دانلود 98 گرادیانت پر کاربرد برای استفاده در فتوشاپ
دانلود ۹۸ گرادیانت پر کاربرد برای استفاده در فتوشاپ
آذر ۲۸, ۱۳۹۵
اجرا کردن فایل های RAW در ویندوز 7اجرا کردن فایل های RAW در ویندوز 7
اجرا کردن فایل های RAW در ویندوز ۷
آذر ۲۹, ۱۳۹۵

معرفی عکاس | Tornado Hunters

گروه جنجالی Tornado Hunters که به دنبال ثبت تصاویر خارق العاده از تغییرات آب و هوایی در سراسر آمریکا هستند . این گروه متشکل از یک عکاس و هواشناس به نام گرگ جانسون (Greg johnson) یک فیلم بردار به نام کریس چیتیک (chris chittick) و یک راننده به نام  ریکی فوربس (ricky Forbes) می باشد .

Tornado Hunter

در ادامه بیشتر با آنها آشنا خواهیم شد

گرگ جانسون (Greg johnson)

یکی از بهترین کارشناسان آب و هوایی شمال آمریکاست وی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه آکالی کانادا به دلیل علاقه به گردباد ها تصمیم به تشکیل گروهی جهت ثبت تصاویر زیبا و مرگبار تحولات آب و هوایی گرفت . او بیش از ۱۰ سال تجربه در شناسایی و پیش بینی تحولات آب و هوایی از قبیل :طوفانها ،گردباد ها ،کولاک و … در سراسر جهان را دارد . او از سال ۲۰۱۱ به ساخت مستند های آب و هوایی پرداخته است .

Tornado Hunter

کریس چیتیک (chris chittick)

دومین عضو گروه Tornado Hunters  است که به عنوان فیلم بردار در این گروه فعالیت می کند . دوستانش او را دیوانه و افراطی می نامند کریس از سال ۱۹۹۸ برنامه های مختلفی را درباره گردباد ها در شبکه های معروفی همچون CBS , CNN , Fox News ,…  اجرا کرده است .

Tornado Hunter

در ادامه شما را به دیدن تصاویر گرفته شده توسط این گروه دعوت می کنم .

Tornado Hunter Tornado Hunter Tornado Hunter Tornado Hunter-1 Tornado Hunter Tornado Hunter Tornado Hunter Tornado Hunter


راستی میتوانید آخرین مطالب ما را از طریق تلگرام نیز دنبال کنید. برای عضویت در کانال تلگرام بیت گرف روی دکمه زیر کلیک کنید.

   TELEGRAM

صادق تمسّکی
صادق تمسّکی
علاقمند به دنیای تکنولوژی، شیفته عکاسی مناظر طبیعی، عاشق موسیقی بی کلام.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

بخش ویژه