آموزش بلندر, آموزش ها 3 دقیقه 317

آموزش جوشکاری در بلندر | Welder Addon

چکیدهدر این آموزش به نحوه جوشکاری در بلندر با Welder Addon می پردازیم که با استفاده از آن می توانید رد جوش یا محل جوش خوردگی دو جسم به یکدیگر را شبیه سازی کرده و نشان دهید. نحوه جوش کاری در بلندر در این آموزش با Welder Addon به جوش کاری در بلندر می پردازیم […]

در این آموزش به نحوه جوشکاری در بلندر با Welder Addon می پردازیم که با استفاده از آن می توانید رد جوش یا محل جوش خوردگی دو جسم به یکدیگر را شبیه سازی کرده و نشان دهید.

نحوه جوش کاری در بلندر

در این آموزش با Welder Addon به جوش کاری در بلندر می پردازیم و یاد می گیرید که چگونه دو جسم را به یکدیگر جوش دهید. در دنیای واقعی وقتی دو فلز به یکدیگر جوش می خورند یک ردی از جوش هم در محل اتصال این دو فلز نمایان می شود، حالا در دنیای سه بعدی هم برای اینکه کار واقعی به نظر برسد و طبیعی شود می توانیم با Addon هایی که مربوط به این کار هستند این کار را به سادگی انجام دهیم. با استفاده از این افزونه می توانید با سرعت بسیار بالاتری دو آبجکت را به یکدیگر جوش دهید که فوق العاده است. یعنی در واقع نیازی به مدلسازی نیست و در مدت زمان بسیار کوتاهی می توانید این کار را در پروژه هایی که دارید انجام دهید. با استفاده از این روش می توانید به راحتی در پروژه هایی که از طرف کارفرما به شما داده شده است کارهای تان را سریع تر و با دقت بالایی انجام دهید و بدون هیچ کار اضافه ای به نتیجه دلخواه تان برسید که فوق العاده کاربردی است. این افزونه بلندر چندین مدل جوش را هم در اختیار شما قرار می دهد که می توانید با توجه به آبجکت ها و پروژه ای که دارید از هر یک از آن ها که دوست داشتید استفاده کنید و کارتان را طبیعی تر کنید که بسیار عالی است. شما حتی قابلیت تنظیم Scale مقدار جوش و محدوده جوش هم هستید که خیلی کاربردی است و دست شما را باز می گذارد تا هر طور دوست دارید کار کنید. به صورت دستی هم می توانید خط خوش های مختلفی را روی آبجکت ایجاد کنید که فوق العاده است. پس در این فیلم آموزشی همراه ما باشید تا با نحوه کار آشنا شوید.


مشاهده آنلاین فیلم آموزش جوشکاری در بلندر | Welder Addon

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
پست های مشابه آموزش های مرتبط با مقاله یا آموزشی که در حال مطالعه آن هستید!
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×