آموزش بلندر, آموزش ها 2 دقیقه 386

ساخت انیمیشن با بلندر | Object Follow Curve/Path

چکیدهدر این آموزش به نحوه ساخت انیمیشن با بلندر می پردازیم. در واقع ما در این آموزش به کمک مادیفایر Curve پیچیده ترین انیمیشن هایی که همیشه چگونگی ساخت آن ها برای تان سوال بوده را می سازیم. در ادامه همراه ما باشید تا با نحوه ساخت این انیمیشن های حرفه ای آشنا شوید. آموزش […]

در این آموزش به نحوه ساخت انیمیشن با بلندر می پردازیم. در واقع ما در این آموزش به کمک مادیفایر Curve پیچیده ترین انیمیشن هایی که همیشه چگونگی ساخت آن ها برای تان سوال بوده را می سازیم. در ادامه همراه ما باشید تا با نحوه ساخت این انیمیشن های حرفه ای آشنا شوید.

آموزش ساخت انیمیشن با بلندر

در این فیلم آموزشی با نحوه ساخت انیمیشن با بلندر Object Follow Curve/Path آشنا می شوید. بارها شده انیمیشن هایی را مشاهده کردید که در نگاه اول بنظر سخت پیچیده بوده اما در عمل نحوه ساخت آن ها بسیار ساده است. ما در این آموزش کاربردی به کمک مادیفایر Curve پیچیده ترین انیمیشن هایی که چگونگی ساخت آن ها برای تان سوال بوده را تولید می کنیم. در واقع ساخت چنین انیمیشن های سه بعدی و جذابی با استفاده از بلندر سخت نیست به شرط آن که به صورت اصولی آموزش ببینید. تا انتهای آموزش می توانید خودتان یکی از این مدل انیمیشن ها را بسازید که فوق العاده است. در این آموزش حرفه ای یاد می گیرید که چگونه با استفاده از رسم Curve های دلخواه بتوانید مسیری را تعیین کنید که آبجکت ها طبق آن برای شما حرکت کنند. شما می توانید با اضافه کردن جزئیات، انیمیشن های ساخته شده را بسیار جذاب تر کنید تا مخاطب جذب کارتان شود که بینظیر است. از این انیمیشن های زیبا و حرفه ای در تبلیغات استفاده می شود. به راحتی می توانید برای تبلیغات مبلمان خانه یا وسایل منزل از این انیمیشن ها برای نمایش به مشتری ها استفاده کنید که بازخورد خوبی هم خواهد داشت. از این موشن ها و انیمیشن های جذاب می توانید در ساخت تیزرهای تبلیغاتی هم استفاده کنید که بسیار جذاب و زیبا هستند. در این دنیای بدون حد و مرز با چاشنی خلاقیت، می توانید کارهای خیلی خفنی را انجام دهید. ما در این فیلم آموزشی برای ساخت چنین کارهایی به شما کمک می کنیم.


مشاهده آنلاین فیلم آموزش ساخت انیمیشن با بلندر

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×