آموزش پریمیر, آموزش ها 4 دقیقه 1629

آموزش ساخت متن نئونی در پریمیر | Neon Text

چکیدهساخت متن نئونی در پریمیر کمی بیشتر از نرم افزار افترافکت زمان می برد اما در این فیلم آموزشی به صورت سریع و حرفه ای با نحوه ساخت Neon Text آشنا می شوید و علاوه بر ایجاد آن با نحوه ایجاد فلیکر و پر پر زدن هم آشنا خواهید شد. پس در ادامه با ما […]

ساخت متن نئونی در پریمیر کمی بیشتر از نرم افزار افترافکت زمان می برد اما در این فیلم آموزشی به صورت سریع و حرفه ای با نحوه ساخت Neon Text آشنا می شوید و علاوه بر ایجاد آن با نحوه ایجاد فلیکر و پر پر زدن هم آشنا خواهید شد. پس در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه ایجاد متن نئون در پریمیر

ایجاد متن نئونی در پریمیر کار چندان سختی نیست به شرطی که با یک روش اصولی و صحیح کار را انجام دهید، در این آموزش با استفاده یک سری تکنیک ها در مدت زمان کوتاهی یک Neon Text می سازیم و اگر شما هم همراه ما جلو بیایید می توانید در انتها یک افکت جذاب را به نوشته های تان اعمال کنید. امروزه اکثر تولید کنندگان محتواهای ویدیویی از این افکت استفاده می کنند و از طرفی چون بعضی از افراد علاقه ای به کار کردن با افترافکت ندارند یا تسلط کافی به این نرم افزار ندارند و از همه مهم تر تدوین ویدیوهای شان را با نرم افزار قدرتمند پریمیر انجام می دهند، دوست دارند افکت های لازم را هم در همین نرم افزار بسازند و به پروژه ها اضافه کنند. بنابراین بر این شدیم تا این آموزش را برای شم تهیه کنیم تا بتوانید در محیط پریمیر به ساخت افکت Neon Text بپردازید و از همه مهم تر بتوانید به آن حالت پر پر زدن یا فلیکر را اعمال کنید که کار را چندین برابر جذاب تر و حرفه ای تر می کند. از این افکت فوق العاده پر طرفدار می توانید در هر نوع تولید محتوای ویدیویی استفاده کنید و بسته به نیازتان به متن های مختلف این افکت را اعمال کنید که صد البته برای مخاطب هم جذابیت دارد و باعث جلب نظر ایشان می شود. از این افکت می توانید بر روی متن هایی که در موزیک ویدیوها وجود دارند هم استفاده کنید و برای مثال نام خواننده را با یک حالت Neon نمایش دهید تا کار نهایی شما زیباتر شود. موارد استفاده از این افکت فراوان می باشد و پیشنهاد می کنیم اگر شما هم علاقمند به ساخت چنین افکتی هستید، در این فیلم آموزشی همراه ما باشید.


مشاهده آنلاین فیلم آموزش ساخت متن نئونی در پریمیر | Neon Text

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
پست های مشابه آموزش های مرتبط با مقاله یا آموزشی که در حال مطالعه آن هستید!
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×