آموزش بلندر, آموزش ها 2 دقیقه 330

آموزش وکیوم در بلندر | با استفاده از فیزیک

چکیدهدر این فیلم آموزشی با نحوه وکیوم در نرم افزار بلندر آشنا می شوید و همچنین تا حدودی با ابزار فیزیک پارچه ی بلندر و گزینه های آن هم آشنا خواهید شد که فوق العاده کاربردی است.

در این آموزش از مجموعه آموزش های بلندر به پروسه وکیوم کردن در بلندر مسلط می شوید. همچنین تا حدودی با ابزار فیزیک پارچه ی بلندر و گزینه های آن آشنا خواهید شد. در ادامه همراه ما باشید تا با نحوه کار آشنا شوید.

نحوه وکیوم در نرم افزار بلندر

در این آموزش با وکیوم در بلندر آشنا می شوید و تمام نکات مربوط به آن را یاد خواهید گرفت. در این آموزش با نحوه بسته بندی و وکیوم ماهی منجمد آشنا می شوید و می توانید هر محصولی را به این شکل وکیوم کنید. از این تکنیک که امروز یاد می گیرید در تبلیغات هم می توانید استفاده کنید که بسیار کاربردی است. در واقع یادگیری این تکنیک ها در فروش محصولات تان و ایجاد یک تجربه متفاوت در مشتری تاثیر دارد. نرم افزار قدرتمند و بینظیر بلندر می تواند ابزاری قدرتمند برای طراحان بسته بندی محصول باشد که به آن ها امکان می دهد مدل های سه بعدی واقع گرایانه و خلاقانه از بسته بندی محصولات را ایجاد کنند. شما می توانید از نرم افزار قدرتمند بلندر برای ایجاد نمونه های اولیه سه بعدی از طرح های بسته بندی خود قبل از ساخت نمونه های فیزیکی استفاده کنید. این می تواند به شما در صرفه جویی در زمان و هزینه و همچنین شناسایی و رفع هر گوه مشکلی قبل از نهایی شدن طرح کمک کند. استفاده از Vacuum در بلندر یک حالت زیبا به محصول شما می دهد که می تواند برای مشتری شما بسیار جذاب باشد و احتمال فروش آن محصول را بالاتر ببرد که فوق العاده کاربردی است. با یادگیری این تکنیک می توانید بسته بندی های خلاقانه و منحصر به فردی را که با روش های سنتی دشوار یا غیرممکن است، طراحی کنید. به عنوان مثال می توانید از شبیه سازی فیزیک برای ایجاد بسته بندی هایی که حرکت می کنند یا تغییر شکل می دهد استفاده کنید. شما در این آموزش با شبیه سازی فیزیک در بلندر آشنا می شوید. همچنین این کار به شما کمک می کند تا با ابزار فیزیک پارچه در بلندر و تنظیمات مختلف آن هم آشنا شوید. بنابراین در این فیلم آموزشی همراه ما باشید تا با نحوه کار آشنا شوید.


مشاهده آنلاین فیلم آموزش وکیوم در بلندر | با استفاده از فیزیک

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 5 از ۵ - تعداد رای: 4
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×