آموزش ایلاستریتور, آموزش ها 3 دقیقه 364

شب یلدا به سبک ایلاستریتور | طراحی انار و هندوانه

چکیدهشب یلدا نزدیک است و ما در این ساعت از بیت گرف قصد طراحی انار و هندوانه شب یلدا را داریم که با استفاده از نرم افزار ایلاستریتور و به صورت حرفه ای آن را طراحی می کنیم. پس در فیلم آموزش شب یلدا به سبک ایلاستریتور با ما همراه باشید. آموزش طراحی انار و […]

شب یلدا نزدیک است و ما در این ساعت از بیت گرف قصد طراحی انار و هندوانه شب یلدا را داریم که با استفاده از نرم افزار ایلاستریتور و به صورت حرفه ای آن را طراحی می کنیم. پس در فیلم آموزش شب یلدا به سبک ایلاستریتور با ما همراه باشید.

آموزش طراحی انار و هندوانه شب یلدا در ایلاستریتور

در این آموزش به طراحی انار و هندوانه در ایلاستریتور به مناسبت شب یلدا می پردازیم. با یادگیری تکنیک های ساده اما در عین حال حرفه ای که در این آموزش یاد می گیرید، به راحتی می توانید در زمان کوتاه برای کارفرمایان، دوستان، آشنایان و حتی برای خودتان آبجکت ها و کاراکترهایی که مربوط به شب یلدا هستند را در نرم افزار محبوب ایلاستریتور طراحی کنید. در شب های نزدیک به یلدا سفارش کارهایی با موضوع یلدا را دریافت می کنید و چه خوب می شود اگر که با استفاده از این آموزش بیت گرف در نرم افزار ایلاستریتور به صورت وکتوری بتوانید طرح های دلخواه تان را ایجاد کنید و در پوسترها و بنرهایی که به شما سفارش داده شده است استفاده کنید. ما در این آموزش ابتدا به سراغ طراحی انار شب یلدا می رویم و دونه دونه ابزارهای موردنیاز ساخت یک انار زیبا را معرفی می کنیم و شما به صورت خیلی ساده با روند طراحی آن از صفر آشنا خواهید شد. در حین طراحی نکاتی را جهت بهتر شدن طرح تان ذکر می کنیم که در صورت اجرای این نکات، شاهد نتایج بهتری در کار نهایی خواهید بود. در ادامه به سراغ طراحی هندوانه شب یلدا می رویم و با یک روش حرفه ای و سریع آن را طراحی می کنیم تا بتوانید از این بعد در پروژه هایی که دارید از این روش برای طراحی هندوانه استفاده کنید. این روش علاوه بر این طراحی، در بقیه طرح هایی که در آینده قرار است طراحی کنید به شما ایده می دهد تا کارها را سریع تر، آسان تر و زیباتر انجام دهید. بنابراین در این فیلم آموزشی به صورت کامل و در زمان بسیار کوتاهی نحوه طراحی هندوانه و انار شب یلدا را یاد خواهید گرفت و در کنار آن نکات مهمی از نرم افزار ایلاستریتور هم یاد می گیرید که در طراحی های آینده به شما کمک خواهد کرد، پس در این فیلم آموزشی با ما همراه باشید.


راهنمای مشاهده فیلم آموزش طراحی انار و هندوانه شب یلدا در ایلاستریتور

دقایق مهم ویدئو

عناوین

از

تا

طراحی انار در ایلاستریتور

00:00

07:44

طراحی هندوانه در ایلاستریتور

07:44

10:39مشاهده آنلاین فیلم آموزش شب یلدا به سبک ایلاستریتور | طراحی انار و هندوانه

برای دسترسی به لینک های دانلود، به صورت رایگان در سایت وارد شوید.
امتیاز: 0 از ۵ - تعداد رای: 0
اشتراک گذاری این صفحه
گفتگو و سوالات شما در این قسمت میتوانید نظر یا سوال خود را در مورد مقاله یا آموزش مطرح کنید.
دیدگاهتان را بنویسید برای ارسال دیدگاه لازم است در سایت وارد شده یا ثبت نام کنید ...
مطالعه با تمرکز بیشتر
پست های پربازدید هفته 6 پست پربازدید در دسترس شماست!
دانلود و نصب اسکریپت motion...

دانلود و نصب اسکریپت motion...

احسان ملائی
دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

دانلود اسکریپت Motion Bro v4.0.4...

مهدی فریدونی
آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

آموزش هوش مصنوعی استیبل دیفیوژن...

مهسا سلطانی
دانلود Adobe Firefly | هوش...

دانلود Adobe Firefly | هوش...

مهدی فریدونی
میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

میدجورنی رایگان و نحوه استفاده...

مهسا سلطانی
صدا ها و افکتهای صوتی...

صدا ها و افکتهای صوتی...

احسان ملائی
دوره روتوش
دوره جامع گرافیک و ویدیو
×