آموزش افتر افکت, آموزش ها 4 دقیقه 234

چرا افترافکت ترسناکه؟

چکیدهاکثر اوقات با دانشجویانی مواجه شدیم که میگفتند قبل از شروع به یادگیری، خواستند با نرم‌افزار قدرتمند افترافکت کار کنند اما خب به نتیجه نرسیدند! طبق تحقیقاتی که کردیم اکثرا این افراد در یک نکته اشتراک داشتند و برای فهمیدن این نکته اشتراکی باید به این سوال پاسخ دهیم که چرا افترافکت ترسناکه؟ به چه […]

اکثر اوقات با دانشجویانی مواجه شدیم که میگفتند قبل از شروع به یادگیری، خواستند با نرم‌افزار قدرتمند افترافکت کار کنند اما خب به نتیجه نرسیدند! طبق تحقیقاتی که کردیم اکثرا این افراد در یک نکته اشتراک داشتند و برای فهمیدن این نکته اشتراکی باید به این سوال پاسخ دهیم که چرا افترافکت ترسناکه؟

به چه علت و چرا افترافکت ترسناکه؟

خیلی از افراد، یعنی میتوان گفت حدود 90 درصد کسانی که اسم نرم‌افزار قدرتمند افترافکت به گوش شان خورده و یا از توانایی های آن چیزی شنیدند وقتی مشتاق میشوند این نرم‌افزار را نصب کنند برای یادگیری آن طبق معمول دست به دامان اینترنت میشوند و با کمی سرچ در اینترنت و به دنبال آموزش های افترافکت گشتن با پروژه های آماده و فایل های آماده این نرم‌افزار هم روبرو میشوند، این افراد چون تازه‌کار هستند و تمایل دارند در ابتدا به صورت خیلی سریع با این نرم‌افزار کارهای زیبایی خلق کنند در دام این پروژه های آماده می افتند! و وقتی یکی از این فایل ها را بر روی سیستم و افترافکت شان اجرا میکنند با پرش به بیرون نرم‌افزار و کرش کردن آن مواجه میشوند که در همین لحظه اکثر این افراد ناامید شده و قید یادگیری این نرم‌افزار محبوب را برای همیشه میزنند که این بسیار اشتباست. در واقع کسی که تازه قرار است این نرم‌افزار را نصب کند و هیچ دانشی حتی از مقدمات آن ندارد نباید توقع این را داشته باشد که در همان ابتدا بتواند چنین کارهایی را بسازد که افرادی متخصص در این نرم‌افزار با سالها کار کردن و کسب تسلط و تخصص به این مهارت دست پیدا کردند؛ پس ببینید دلیل ناامیدی دانشجویان در ابتدای کار با این نرم‌افزار توقع بالا و نداشتن تسلط هست که یک امر طبیعی است و همین افرادی هم که این پروژه های آماده را ساختند خودشان یک روز مبتدی بودند که با تمرین و تکرار طی چندین سال به این مهارت رسیدند؛ بنابراین شما هم با آموزش اصولی و علمی خواهید توانست پروژه هایی سنگین تر و زیباتر از این پروژه ها را بسازید زیرا افرادی که اینها را ساختند مثل شما یک انسان با دوتا دست و دوتا پا و … بودند فقط تمرین و استمرار بیشتری در امر یادگیری شان انجام دادند که شما هم میتوانید به کمک دوره جامع افترافکت بیت گرف به این سطح از مهارت برسید که حتی از ساخت و فروش این پروژه های آماده به درآمد برسید.

در فیلم زیر به صورت تخصصی تر به بحث اینکه چرا افترافکت ترسناکه؟ پرداختم که میتوانید تماشا کنید.

پیشنهاد میکنیم پست آموزش افکت تایپ متن فارسی در افترافکت را نیز همین الان ببینید.


مشاهده آنلاین فیلم چرا افترافکت ترسناکه؟

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
پست های مشابه آموزش های مرتبط با مقاله یا آموزشی که در حال مطالعه آن هستید!
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
جداسازی صدای خواننده از موزیک...

جداسازی صدای خواننده از موزیک...

مهدی فریدونی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×