آموزش بلندر, آموزش ها 3 دقیقه 226

آموزش تکنیک سلکت در بلندر | Shortest Path

چکیدهدر این آموزش به یک تکنیک سلکت در بلندر با Shortest Path می پردازیم که به افزایش سرعت شما در Blender کمک می کند و یاد می گیرید که چگونه به صورت ضربدری سلکت کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا با این تکنیک حرفه ای آشنا شوید. تکنیک سلکت با Shortest Path […]

در این آموزش به یک تکنیک سلکت در بلندر با Shortest Path می پردازیم که به افزایش سرعت شما در Blender کمک می کند و یاد می گیرید که چگونه به صورت ضربدری سلکت کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا با این تکنیک حرفه ای آشنا شوید.

تکنیک سلکت با Shortest Path در بلندر

در این فیلم آموزشی کاربردی با استفاده از این تکنیک سلکت در بلندر که با استفاده از Shortest Path انجام می شود یاد می گیرید که چگونه یک سلکت ضربدری در Blender داشته باشید. اگر مجموعه رایگان آموزش بلندر را از سایت بیت گرف دنبال کرده باشید یا دانشجوی دوره جامع و تخصصی بلندر باشید با Loop Select در بلندر آشنا هستید و مشکلی در این قسمت ندارید اما برای سلکت های ضربدری خیلی از شما عزیزان مشکلاتی دارید که امروز این مشکلات را با یک تکنیک ساده حل خواهیم کرد. در واقع در سلکت های معمولی که قبلا یاد گرفتید، شما فقط می توانید به صورت عمودی و افقی قسمت های مختلف را از آبجکت هایی که دارید انتخاب کنید و امکان سلکت ضربدری فراهم نیست که باعث بروز مشکلاتی می شود. چون همیشه نیاز نیست انتخاب های ما عمودی یا افقی باشد و در بعضی از مواقع باید به صورت ضربدری هم بتوانیم قسمت هایی را انتخاب کنیم تا کارهایی که مد نظر داریم را روی این بخش ها انجام دهیم. حالا با یک تکنیک بسیار ساده یاد می گیرید که چجوری در کمتر از 1 دقیقه هر نوع سلکتی را به صورت مورب یا ضربدری انجام دهید و در پروژه های مختلفی که دارید سرعت کارتان را افزایش دهید و بتوانید بهترین راندمان را داشته باشید. همین کارها و فعالیت های جزئی در نرم افزار است که باعث می شود پروژه های تان را حرفه ای تر و سریع تر جلو ببرید. بنابراین در این فیلم آموزشی همراه ما باشید تا این تکنیک حرفه ای و کاربردی را یاد بگیرید.


مشاهده آنلاین فیلم آموزش تکنیک سلکت در بلندر | Shortest Path

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
پست های مشابه آموزش های مرتبط با مقاله یا آموزشی که در حال مطالعه آن هستید!
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×