سفارش تابلو – نمایشگاه بین المللی تبریز

برای اولین بار حضور تیم طراحی بیت گرف در نمایشگاه بین المللی تبریز را خدمت همراهان این وبسایت تبریک عرض می کنیم. از همین جا از تمام دوستان و همراهان همیشگی وبسایت بیت گرف، دعوت می شود با حضورشان در غرفه ما در نمایشگاه بین المللی تبریز (سالن پروین اعتصامی – غرفه آذربایجان) موجب دلگرمی ما شوند.

در زیر یک سری از تابلوهای ما که روی تخته فشرده طراحی شده اند را خواهید دید. آن دسته از عزیزان که به هر علت نمی توانند در این نمایشگاه حضور پیدا کنند، می توانند از طریق وبسایت ما تابلوهای مورد نظر خود را با همان تخفیف نمایشگاهی سفارش دهند. لازم به ذکر است که ارسال تابلوها از 2 آبان ماه 1395 شروع خواهد شد و هزینه ارسال پستی آن به عهده خریدار می باشد.

در این نمایشگاه پکیج ویژه فیلم های دوره آنلاین فتوشاپ با تخفیف 50 درصدی به فروش خواهد رسید.

کانال تلگرام بیت گرف – آموزش فتوشاپ و خرید تابلو

راستی می توانید با عضویت در کانال تلگرام بیت گرف علاوه بر خبردار شدن از پیشنهادات ویژه و تخفیف ها، قرعه کشی ها و … فتوشاپ نیز یاد بگیرید.

تابلوهای ورزشی

تابلوکده
تابلوکده
تابلوکده

تابلوهایی از طبیعت

تابلوکده
تابلوکده

سایر تابلوها

تابلوکده - نمایشگاه تبریز
تابلوکده - نمایشگاه تبریز
تابلوکده - نمایشگاه تبریز
تابلوکده - نمایشگاه تبریز
تابلوکده - نمایشگاه تبریز

مژده برای سفارش دهندگان از طریق وب سایت ما :

شما می توانید طرح مورد نظر خود را روی تابلوهای تخته فشرده ما چاپ کنید! برای این کار کافیست فرم روبرو را پر کرده و از قسمت آپلود فایل تصویر مد نظر خود را آپلود نمایید. توجه کنید که عکس مورد نظر باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. چاپ و ارسال از دوم آبان 1395 شروع خواهد شد.