ۵ - تعداد رای: 1
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×